öğretmenler sınıf anneleri veya sınıf panoları hakkında bilgisi olanlar yardım edebil

Lolo

eşim ve oğullarım
Kayıtlı Üye
31 Mart 2008
3.704
9
ben sınıf annesiyim öğretmenimiz bendeb atatürk ve mevsim köşesi hazırlamamı istedi el becerimde çok iyidir bu yüzden çizim veya kabartma şeklinde sizin sınıf panonuzdaki mevsim köşesi ve atatürk köşesiyle ilgili fikir edinmek istiyorum pazartesiye kadar hazırlamam lazım bilgisi olanlar benimle paylaşırsa çook sevinirim panolarınızın resminide gönderebilirsiniz şimdiden yardımlarınız için çok teşekkür ederim a.s. a.s. a.s.

panoları siz mi hazırlayacksınız?kafamçokkarıştı

ilgnç geldi.....:kahve:

panoları öğretmende tek başına hazırlamaz...

öğrenclerle birlikte hazıranır,,,

ama sınıf annesinin hazırladıgını ilk kez duydum....

dur bi proğramı tekrar okuyayım,,,,

Benim kardeşim 7 sınıfta öğretmeni vermiş eline tek başına hazırlasın...

Açıkçası kızdım....

Çünkü kocaman bi pano ve bu çocuk tek başına nasıl hazırlayacak...

Birkaç arkadaş hazırlarlar...

Biz resimler ve altlarına yazılar yazdık fazla süslü seviyorlarmışş..

Kağıtları yaktık kenarlarını falan bi de makarna ile süsledik...

kızlar ben fikir açısından sordum 3. sınıf çocuğu tek başına hazırlıyamaz tabiki öğrencilerinde yardımı olucak sadece yerleştirirken ben çizicem fikir benden çıkıcak öğretmen diğer sınıf annesi ve çocuklarla yapıcaz çocukların yapabilecekleri sınırlı 3. sınıf çocukları tek başlarına yapamazlar fikirlerinizi paylaşmanız yeterli sadece sizin panolarınız nasıl bilimki bende kafamda bişey planlim

oooo hazırları varkennn ne uğraşacaksın ki bu kadar...

bu arada yalnız biz sınıfa çocukların hazırladığı mevsim resimlerini ve birkaç atatürk resimlerini yerleştirdik..etrafınada renkli karton kagıtlardan çiçekler yaptık çokda güzel oldu..

Bende sınıf anneliği yaptım güzelim, ama bu tip şeyleri ne öğretmen nede sınıf annesi hazırlar. Zaten yayınevleri promosyon olarak getirip öğretmenlere dağıtıyorlar. Hemde istemediğin kadar çok oluyor.
Bu arada sınıf anneliği görevinde sana sabırlar diliyorum. Çekilecek şey değil açıkcası. 1 sene yaptım maddi ve manevi yönden anamı ağlattılar.

yayınevlerininki de kullanılmaz..

bu panoların yapılmasındaki amac öğrencilerin yaparak belleklerine yazmalarını sağlamak ve süreki görerek görsel öğrenmeyi saglamaktır,,

sınıf bir bütün olrak katılır,,,

1,sınıf öğretmeniyim . mevsim şeritini birlikte hazırladık. mevsim resimleri yptrdım, en güzellerini fon kartonuna yapıstırık, ayları beliredim,yazdık.çizdik.jelatinledim astım,çok guzel oldu.

atatürk köşesi içinde aynen herkes atatürk resimleri getirdi,, kartona güzel bir komposizyonla yapıştırdık,ciceklerle süsledik,

tamamen öğrencilerime ait oldu,

sınıf annesinin görevi diğer velilerle işbirliği yapmaktır,ne maddi ne manevi yıpranması szkonusu olmamalı.

X