Saç Rengi ve Saç Boyama Papatya suyu sürdükten sora güneş şart mı?

• Konu Sahibi ateş böcüğü
  • Başlangıç Tarihi
bide alman papatyasını deniyeyim gecen sene normal beyaz papatya almıştım oda işe yaramıştı

Benim saçlarım koyu kahve,bu paptya ile açtıktan sonra üzerine boya sürsem tutar mı boya ??

papatya suyu doğal olduğu için saçı yıpratmaz dimi...?

Denemek lazım ozaman,benim saçlar bayağı koyu,bi hafta yapıcam her gün,eğer açılırsa herkesinki açılır sanırım :)

Son düzenleme:
kızlargeçen hafta şanslı masada bir kız çıktı ynlış hatırlamıyorsam :44:saçımı paptya ile açtım dedi ama kızın saçını baya açmış enazından saçını açacaklara bir fikir olur:KK61:

saçı papatya ile açacaınıza gdin kuaförde ışık attrın ...zaten papatya bölge bölge saçı açıyor boyamıyor.madem röfle tarzı olacak ..sizde yoğun ışık attırın ..saçınızı mahvetmyin

mavi elbiseli kız arkadaşının v yakalı siyah tişörtü var üstünde :KK1:

Koyu saç rengi olanlar boşuna uğraşmasın. Hiçbir şekilde açmıyor saç rengini. Kumrallar için önerim papatya suyunun içine bira da dökün. Onun da etkili olduğunu duydum tabi bende hiçbiri etki etmedi o ayrı..

ben sacıma kına yapıyorum sarı tonlarında olan yerler daha kızıl oluyor buyuzden papatyayla acmak istiyorum ama papatyanın ustune kına tutarmı yoksa sarı mı kalır bilgisi olan var mı?

arkadaşlar papatya suyu uygulamasından sonra saçı yıkıyomuyuz

Eki Görüntüle 427334 $Snapshot_20120422_6.JPG bir yıl önce papatya suyuyla uçlarını açmıştım başta turuncu gibi olmuştu deniz güneş derken açıla açıla anca bu kadar açıldı pek bi etkisi olmuyo eğer saçınız çok açık renk değilse bence

dün akşam papatya suyu ile kınayı yoğurup saçıma yaktım.
kalan papatya suyu ile de biraz sonra denemek istiyorum.yalnız aldığım bi tarifte limon suyu ve tuz da koyuyorlar :/
deniyecem bakalım,kırmızı saçlar ne renk olacak :)))

X