Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Revigen ampuan hakknda bilgisi olan ve kullanan var m aranzda

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

okypete

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Mart 2008
84.872
40.715
revigen şampuan kullanan var mı aranıda. bugün aldım. eczanede çok önerdiler. reductil nediniyle saçım dökülüyor. umarım bunun yardımı olur. kullanıp yararını gören arkadaşlar varsa lütfen yazar mısınız. size yararı oldu mu....

reductil zayıflama hapı değil mi canım?revigen şamp kullanmadım ama losyonu kullanıyorum.kendi adıma konuşursam bana çok iyi geldiğini söyleyemem.sana iyi gelebilir.iyi gelmesse saçı besleyen vitamin hapları var onları sor

canım revigenin hapını kullandım 1 ay ama .bana iyi geldi.
sampuanını da kullandım o da ii geldi fakat sacı çok yıpranmış göstertiyor sacak sacak özellikle kuru bir saca sahipsen. dökülmeyi baya bir kesiyor.

hiç şasırmadım okypete ikinci kutuyu içmemeliydin hayatım ideal kilonu bulmuşsun fıstık gibisin revigen set olarak kombine kullanıldıgında iyi sonuc veriyo fiyat olarak biraz yüksek onun yerine dogal bakımları tercih edebilirsin burdaki paylaşımlardan edindiklerimi uygulayarak sac dökulmesini önlemeyi bırak alnımda yeni minik saçların çıkmasını sagladım ve bu ara bol bol balık tüketmeni tavsiye ederim

arkadaşlar,dün badem yağı,e vitamini, bephanten ampül,bemiks ampul,yumurta sarısı, hepsini başıma sürdüm. sabaha kadar bekledi. sabah yıkadım. bu şampuana çam terepentin kattım yıkadım. saçım şu anda papaz gibi kabarık. röfle olduğu için krem sürdüm .kremsiz açılmıyor saçım....reductili bırakalı 20 gün oldu . benim reglimi de bozdu. şimdi bıraktım düzene giriyor....

hiç şasırmadım okypete ikinci kutuyu içmemeliydin hayatım ideal kilonu bulmuşsun fıstık gibisin revigen set olarak kombine kullanıldıgında iyi sonuc veriyo fiyat olarak biraz yüksek onun yerine dogal bakımları tercih edebilirsin burdaki paylaşımlardan edindiklerimi uygulayarak sac dökulmesini önlemeyi bırak alnımda yeni minik saçların çıkmasını sagladım ve bu ara bol bol balık tüketmeni tavsiye ederim

haklısın. saçmaladım bakma 52 kiloya reductil almak. saçmalık. balık yiyorum.... sevindim .hepsini yapmaya başladım..bu bakımları kaç günde bir yapıyorsun. birde şampuanla saçını kaç günde bir yıkadın. öğrenebilirmiyim...

hadi bakalım kolay gelsin sana saç bakımı için iyi bir başlangıç yapmışsın
aynen ben de 45sonra regli oldum defalarca gebelık testi filan yaptım hadi hamileysem diye buhranlar geçirdim ilaç sırasında kesinlikle yasak cünkü

tesadüfen gördüm okypete beni dinlersen lavanta suyunuda dene hem yumuşatıyo hemde parlaklık veriyo benim 3. kullanışım da dökülmeyi azalttı ama yumuşaklığı herşeye değiyo sende dene 750 ml suyun içine 1 tatlı kaşığı lavanta atıp yüksek ateşte kaynatıyosun ılıyınca süzüp banyoda saçına döküyosun (yarım saat diyolar ama ben 20 dakka bekletiyorum sonra duruluyosun)...geçmiş olsun

bakımlara devam ediyorum. saçlarımın dökülmesi yarı yarıya azaldı.bu bakımlara, artı ,entele yide ekledim.....saçlarımın dökülmesin de, gözle görülen bir azalma başladı...yediklerime de dikkat ediyorum. reductil den, neredeyse bir buçuk ay ,aç kalmıştım. o da vücutta ki dengeyi bozdu sanırım. çinko ,demir vb,eksikliği yaptı..umarım dökülenler tekrar geri gelir. dökülen saçlar geri gelmiyor bakımlar sadece dökülmeyi engelliyor ,diyenlere rastladım. inşallah bu ,doğru değildir..............

ARKADSLAR dr bana revıgen şampuanı önerdi kullanıpta mennun kalanlar varsa lütfen bilğilendirsin ayrıcı bu REVIGEN-ile REVIVOGEN aynı şampuanlar mı googleden yazıyorum hep bu 2 isim ckıyor

revigen bana pek etki etmedi açıkcası
şampuan hap ve solüsyonunu kullandım banamısın demedi,
bende polikistik over var, dermatologum bu hastalığı bilerek verdi bu ilacı ama hiçbir fayda görmedim

revigen bana pek etki etmedi açıkcası
şampuan hap ve solüsyonunu kullandım banamısın demedi,
bende polikistik over var, dermatologum bu hastalığı bilerek verdi bu ilacı ama hiçbir fayda görmedim

cnm ALLAH sifa versin inş eski sağlıklı saclarına kavusrsun,ofsss bakalm bana etki edcekmi inş etkisini qösteriri:KK43:

bana da bi arkadaşım önerdi ck memnun kalmıs, bugün almayı düşünüyorum olumlu ya da olumsuz görüşleriniz varsa yazarmısınız arkadaşlar

ben revigen şampunanını 1 yıl önce keşfettim saçlarım 13 yıldan beri sürekli açıcı boyalardan yıprandığı için denemediğim şampuan kalmadı kaliteli kalitesiz ve enson revigen şampuanı aldım aman allhım saçlarımı yıkarken dahi yumuşacıktı diğer şampuanlar gibi çıtır çıtır kurutmuyordu hatta saç kremi dahi kulanmama gerk bile kalmıyodu saçlarım benim çok kuru bir sa revigen çok iyi geldi artı saçlarım eskiye nazaran da çabuk kırılmıyo en önemliside saçlarım eskiye rağmen hızlı uzuyor revigen ve revivogen şampunanlar ikiside aynı içerik kokuları hariç bu şampunalar iyi geldi bana en ağır basan revigen şampunanı kuzenimde kullandı oda dedi hakikatten saçını yıkarken yumuşacık oluyordu şaç kolay taranıyo demişti eğer bu şampuana ras gelmeseydim yıpranık saçımı kesicektim okdar bunaldımki hangi şampunaı denesem kazık gibi oluyodu saçlarımı kurutuyordu

kesinlikle pişman olmazsınız zaten eczane şampuanı hiç bir zararı olmadı

Bende saç analizi yaptırdım bugün eczanede.. Ve eczacı bana revigen şampuanı önerdi.
Aldım bakalım bu akşam kullanmaya başlıcam inşallah burdaki arkadaşlar gibi bende memnun kalırım..

ben onarıcıyı aldım kuru bı saç yapım var.kreme gerek kalmıyo,dokulmuyoda pek..tek eksısı fıyatı malesef.pahalı..

bende aldım bugün uygulıycam inşallah peki yan etkisi oluyor mu bi de saç çıkartan şampuanlarla yıkanırkann şampuanınız bi yerinize değmesin kafanızı eğip yıkayın diye tüylenme yapar faln diye ?

ben 3 aydır kullanıyorum hiç bi etkisini görmedim hatta saçlarım daha kötü oldu diyebilirim kepeklendi daha da kurudu tek iyi yönü saçlarım daha hızlı uzadı ama artık bıraktım kullanmıyorum..

benim artık 1 senedir dökülme yok.
nedeninide çözdüm.1 sene öncesine kadar,yıllardır devamlı,pantene şekillendirici kullanıyordum.
onu bıraktım ,birden saçtaki dökülmeleri durdu... ilaca yordum ama meğer olay ,pantene saç şekillendiricisiymiş.

bende kullandım ilk 20 gün biraz fazla döküldü daha sonra dökülme tamamen durdu güzel bir ürün...

X