negatif sonuçtan sonra adet düzeni

E

EU1

Ziyaretçi
1.denememden negatif sonuç aldım ondan sonra 3 gün sonra adet gördüm tabi ilaçları kestikten sonra.şimdi ise ikiaydır 15-20 gün gecikiyor adetlerim oysa adet tarihlerim çok düzenliydi neoldu anlamıyorum sizinde benim gibi tedaviden sonra dengeleri değişen var mı:uhm::uhm:

2.tedaviye bile başlayamıyorum adet olamadığım için

dr a sordunmu canım ne diyor ?...inşallah normaldir canım..

dr konuşamadım 1 hafta daha görmessen gel dedi okadar

maxie benimde düzenim tamamen değişmişti.hatta 15 günde bir adet olur hale gelmiştim.aralarda da kahverengi çamur gibi akıntım olmuştu.dr. sorduğumda da bunların doğal olduğunu , alınan ilaçlardan olduğunu söyledi.

bakalım bana neler diyecek p.tesiye kadar olmassa gideceğim. bu durumda acaba tedaviye başlayacağım mı bilmiyorum artık zaman kaybetmek istemiyorum. buradaki kim istiyorki benimkide laf işte başka benim durumumda olan arkadaş var mı yalnız olmamak insana iyi geliyor galiba

1.denememden negatif sonuç aldım ondan sonra 3 gün sonra adet gördüm tabi ilaçları kestikten sonra.şimdi ise ikiaydır 15-20 gün gecikiyor adetlerim oysa adet tarihlerim çok düzenliydi neoldu anlamıyorum sizinde benim gibi tedaviden sonra dengeleri değişen var mı:uhm::uhm:

benimkide düzensizleşti 18 gün geçti 1 hafta geçti en son adetimdede 3 gün geçti.demekki yavaş yavaş düzeliyor.

a.sinşallah canım içim rahatladı saol

Canım bende negatif sonuçtan sonra ilaçları kestikten 5 gün sonra adet oldum.Ve şu an 12 gün geçmesine rağmen hala tık yok.Yalnız adet olacağım tarihlerde;normalde olan akıntıda kan gördüm.Doktoru aradım gel bi görelinm dedi ama ben hiç gitmek istemiyorum.Bildiğim kadarıyla tüp bebek sonrası kullanılan ilaçların etkisiyle adet düzensizlikleri oluyor.Ve normale dönmesi 3-4 ay sürebiliyor.

evet canım aynısı bendede oldu.bana doktor yumurtlamayla ilgili olabilir demişti. benim tedaviden sonraki bu 3.adetim olacak üçüde düzensiz tabi, inşallah eski düzenine biran önce kavuşurum

peki aranızda 2. tedaviyle hamile kalan ve 1.denemede benimle aynı sorunları yaşayan arkadaşlar oldumu ne aşamalardan geçtiniz ne kadar ara verdiniz bilgi verirseniz çok sevinirim. gerçekten bu site olmasaydı ne yapardım bilmiyorum insanlar başına gelmedikçe sizin neler yaşadığınızı bilmiyorlar kimseyle bu konuları konuşamıyorum çevremdede yok zaten

Canım benim 1.deneme negatifti.Negatif sonucu ağustos 25 te aldım.Şu an beklemedeyim.9 tane dondurulmuş emriyom var,ikinciyi onlarla deneyeceğiz.Doktorum eylül ayında çağırmıştı ama ben kendimi hazır hissetmiyorum.Aralık sonu gibi gitmeyi düşünüyorum.Senin problemin neydi bahseder misin?

benim 1.denemede yumurtalarım kendiliğinden çatladığı için transfer işlemi yapılamadı rahim bozulduğu için.tabi yumurtalarım donduruldu 7 tane 1.kalitede yumurtam vardı ama çözülünce fire verdi sadece 1 tane kaldı sonuçta negatifti sonrasında düzenli olan adet düzenim alt üst oldu 50 günde bir adet olur oldum şimdi ikinci denemeye başlayamıyorum tabi adetler düzelmeden 2.denemeye başlamam doğru olur mu bilmiyorum aklım çok karışık işte benim problemim bu canım

X