h2o buharlı temizlik paspası hakkında...

duruemlak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2008
16
0
66
arkadaşlar h2o buharlı temizlik paspası almak istiyorum kullananlardan fikirlerini bekliyorum

arkadaşım ben aldım güzel bi ürün ama tavsiye etmem,kesnlikle bi buharlı makina al çok faydasını görürsün ama şu normal süpürge gibi olanlardan al.H2O ile sağdece düz zeminlerde kullanabiliyorsun.ama diğerlerinde koltuk fırın her yeri temizliyebilirsin.

merhaba arkadaşım bende tavsiye etmiyorum.genellikle ofis gibi yerlerde rahat kullanılıyor.evinde halı varsa ki genelde olur hiç kullanışlı değil.ve koltuk altlarına falan girmiyo.

arkadaşlar h2o buharlı temizlik paspası almak istiyorum kullananlardan fikirlerini bekliyorum

Kesinlikle tavsiye ederim. yer temizliği ancak bu kadar kolaylaşır ve zevkli hale gelir.onunla temizlik yaptığim zaman içimi evimin temizliği konusunda çok rahat hissediyorum. arkadaşım KING K198 STEAM FRESH BUHARLI TEMİZLEYİCİ :: Zelinga bundan kullanıyor ve çok memnun. Şimdilerde çeşitler de arttı tabi. Ben ise bu modelleri daha çok önemsiyorum ALF BT-123 STEAM FORCE HERO BUHARLI TEMİZLEYİCİ :: Zelinga

arkadaşlar kesinlikle H2O buharlı temizleyici almayın .ben aldım iki dafa kulandım artık buhar vermiyo,sevisi falanda yok.:KK20:

peki cehizlik hangisini tavsiye ediyosunuz kizlar? daha dugunue var en az bi 4 yil falan :KK1:

fakirinkini tabi ki muhteşem bi şey hem kalıntı bırakmıyr hem de çok temiz yapıyor..içinden bi kaç parça püsküllü bezi de çıkıyr değiştirip değiştirp kullanıyrm..aslında anneme almıştım ama beğenmedi..klasik temzlikten vazgeçmedi sanırım..bana kaldı bu sayede..

Bende fakirinkini almistim ama bosuna kalabalik etmesin evde diye verdim komsuma.vakum olayi olsa yarardi belki ama beni pek memnun etmedi

....ama buharlı temizliiyicilerin vakumlusu olur mu? var da benim mi haberim yok acaba?zaten mecbur elektirkli süüpürge sorası silme işlemi yapılır.vakum zaten elektirikli süpürgeyle oluyor..

....ama buharlı temizliiyicilerin vakumlusu olur mu? var da benim mi haberim yok acaba?zaten mecbur elektirkli süüpürge sorası silme işlemi yapılır.vakum zaten elektirikli süpürgeyle oluyor..

Evet var.buharlilarin tek iyi yani deterjan olayi kisiye gore degisebilir memnuniyet.ben memnun kalmadim mikroplari(halinin uzerindeki)yok ettigine degil presledigine inaniyorum.pratikte degil ayrica.ama yine soyluyorum benim gorusum.cok memnun kalan arkadaslarda var okudugum kadariyla.insallah beklediginiz performansi alirsiniz
gerci ben birazda ugrasmayi seven tiplerdenim once silerim sonra yerleri yunle parlatirim.ve lavabo klozet dahil kurulamadan hicbiryeri birakmam.daha guzel parliyo ve cabuk leke tytmuyo gibi bi inanisim var

yaklaşık 1 hafta önce h2o5 aldım araştırarak yorumları okuyarak gelir gelmez bi hevesle açtım temizliğe başladım fakat buharı nereye kullansam hangi aparatını takarsam takayım her yer su içinde kaldı buharı bi veriyor bi kesiyor dün kargoyla geri gönderdim aldığım site henüz geri dönüş yapmadı büyük ihtimal geri alacaklar internetten almanın bi avantajıda geri iade alınıyor her hangi bi mağazadan alıp iade etmeye kalksak almazlar sonuç olarak kesinlikle tavsiye etmiyorum ...

X