Göz Makyajı Kaşim yok ya .:(((

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

DarkAngellotti

BeN ONa ReSMeN AŞıĞıM
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2008
896
6
35
Arkadaşlar benim oldum olası kaşlarım az aldırıryorum bide çok şeklsiz ince oluyo nası uzatabilirim?

cnm ben kaşlarımın üstüne cilet atttım önceden sarımsak sürmüştüm sonra bi arkadsım cilet atmamı söyledi,minik minik tüyler çıkmaya başladı ins ykında pala kaşlı bir kız olcamkaydirigubbakcemile,yani bı ince kaşlardan kurtlup üçqen kaş yaptırcam inşşşşkaydirigubbakcemile2

Tecrube konuşuyor : Aynı dert bende de vardı ama ben aldıramıyordum bile hiç kaşım kalmaz diye. Susam yağı, badem yağı falan kullanıyordum ama anladımki sarımsak daha etkili. Bende ne yaptım; küçük kapaklı bir şişe buldum. İçine ince ince sarımsakları kestim sularını salıcak şekilde. sonra üzerine badem yağı, susam ve hint yağı döktüm ve bunu birkaç gün ağzını hiç açmadan beklettim. Bunu yatarken değilde, akşam insan içine çıkmadığım zamanlarda kullandım çünkü gece yatmadan sürünce yan yatıyoruz falan olduğu gibi yastığa bulaşıyor. Ayrıca sarımsağın o rahatsız edici kokusu ve yanma hisside olmuyor bununla. Kaş boyunuzu uzatmak istiyorsanız kesinlikle kaş bitimindeki o görünmez ince tüyleri almanız ve yağ kulllanmanız gerek. Ben eski diş fırçamıda kaş fırçası yaptım kendime, aklıma geldikçe fırçayla tarıyorum. Gerçekten belli bir süre sonra istediğiniz şekli ve kalınlığı elde ediyorsunuz.

Tecrube konuşuyor : Aynı dert bende de vardı ama ben aldıramıyordum bile hiç kaşım kalmaz diye. Susam yağı, badem yağı falan kullanıyordum ama anladımki sarımsak daha etkili. Bende ne yaptım; küçük kapaklı bir şişe buldum. İçine ince ince sarımsakları kestim sularını salıcak şekilde. sonra üzerine badem yağı, susam ve hint yağı döktüm ve bunu birkaç gün ağzını hiç açmadan beklettim. Bunu yatarken değilde, akşam insan içine çıkmadığım zamanlarda kullandım çünkü gece yatmadan sürünce yan yatıyoruz falan olduğu gibi yastığa bulaşıyor. Ayrıca sarımsağın o rahatsız edici kokusu ve yanma hisside olmuyor bununla. Kaş boyunuzu uzatmak istiyorsanız kesinlikle kaş bitimindeki o görünmez ince tüyleri almanız ve yağ kulllanmanız gerek. Ben eski diş fırçamıda kaş fırçası yaptım kendime, aklıma geldikçe fırçayla tarıyorum. Gerçekten belli bir süre sonra istediğiniz şekli ve kalınlığı elde ediyorsunuz.

denemek Lazım,cnm kaçqün bukarışımı yaptın bide ne kadar bekLLettin,şimdiden tşk.ederim.

kaşlarına kontor yaptırabılırsın
ben yaptırdım cokta memnunum ama acıya bıraz dayanıklı olman lazım :)

aslında düşünmedim değilde ama çekiniyorum bi zararı varmı acaba bide resim eklemende sakınca varmı?

yoo hyr eklerım tabıkı ,
ben kaslarım seklınden memnundum o nedenle kontor yaptırırken sadece ustunden gecılmesını seklıne donukunulmamasını soyledım,bazı yerlerde kas kontoru kası komple alıp kontorle yenıden kas yapıyolar
bunu tavsıye etmem kendı kasın durucak ustunden gecıcekler sadece seyrek oldugu ıcın yaptırmıstım ben ılk bır hafta sokaga cıkamazsın ama bıldıgın sımsıyah oluyo cunku snr dokuluyo ılk goruntusunu gorup mahvoldum ben dıyebılırsın :) bestamı gıbı oluyo ınsan :) ama snr 1 hafta ıcınde dokulup normal rengıne kavusmaya baslıyo resımlerını eklıyımde basarabılırsem :)

ben jilette denedim ama faydası yok bide sarımsakla yağları bi denim bakalım nolucak?!

cnm qenetik olablir bircok kişi sarımsk ve jiletle kısa bir süre içinde istediği kaşalara sahip oldular bende halen devam ediyorum sarımsak sürmeye ins istedğim kaşlara sahip olcam bide bademyağı sürcem birara kulanmıstım aslında sonra bıraktım sürekli kulanmak qerek br fayda qörmek için:teselli:

canım Suna Dumankaya'nın saçlar için verdigi bi tarif vardı onu uygula belki yardımcı olur.sığır iliğini eritip hindistan cevizi yağıyla karıştırıp kaşına sür .1-2 saat bekle ve yıka .. birde fındığı kavur iyice daha sonra ezip yağını çıkar yok denecek kadar az yağ cıkıyor ama olsun onu kaşına sür bunu ben kalınlaştırmak için denemiştim ama üşendigimden uzun süre yapamadım ..:1hug:

zephyrr_ : bende resim nası ekleniyo bilmıyorum bilen arkadaşlar tarif etselerde şu kalıcı makyajı bi görsek

Sarımsak nasıl sürülecek direk kesip sürecekmiyiz
bende kaşımı alırken küstürdüm, kaşımın içinde ortasında minik bir boşluk oldu kötü duruyor çünkü çok güze kaşlarım olduğunu söyleyemem.
napıcam sarımsak sürsem çıkar mı_ne önerirsiniz?

Sarımsak nasıl sürülecek direk kesip sürecekmiyiz
bende kaşımı alırken küstürdüm, kaşımın içinde ortasında minik bir boşluk oldu kötü duruyor çünkü çok güze kaşlarım olduğunu söyleyemem.
napıcam sarımsak sürsem çıkar mı_ne önerirsiniz?

kuaförüm bana kaşlarımı sıcak havluyla biraz ovmamı hafif kızarana kadar ve hemen ardından sarımsağı kesip iyice, sarımsakla ovmamı söylemişti iyi geliyo gerçekten.

X