kasiklarim agriyor

zeyno-23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2008
59
0
39
mrb hanimlar ben 5+5 günlük hamileyim dün cok sancilandim kasiklarim agriyordu doktora gittim bir sey yok dedi kan geldimi dedi bende hayir dedim.ultrosonlan bakti kücük kist var dedi ama 12 13 haftalarda gecer dedi ama ben genede korkuyorum.birsey olurmu diye yardim edin lütfen hanimlarlar birsey olurmu????????????????????

öncelikle bebeğin hayırlı olsun cnm bende 6+4 günlük oldum bugün bende miyom varmış allah a şükür ağrım yok ama sen kafana takma kanaman yoksa sorun da yoktur sanırım dr unda öle demiş zaten ama sen yinede bol bol dinlen ağır iş yapma hatta hiç yapma valla ben yapmıyorum zaten bi düşüğüm var .
çok dikkatli ol cnm geçmiş olsun...

saol canim seninkide hayirli olsun allah hayirlisiyla kucagimiza almayi nasip etsin.ama benim 5 yasinda bir kizim var genede kalkiyorsun dolasiyorsun ama esimde yaptirmiyor bir is umarim bir sey olmaz sali günü gene gidicem bakalim ne olcak

canım bende 5+2 günlük hamileyim benimde kasıklarımda ağrı var ama şiddetli değil ara ara oluyo birde dr olacak demişdi zaten bence endişelenme ama kendine dikkat et

canım bende 5+2 günlük hamileyim benimde kasıklarımda ağrı var ama şiddetli değil ara ara oluyo birde dr olacak demişdi zaten bence endişelenme ama kendine dikkat et

saol canim ihsallah bir an önce gecer bu arada mideniz bulanmaya basladimi???benim gecen hefta biraz bulandi ama da kusma olmadi ihsallahda olmaz birinci cocugumda 4 ay kadar kusmustum

canim korkma insallah gecer hem dr da soylemis.ilac falan vermedi mi gecmesi icin...icini ferah tut canim,gececek insallah..

öncelikle tebrikler allah sağlıkla hayırlısıyla kucağına almanı nasip etsin...allahım isteyeb herkese bu udyuguyu yaşatsın....canım kasık ağrısı normal eğer kanaman yoksa.regli ağrısı gibi bazen daha şiddetli ama genede kısa süren ağrılar olbiliyor ilk zamanlar.bol bol dinlenmeye çalış bol su iç.gerçi senin ikinci gebeliğinmiş bunları daha iyi bilirsin ama yinede söyleyim dedim :roflol:

canım öncelikle tebrik ederim allah hayırla ve sağlıkla kucağınada almayı nasip etsin genelde kanama yoksa sorun olmaz diyorlar sen doktorunun söylediklerini yap canım bir şey olmaz korkma allaha emanet inşallah

allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin arkadasım içini ferah tut allahın izniyle hiç bir şey olmaz

canım oluyor benim de 3 gün önce çok şiddetli oldu 10 dk.aralıksız sancım oldu ama ağladım korktum bebeğime bişi olucak diye ama çok şükür olmadı zaten ağrı olması normalmiş sıkma canını.

mrb hanimlar ben 5+5 günlük hamileyim dün cok sancilandim kasiklarim agriyordu doktora gittim bir sey yok dedi kan geldimi dedi bende hayir dedim.ultrosonlan bakti kücük kist var dedi ama 12 13 haftalarda gecer dedi ama ben genede korkuyorum.birsey olurmu diye yardim edin lütfen hanimlarlar birsey olurmu????????????????????

öncelikle tebrikler zeyno..allah sağlıkla dünyaya getirsin bebeğini..
kist bendede vardı hatta ultrasonda bakıldığında bebeğin kesesinden bile büyüktü
bende senin gibi çok korktum endişelendim bişey olucak diye..
9 haftalıkken dayanılmaz ağrılarla dr gittim. kendi dr yoktu başka dr gitmek için randevu aldım beklerken bayılma durumuna kadar geldim..ağrının kistten olduğunu söyledi diğer dr.
kabul etseydim hemen ameliyat edecekti beni. ama eşimde bende razı olmadık.
3 gün sonra kendi dr gittiğimde ameliyata gerek olmadığını eğer çok rahatsız olursam iğneyle vajinadan boşaltacağını söyledi.ve bi ağrı kesici verdi.
bidahaki kontrolümde doktoruma kist hala duruyormu diye sorduğumda ne kisti kist falan yok dedi. yani kendiğilinden kaybolmuş.

yani doktoruna güven ve o ne derse onu yap. kafana fazla takıp bebeğinide strese sokma.
inşallah en kısa zamanda kaybolur kistin...

selamlar arkadaslar bende hamısımm 5haftalık benmde hıc mıyde bulşantım yok cokhafıf varla yok arası olyo ara sıra gecyo bıde goguslerım cok kasınyo ve karın agrısı bendede var normalmıs korkmayın bende korkydum ama sımdılık bısey yok allahıma sukur

X