Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

isaura

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2008
778
0
Kızlar ben yeni üye oldum.. çeyiz hazırlıkları konusunun içinde bi sürü resim var ama bulunmuyor ya da ben daha çömezim aramayı bilmiyorum :p Sayfaların içinde kayboldum vallahi resimleri bulucam diye..

Bi fikrim var.. Aldığımız, kullandığımız ya da kullanacağımız veya almayı düşündüğümüz ne varsa buraya resmini koyalım fiyatıyla beraber ne dersiniz? Ben çok yararlı olacağına inanıyorum..Önce ben başlıyım..

153.01.02.1055.jpg

bu beğendiğim yemek takımı karaca 695 ytl bu ay alıcam inşallah :)

153.08.01.0155.jpg

bu da kahvaltı takımı 174 ytl karaca

canım bu kahvaltı takımı 145 ytl sen neden 174 e aldın :S ben bununla kırmızı arasında kararsız kalmıştım sonra ikisini de elime alınca kırmızıya karar verdim.

yukarıdaki karacanın yemek takımları yeni çıkmış dün sitesinde baktım.çok süperler bence.hele tabakların değişik simetride olmasına bayıldım.ama fiyat biraz fazla geldi.700 ytl bir yemek takımı için fazla değil mi?

Kızlar çok güzel şeyler bunlar yaaaa.. O kadar çok şey var ki alınacak böylece bütçeyle ilgili fikrimiz de oluyo..

Müebbet seninle zevkler aynı galiba ben de mutfak eşyaları mı yeşil istiyorum.. Yeşil ve pembe ağırlıkta mutfak istiyorum.. Örtü perde vs..

Fıstık yeşili küçük el aletleri sadece arzumda mı var? Kullanan var mı arzumun ürünleri nasıl?

Kızlar çok güzel şeyler bunlar yaaaa.. O kadar çok şey var ki alınacak böylece bütçeyle ilgili fikrimiz de oluyo..

Müebbet seninle zevkler aynı galiba ben de mutfak eşyaları mı yeşil istiyorum.. Yeşil ve pembe ağırlıkta mutfak istiyorum.. Örtü perde vs..

Fıstık yeşili küçük el aletleri sadece arzumda mı var? Kullanan var mı arzumun ürünleri nasıl?

canım ben arzumdan başka bir markada yeşil bulamadım varsa da bilmiyorum.benim annem yıllardır arzum kullanıyor,teyzem buradan arzumun bi kaç ürününü almanyaya götürmüştü.onun için arzumdan şaşmadım :KK66:

selam kızlar bencede çok güzel bi topik olmuş
bu benim örgü batteniyem daha yeni çıktığı zamanlarda almıştım 2 sene falan olacak sanırım fiyatı 172 ytlydi galiba
my.php

buda kahvaltı takımım fiyetı 95 ytl
my.php

bu arada dats in coloursun 2008 2009 sonbahar koleksiyonuna bakın bence çok güsel nevresim takımları var

canım bu yemek takımı mı kahvaltı takımı mı çok şekermiş kaç parça hangi marka ve ne kadar çok soru sordum kusura bakma şimdiden:1hug:

ne kusuru cnm ya olurmu öle şeykaydirigubbakcemile5
bu kahvaltı takımı canım markası bilindik bi marka değil günlük kullanıcam için önemsemdim markayı worthy way diye bi marka 30 parça 95 ytlye aldım:sm_cool:

canım sandığına bayıldım.sadece yatak odanda değil dekoratif amaçlı diğer odalarında hem sehpa hemde televizyon altı olarak kullanbilirsin.ayrıca ne kadar çok karaca markasını tercih edeen var aramızda

bunlarda benim çeyizimden :asigim:
bu pike takımı herkeste var sanırım benimki bunun aynısının tıpkısı :lepi:
days in colors ben geçen yıl 65 ytl ye almıştım.

2081.jpg

bu da güral porselen yemek takımım mor çiçeklisi
peşin aldığım için uygun almıştım 300 ytl civarındaydı sanırım 3 sene falan oldu ama :nazar:

2098.png

taç uyku setim şakkıdı
2112.jpg

fantom mutfak robotum fena kazık yemiştik 175 ytlye almıştımbenneyaptımki
2164.jpg

baharatlikip3.jpg

bu da baharatlığım, mıknatıslı ama benimkinde sadece 5 tane war:KK43:
14.50ytl aldım praktikerden...

ikisinden de almak gerek bence ben teflonu karacadan aldım,çelik olanı da hisardan alcam,kampanya varmış bugun baktım...teflon tencere setim bunun aynısı...
300.jpg

su bardakları 12.5 ytl

yağlık sirkelik tuzlugum çok severek aldım 15 ytl
..

rendem
oktay ustanın rendesindenmiş komsularımız öle dedi :)

büyükler depoda oldugu için evdekileri koydum :)

ya ben bu tuzluk ve sırkelık varya ona bayıdım bende sadece tuzlukları var sıyah beyaz renkte cnım sen nerden aldın ya ıns buyuk bı mağazan almısındr ıst nerden bulurm ya :1no2:

canım gazıosmanpaşa meydan a git ordakı evkura gır orda sımdı dayz ın colors ta ındırım var gercı kadın benım nıyetımın olmadıgını anlayıncada bıraz ole ısrar ettı bıde bı takım alcaktım ben bana dedı baska alıcaksan %15 ındırımde yaparım dedı normal fıyatı 64 mıydı neydı 55 yaptı sende öle ındırım ıste suan kapış kapış herkes alıo hem uygun hem on taksıt super kacırma derım super uyku setlerıde var ama benım uyku setım var bı tane yeter dedım almadım..

31_buyuk.jpg

buda almayı düşündüğüm yatak örtüsü 400 ytl harika bişey ya :)

Canım bunun markası ne? Ben elartınkilere benzettim sanki, bi sitede görmüştüm çok güzel yatak örtüleri vardı hem de saten nevresim takımı hediye veriyolar.. Bu arada çok güzelmiş yatak örtün

Kızlar ben de lila rengi olanı aldım. Pasta, börek, çay saati servisi için kullanırım diyerek almıştım açıkcası. Bana göre kalitesi gayet güzel, catal kasıgı sormus bir arkadas. Ee tabi bir karaca bir jumbo kalitesi yok; ama yine de günlük kullanım için ideal oldugunu düşünüyorum. Zevkler ve renkler tartısılmaz tabi bana göre tabaklar çok güzel ama siz ne düşünürsünüz bilmem, o nedenle kimseyi etkilemek istemem. Ben aldım koydum ceyizime hihoyyyt

o tuzluklardan ıst da bulan olursa bana hemen haber etsın ben bakırkoy pazarndan aldım 4ytl ama sadece tuzluk ben yağlık ve sırkelığıde ıstıyom ok anladınz benı

canım bakırköy kartaltepeye gel.amine hatun camisinin arka kapsının karşısında ova ekmek fırını var.tam çaprazına bir züccaciye mağazası açıldı.kime sorsan yeni mağaza nerde diye gösterir.iki katlı çok hoş biyer.orda var sirekelikler.ama fiyatını hatırlamıyorum :1no2:

Arkadaşlar biz takımı internetten aldık. Nastasia girmiyor sanırım bu aralar, ben cevap veriyim sizlere. Schafer SHF-251 60 Parça Kare Porselen Yemek Takımı yazarsanız nete çıkacaktır satılan sitelerin adresleri yerimseniben

Canımm bu takım kaliteli mi peki. Ben internetten alıcam şimdi. Porseleni ince mi kalın mı?? hizlial.com dan alacağım inşallah sorun çıkmaz.kaydirigubbakcemile3

Canımm bu takım kaliteli mi peki. Ben internetten alıcam şimdi. Porseleni ince mi kalın mı?? hizlial.com dan alacağım inşallah sorun çıkmaz.kaydirigubbakcemile3

Ben de o siteden aldım. Canım kalite konusu göreceli, o nedenle çok fazla yorum yapmıyorum ben. "Bana" göre güzel, günlük için de kullanılabilir, çaya gelen misafir için de kullanılabilir. Porseleni kalın, öyle ince değil; ama dün halamlar da baktılar bizde, onlar da çok beğendi. Ben kime gösterdiysem geçer not aldı yerimseniben Merakla onları kullanacağım günü bekliyorum ben hihoyyyt

kesinlikle tavsıye etmıyorum kızlar bu takımları
ben ceyızımde tum bardak setımı pasabahcenın yaldızlı serısınden almıstım dunya para verdım
elde yıkamak gerekıyordu elde nefret ettıgım ıcın yınede makıneye attım 7 senedır kullanıyorum artık gunluge vurdum yanı ne yaparsan yap soyuluyorlar

X