ankarada özel hastane arıyorum

ayxsxegxuxl34

kuzucuklarım:)
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2007
513
8
42
elvankentte oturuyorum eryaman sincan etimesgut tarafında bildiğiniz özel hastane varmı batıkentte bilgi hastanesi var ondan başka bildiğiniz varsa paylaşırmısınız :CüvCüv::ecrin_bebek:

ben 3 yıldır buradayım
2 yıl önce doğum yaptım burada hastane yok ben bulamadım doğrusu
bende ist doğum yaptım özel hastanede annemde kaldım 40 çıkana kadar
ben de çok aradım iyi bir hastane yok yok param olsa buraya güzel bir hastane yaptırırım valla
acil durumlarda bilgi hastanesine gidiyoruz mecburiyetten hiç memnun değilim dr iyi değil doğrusu
geçen düşük yaptım kanama var ben nereye gideceğimi bilemedim.zekai tahir kadın doğumu tavsiye etiler oraya gittimiyi ilgilendiler.ama orada doğum yapmam asla.anlayacağın burada iyi bir hasane yok.

elvankentte oturuyorum eryaman sincan etimesgut tarafında bildiğiniz özel hastane varmı batıkentte bilgi hastanesi var ondan başka bildiğiniz varsa paylaşırmısınız :CüvCüv::ecrin_bebek:

güzelim küçük sehir olsa neyse ama ankarada özel hastane olmasa da o kadar üniversite hastaneleri var. elvankentten bir dolmuşla istediğin yere gidebilirsin. gazi daha yakın olur sana. sosyal güvencen var mı bilmiyorum ama özelden daha uygun olacaktır.

Bence Gizem Arkadaşımız Ankarayı bilmiyor sonuçda Ankara çok büyük bir şehir değil Hastane burnunun dibinde olacak diye bir şeyde yok İst.her hastane burnunun dibinde mi sonuçda. Ben en iyi özelleri liste yapayım sana canım..Akay Hastanesi,Bayındır Hastanesi ,Başak Kadın Sağlığı Merkezi, Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi,Çağ Hastanesi,Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Hastanesi,Hera Kadın Sağlığı Merkezi,Mesa Hastanesi,Ankara Güven Hastanesi,Özel 100. Yıl Hastanesi,Özel Keçiören Hastanesi, Özel Lokman Hekim Hastanesi.... Bunlar aklıma gelenler canım.

X