Bursa'daki Doktorlar Hakkında Bilgilerimizi Paylaşalım

tahtasiz_tuba

Guru
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2008
16
0
38
ARKADAŞALAR MERHABA, YENİ ÜYE OLDUM 17 HAFTALIK HAMİLEYİM BURSA DA Bİ DOKTORUM VAR GÜRKAN UNCU'DA DOĞUM YAPAN VARSA BENİ BİLGİLENDİREBİLİRMİ kafamçokkarıştı

merhaba tatlim bursa da gerçekten çok iyi merkez ve doktorlar var....
Benim doktorum op.dr jale gürlüler...çok şeker bir doktor,işini 4/4 lük yapiyor.kişilik olarak ta mükemmel biri..jale hanimi tavsiye edebilirim.şu anda pembe mavi de görev yapiyor....
Eğer ssk doktoru istersen de sana cenk aşkalli veya gülcan satiri tavsiye edebilirim.bu doktorlar da şevket yilmazda...
Zübeyde hanimda:ceylan canitez,sühendan benderliyi ve özer ktluyu tavsiye edebilirim...
Birde,,faruk dinşahin var çekirge ssk da da onu tavsiye ederim....

canim ya pardon gürkan hocayi sormuşsun ...yeni farkettim...
Ben sana onun yorumunu özelden yapayim:::))

Sağol tavsiyelerin için fakat ben Bilecik'te ikamet ediyorum ve Bursa'ya sadece Gürkan Uncu olduğu için gidiyorum Tıp Fakültesi doktorlarından şimdi bişey duydum ki doktorum tıp fakültesinde doğum yaptırmıyormuş tam olarak onun cevabına ulaşmaya çalışıyorum :çok üzgünüm:

özel mesajin kapali ama kisaca özetliyeyim.gürkan bey özellikle infertilite konusunda uzmandir.yalniz muayne ücretleri,doğum ücreti falan oldukça yüksek...nacizane tavsiyem gebelik taki için bu kadar para vermemen olacaktir...tabi maddi durumun çok çok iyiyyse onu bilemem...
Ama sana tavsiye eetiğim doktorlari da deneyebilirsin.
Inşallah herşey gönlünce olur

merhaba , bende doktor arıyorum, 5 inci haftam bitiyor bugün, Hayat hastanesi Nİgar hanıma gittim iyi ilgilendi ama eminde olamıyorum, bazıları o hastane iyi değil diyorlar, erkek doktorda istemiyorum,
Jale hanıma çok iyi diyorlar ama, pembe mavinin ücretleri fazla yüksek sgk anlaşması yok
İnşallah hayırlısı olsun hakkımızda

sağol tavsiyelerin için fakat ben bilecik'te ikamet ediyorum ve bursa'ya sadece gürkan uncu olduğu için gidiyorum tıp fakültesi doktorlarından şimdi bişey duydum ki doktorum tıp fakültesinde doğum yaptırmıyormuş tam olarak onun cevabına ulaşmaya çalışıyorum :çok üzgünüm:

canim evet orda doğuma girmez pruof olduğu için.özel olarak 2000-3000 ytl verirsen girer ama.yada şu an jimerde de çalişiyor orda yaparsin doğumu o da 3000-3500 arasi değişir.doktorunla şimdiden konuşup bunlarin bilgisini al

merhaba , bende doktor arıyorum, 5 inci haftam bitiyor bugün, hayat hastanesi nigar hanıma gittim iyi ilgilendi ama eminde olamıyorum, bazıları o hastane iyi değil diyorlar, erkek doktorda istemiyorum,
jale hanıma çok iyi diyorlar ama, pembe mavinin ücretleri fazla yüksek sgk anlaşması yok
inşallah hayırlısı olsun hakkımızda

canim bayan doktor istiyorsan zübeydede ceylan canitez var ona gidebilirsin.yada bahar hastanesi (ssk ile anlaşmali)negihan hanima gidebilirsin

bu bahsettiğin rakamlar normal doğum fiyatlarımı maşallah vallahi..... ben bu cumartesi bursadayım bunları detaylı görüşsem iyi olacak çok sağol ekstra bilgi verirsen görüşelim

bahar hastanesini kimseye tavsiye etmem, karın ağısıyla gittim, hamileymişim ozamanlar bilmiyordum, antibiyotik verdilir bir sürü mide ilacı , ya anlamadılar, yada yeniydi daha ondan çıkmadı
Beyaz melek canım Özlem canıtez var doktor listesinden baktım omu zübeydedeki tavsiye ettiğin doktor, iyimiymiş acaba?

bahar hastanesini kimseye tavsiye etmem, karın ağısıyla gittim, hamileymişim ozamanlar bilmiyordum, antibiyotik verdilir bir sürü mide ilacı , ya anlamadılar, yada yeniydi daha ondan çıkmadı
Beyaz melek canım Özlem canıtez var doktor listesinden baktım omu zübeydedeki tavsiye ettiğin doktor, iyimiymiş acaba?

ben nedense Bayan doktorlardan korkuyorum arkadaşlar nasıl iyi oluyormu bayan doktor Sanki erkek doktor daha hakim olacak gibi geliyor

ben nedense Bayan doktorlardan korkuyorum arkadaşlar nasıl iyi oluyormu bayan doktor Sanki erkek doktor daha hakim olacak gibi geliyor

canım bu konuda haklısın. ilk dr um bayandı. kötü diyemem sağolsun o da çok ilgilendi benle ama şanssızlık belki yol alamamıştık bir türlü. hamile de kalmıştım ama düşükle sonuçlandı. sonra 5-6 ay uğraştım tekrar hamile kalmak için şu an çok şükür tekrar hamileyim. Allah bu sefer tamamına erdirir, kucağıma almayı da nasip eder inşallah.
ben de eskiden kesinlikle erkek dr istemem, utancımdan yerin dibine girerim asla muayne olamam diyordum ama çok yanlış düşünmüşüm. erkek dr lar kesinlikle herşeye daha hakim ve hastaya yaklaşımları çok farklı. ben şu an zübeydehnm dr larından özer kutluya gidiyorum. şu ana kadar çok memnunum. ve hiç paragöz biri değil. tahliller falan hast.de yapılıyor zaten. tıp fak. proflara gitmek için maddi durumun epey iyi olmalı. hem muayne ücretleri hem de doğuma girmek için istedikleri fiyatlar yüksek. ama tabi herkesin tercihi.

Amin canım inşallah sağ salim alıcaz kucağımıza :KK43: YA doktorum dan o kadar memnunum ki ama maalesef çok para istiyorlarmış gerçi ben daha yüzyüze görüşmedim eğer doğum için 3 - 4 milyar isterse benim için kötü olur tabi ama durumu iyi olanlar kesinlikle Gürkan Uncu'ya gitmeli diye düşünüyorum muhteşem bi doktor.....

canım eğer dr undan bu kadar memnunsan bırakma o zaman. doğum ücreti konusunu da açık açık konuş. o kadar para veremeyeceğini ve verebileceğin miktarı söyle belki kabul eder. etmezse eğer onun önerebileceği bir dr a yönlendirsin seni. mesela bizim bir tanıdığımızın da dr u oydu. durumları da iyiydi yani dişlerini sıksalar o kadar parayı rahat verirlerdi ama kadın veremem ben dedi, ne gerek var diye düşündü. ki bu bahsettiğim kadının yaşı 38-39 falandı. yani risk olur bırakmayayım gürkan hocayı (çünkü tüm gebelik takiplerini fakültede o yapmıştı) diye düşünmedi. sonra bunu açık açık yüzüne karşı da söylemiş. o da anlayışla karşılamış ve medical park hast. de başka bir arkadaşına yönlendirmiş. ve orada da ssk falan geçerli. 1-2 gece mi ne yattı az bir para ödeyip çıkmıştı. sen de açık açık konuş. medicali düşünürsen dr ahmet yılmaz var orada o da çok iyi bir dr. yada benim şu an gittiğim drum zübeydeden özer kutluyu da tavsiye ederim.

arkadaşalr merhaba herkese..
bahat hastanesindeki zuhal hanımı bilen var mı?
nasıl bi doktor..
yardımcı olursanız sevinirim..
hepinize sevgiler..hihoyyyt

TAHTASIZ_TUBA CIM DR MEMNUNSAN HİÇ DEĞİŞTİRME

EĞER SENİ MADDİ OLARAK DÜŞÜNDÜRÜYORSA GERÇEKTEN ÇOK ARAŞTIRMALISIN

ÇÜNKÜ BİR KEZ PROF DR LA BAŞLADINMI DAHA FAZLA BEKLENTİN OLUYOR DİĞER DR LARDAN

BENİM 7 YILDAN BERİ VAZGEÇEMEDİĞİM DR ÖZER KUTLU

BENİM İÇİNDE EN CAZİP YANİ ABİM GİBİ KONUŞMAM YANİ RAHAT OLMAM

BAZEN SENİN PSİKOLOĞUN BAZEN DE ARKADAŞIN BAZEN DE DERDİNE DERMAM ARADIĞIN İLAÇIN OLMALIDIR DR DEDİĞİN

BUNLARA DİKKAT ET CANIM

RABBİM KOLAYLIKLAR VERSİN İNŞALLAH İSTEDİĞİN GİBİ DR BULABİLİRSİN:Saruboceq:

TAHTASIZ_TUBA CIM DR MEMNUNSAN HİÇ DEĞİŞTİRME

EĞER SENİ MADDİ OLARAK DÜŞÜNDÜRÜYORSA GERÇEKTEN ÇOK ARAŞTIRMALISIN

ÇÜNKÜ BİR KEZ PROF DR LA BAŞLADINMI DAHA FAZLA BEKLENTİN OLUYOR DİĞER DR LARDAN

BENİM 7 YILDAN BERİ VAZGEÇEMEDİĞİM DR ÖZER KUTLU

BENİM İÇİNDE EN CAZİP YANİ ABİM GİBİ KONUŞMAM YANİ RAHAT OLMAM

BAZEN SENİN PSİKOLOĞUN BAZEN DE ARKADAŞIN BAZEN DE DERDİNE DERMAM ARADIĞIN İLAÇIN OLMALIDIR DR DEDİĞİN

BUNLARA DİKKAT ET CANIM

RABBİM KOLAYLIKLAR VERSİN İNŞALLAH İSTEDİĞİN GİBİ DR BULABİLİRSİN:Saruboceq:

canım çok haklısın gerçekten. dr a güvenmek çok önemli.
iyiki sen ve maviay, beni özer beye yönlendirmişsiniz. benim şuan senin kurduğun gibi bir diyoloğum yok. yani o kadar samimi değilim henüz ama zaten sen yıllardır hastasısın normal birşey ama benim en çok beğendiğim yanı asla stres yaratan biri değil. çok sakin, çok soğukkanlı ve olgun biri. yani negatif biri değil kesinlikle. ben çok endişeliyim yapı olarak ama dr un yanından çıkınca bitiyor endişelerim. inşallah sonuna kadar böyle gider.

Yapraknil sağol biraz içim rahatladi cumartesiyi iple çekiyorum bir de boşlukta kaldim sanki ben ne yapicam diye. Az değil 5.ayima girdim bu saatten sonra doktor aramak istemiyorum

X