Koşu Bandı Hakkında Bir Sorum Vardı?

plnhsyn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2008
774
1
39
arkadaşlar ben koşu bandı almaya karar verdim ama hangi marka kalitelidir bilemiyorum aranızda kullanan hangi özellikleri önemli yazabilir misiniz? (konu daha önce açıldı mı bilemiyorum)

arkadaşlar ben koşu bandı almaya karar verdim ama hangi marka kalitelidir bilemiyorum aranızda kullanan hangi özellikleri önemli yazabilir misiniz? (konu daha önce açıldı mı bilemiyorum)

arkadaşım,ben de daha yeni aldım,2 hafta oldu.o yüzden bir şey söylemek için belki de erken ama ben memnunum.saatte 12 km'ye kadar hız seçeneği var.süreyi,yürüdüğün mesafeyi,yaktığın kaloriyi gösteren elektronik bir göstergesi var.markası teamwork.açıkçası almadan önce fazla bir araştırma yapmadığım için bu sektör içinde iyi bir marka mıdır,bilmiyorum.inşallah memnuniyetim devam eder,sen de en uygun ürünü bulur ve alırsın.

bizde almak istiyoruz,dunlop,dynamic ve voit ön planda görünüyor. inşallah kızlardan kullanan vardır ve biz de yardımcı olur

Canımkoşu bandında,bana göre eğimin ve otomatik olması en önemli fonksiyon,ve program sayısı hiç önemli değil çünki sen evde kullanacaksın ve kendine göre ayarlıyacaksın kullanış şeklini,zaten butonlarından yükseltmeyi ve alçaltmayı kendin yapacaksın,yok 12 km hızla koşması yok 15 km hızla koşması hepsi boş,12 km hızla en fazla 4-5 dak koşabilirsin vede dilin 2 metre dışarda kalırsın ve yığılırsın,eğimde yürüyüş yapınca daha çok kalori verirsin,zaten hepsinde nabzını ölçebiliyorsun,benimki activa marka memnunum,orta halli bir koşu bandı alabilirsin,şimdiden hayırlı olsun.

Canımkoşu bandında,bana göre eğimin ve otomatik olması en önemli fonksiyon,ve program sayısı hiç önemli değil çünki sen evde kullanacaksın ve kendine göre ayarlıyacaksın kullanış şeklini,zaten butonlarından yükseltmeyi ve alçaltmayı kendin yapacaksın,yok 12 km hızla koşması yok 15 km hızla koşması hepsi boş,12 km hızla en fazla 4-5 dak koşabilirsin vede dilin 2 metre dışarda kalırsın ve yığılırsın,eğimde yürüyüş yapınca daha çok kalori verirsin,zaten hepsinde nabzını ölçebiliyorsun,benimki activa marka memnunum,orta halli bir koşu bandı alabilirsin,şimdiden hayırlı olsun.

teşekkürler arkadaşım önere bileceğin model var mı?
bir de güvenilir internet sitesi önerebilirmisiniz?

benim spor salonumda kullandığım bütün aletlerin markası voittir.neden dersen
-her ilde servisini bulman mümkün
-bir arıza olduğu an hemen müdahele edebiliyorlar
-kurulumunu kendiler yapıyor
-2.el olan ürünlerine bak yarı fiatınadır.sadece 10gün kullanılmış aletlerdir.
-evde kullanacağın için çok fonksiyonlu olması gerekmez
-fiatı sorun değil dersen tivis,masaj,dambıllar gibi bir çok bölgeyi çalıştıran bölümleride olanını tavsiye ederim.
-aldığında silikonu ile bant bakımını yapmayı ihmal etme.bu aletin ömrünü uzatır
-düzgün kullanırsan bir ömür boyu dayanıklıdır

teşkürler canım.bana model önerebilir misin?

ben vatan bilgisayardan aldım,internettende hepsi burada comdan komşuma sipariş verdim sorunsuz geldi,oda memnun,orta halli birşey istersen dunloop ve activa.pahallı olsun dersen voit alabilirsin,ama evde kullandığımız ürünlerde otamatik eğim daha iyi oluyor,babamınki otamatik eğim,benimki manuel,rahatlık açısından otamati,k daha iyi,birde carrefourlarda uyguna ve taksitli bulabilirsin.

arkadaşlar koşu bandı almak istiyorum ne almamı önerirsiniz?nette baktım fakat kafam iyice karıştı internetten sipariş vermeyi düşünüyordum ama çok fazla seçenek var en kısa zamanda bir karar verip bu koşu bandını kullanmaya başlamam gerek

daha önce benzer başlık açılmış verilen cvpları okudum ama kafam hala karışık bir an önce de koşu bandıma kavuşmak istiyorum

hepsiburada.com'a baktım mekik aleti terleme eşofmanı dambıl var yanında 980 gibi bi fiytı vardı bu rakam iyimidir özelliklerine bakıyorum ama bi bilgim olmadığı için hangisi daha iyidir anlayamıyorum ben orta halli bişey istiyorum ama almışken de iyi bişey olsun istiyorum

ben de istiyorum ama netten siparişte eve gelip kurmazlar arkadaslar en güzeli bi spor aleti satan yerden almak bence..

merhaba benim var koşu bandım özellileri..step aleti var önünde..masaj aleti..lastikler var..mekik çekilcek yerleri var bayağı tutulan bir marka...tabi malesef üstüne binen yok... 3 sene önce 1.250 almıştık

Hanne hn.;
mekik aleti her kalitede mekanizmayla satılablck bişiy...terleme eşofmanı tavsiye olunmadığından size verilen fiyat bana fazla geldi...şöle ki;
dambıllar tanesi 15-20 tl ye en alası alınabilecek şeyler..terleme eşofmanı ise (inanmamakla beraber) bi eczane de 110 tl ye gördm.
meki aleti de 700 küsur tl ye değmez bnce...hepsini ayrı ayrı almak daha karlı olacak gibi görünüo...

Bir de spor aletlerini,özellikle vücüdünuza değecek,destek olacak-mekik aleti,şınav makinaları vs.- aletleri bilinen markalardan almanızı tavsiye ederm...

Hanne hn.;
mekik aleti her kalitede mekanizmayla satılablck bişiy...terleme eşofmanı tavsiye olunmadığından size verilen fiyat bana fazla geldi...şöle ki;
dambıllar tanesi 15-20 tl ye en alası alınabilecek şeyler..terleme eşofmanı ise (inanmamakla beraber) bi eczane de 110 tl ye gördm.
meki aleti de 700 küsur tl ye değmez bnce...hepsini ayrı ayrı almak daha karlı olacak gibi görünüyo

700ytl mekik aleti değil yürüyüş bandı..sonunda kararımı verdim voit marka aldım bugün getirip kuracaklar
masaj aleti tek başına 350-400 ü buluyor zaten

yürüyüş bandını kullananlar varmı benimki fazla ısınmaya başladı yarım saatten fazla çalıştıramayacakmıyım ben bunu.?normalmidir....

selam bende activa alacam ama activanın bir sürü modeli var
sizin kullandığınız model nedir acaba?

yürüyüş bandını kullananlar varmı benimki fazla ısınmaya başladı yarım saatten fazla çalıştıramayacakmıyım ben bunu.?normalmidir....

Canım sanırım voit marka bir koşu bandı aldın. Isınma sorununu giderdinmi yada normal olup olmadığı hakkında bilgi edinebildinmi? Bende almak istiyorum, voit'i birçok yerde görüyorum ama hangisi hangi modeli bir türlü kara veremiyorum. Sen kaça ve hangi modelini aldın ve memnunmusun, aaa bide çok ses yapıyormu yani gece filan kullanılabilirmi diye soruyorum.... :emir_bebek:

Hanımlar merhaba, be yaklaşık 2,5 aydır evde spor yapıyorum. ınternette koşu bandı satışı ile ilgili araştırmalarım sonrası aşağıdaki siteden Voit koşu bandı ve rocket aldım, 2 gün sonra teslim ettiler ve başından sonuna hiç sorun yaşamadım, hem profesyoneller hemde piyasaya göre çok uyguna veriyolar. Telefonlarda muhattap bulamadığın online alışveriş sitelerine göre çok ilgililer. Tavsiye ederim...alkisalkisalkis

Son düzenleyen: Moderatör:
bende de voit integra var şuana kadar şeytan kulağına kurşun bir sorunum olmadı inşallah bana bir saat yap sonra dinlensin devam edeceksen öyle devam et dediler ama ben 99 dk yapıyorum çünkü 99 dk ya ayarlı ben alşkınım çok yürümeye kesmiyor beni bir saat falan. sadece lastiği yağlamaya çok dikkat edin. yağlamazsanız sorun yaşarsınız eğer terlemiyorsanızda benim gibi yani sauna şort kullanın. ben sauna eşofmanda kullandım ama o çok bunaltıyo şort sa teri içine çekiyo. ben şortu daha iyi buldum ama tuzunu sürmeyin zararlı o.

kızlar motorsuz koşu bantları nasıl sizce? yürümesi zormu oluyo onda.motorlular pahalı geliyo ne tavsiye edersiniz?

X