Gebelikte guatr

NAZLIM30

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2008
7
0
Merhaba anne ve anne adayları..Allah kısmet ederse bende anne olacağım.2 aylık hamileyim çok mutluyum.:dance: Ama dr.verdiği bir haber ve internetten bu konuyla ilgili yaptığım araştırmalar biraz canımı sıktı.guatrım düşük çıkmış.buda bebeğimde sorunlara yol açabilirmiş. :1no2: Sizlerin bu konuda bilginiz varmı..

canım benim öncelikle tebrikler lalah sağlıkla hayırlıısyla kucağına almanı nasip etsin inşallah.allahım isteyen herkese bu udyuguyu yaşatsın hayatım....canım nette herşeyin en iyiside kötüsüde yazıyorr.tabii biz genelde kötü olanlarıı hemen kendimize yoruyoruzz.bu konuda en öenmli tedaviyi dr sana önerecektir.sana sadece stres yapmamanı öneririm.çünkü stres herşeyin başı.iyi düşün iyi olsun hayatım herşey allahın izniyle.....

Çok teşekür ederim canım..bu hafta sonu gidicem bir uzmana.ama işte insan iyi birşeyler duymak istiyor...Bebeğim sağlıkla gelir inşallah...

CANIM ÖNCELİKLE ALLAH KUCAGINA ALMAYI NASİP ETSİN SAĞLIKLI OLARAK.ben de guatr hastasıyım günde bir adet ilaç alıyorum üstelikte 6 aylık hamileyim ama bir sorun olmadı şimdiye kadar.umarım sende de olmaz.

teşekkür ederim..canım seninki düşükmü yüksekmi benimki düşükmüş....çok endişeliyim şu anda..allah seninkinide kucağına almayı nasip etsin...

bide bu düşük guatr iyot eksikliğinden kaynaklanıyormuş...bu konuda bilginiz varmı..

bide bu düşük guatr iyot eksikliğinden kaynaklanıyormuş.deniz tuzu almak gerekiyormuş.dr.görüşmeden yapmak istemedim ama.bu konuda bilginiz varmı.

X