kan testi sonucu

K

kerman

Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar adet olmam gereken (adetlerim düzensiz) gün doktor kan testi yaptırdı sonuç 3. 79 negatif dedi hep 0.100 çıkardı ama sizde böyle olupta sonra yükselen varmı yani pozitif olan. sevgiler a.s.

arkadaşlar kimse cevap yazmayacakmı ???

canım değer çok dşük 12lere bile yok ama geç döllenme olmuş olabilir diyolar. ama adetlerin düzensizmiş belkide vardır sen 2-3 gün sonra tekrar yaptır değerdeki artışa göre ancak birşeyler söylenebilir

canım hamile olmayan bir kadında 0-5 derecedir..seninki 3 lerde çıkmış...kan testi yanılmaz canım adetten önce bile sonuç veriyormuş..üzülmeni istemem ama umutlanma diye diyorum..daha tecrübeli olanalrda yazsınlar kan testinde yanılma olan olduysa..

Sonuç negatif doktorun dediği gibi...

Geç döllenme olabiliyor özellikle adeti düzensiz kadınlarda bekle canım çok kaptırma kendini öptüm :-))))))

benim 5.53 çıkmıştı 4gün sonra yaptım 156 çıktı şundada 7haftalık hamileyim inş hamilesindir..

bende duydum bi arkadaştan çok yüksek çıkmıştı yinede adet oldu sonra bekleyip görücen
bazen öyle olabiliyor heralde hayırlısı

kızlar ben ayın 7sinde ilk kan testi yaptırmıştım.60.29 çıktı. diğerini de 9unda yaptırdım 163.71 çıktı.ne kadarlık oluyor. sat 9 nisan

X