Cilt Bakımı Ürünleri Darphin kullananlar buraya!!

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
darphin refreshing temizleme sütü ve predermine yüz maskesini kullanıyorum ikisindende çok memnunum.hele temizleme sütünü kullanan bir daha bırakamaz,ipek gibi mis kokulu ve yumuşacık yani cildi hiç yıpratmıyor temizlerken

merhaba,ben uzu yıllar darphin kullandım.gerçekten çok iyi.ürünlerinin üzerine son kullanma tarihi yazıyordu ki bu bir çok kozmetik ürününde bulunan bir şey değil.ancak pahalı geldiği için artık almıyorum.bir kaç senedir suna dumankaya'nın kozmetiklerini kullanıyorum ve gayet memnunum.Hem kaliteli hem ekonomik.tavsiye ederim.

ben kullanıyorum. çok memnunum.
facebook sayfalarını takip ederseniz de harika bilgiler veriyorlar. tavsiye ediyorum nacizane.
facebook.com/darphinturkiye

ben de birkaç ürününü merak ediyorum özellikle gözenek sıkılaştırıcı olan 15 mL tüpte bir ürün.
bitkilerin doğal özlerini, yağlarını içeriyor. eczacıda birkaç kez gittiğimde övdü ama niye bu kadar pahalı
ya da ben mi çok fakirim:sm_confused:

twitter sayfalarindan günlükbakım bilgileri veriyorlar. bilginize. çok işimize yarayabilir diye düşünüyrum:))

twitter.com/darphinturkiye

Farkındaysanız reklam yapıp çekip gitmişler Mesaj sayılarına bakınalsanaalsanasmile

Ben de arovita c line response cream kullanmaya başladım, daha 3. gününde bana herkes cildimin ne kadar sıkılaştığını söylemeye başladı.. Kullandığım ürünler bitsin, hepsini Darphin ile değiştirmeye karar verdim...

ben de bi arkadaşımdan methini duydum ama forumda kullanan yok sanırım pek,başka kimseden yorum alamadım,ilk defa da arkadaşımdan duydum zaten,bilemiyorum pahalı olduğu iyi anlamına da gelmiyo neticede,karar veremedim

ben 1yıl önce güneş koruyucusunu kullanmıştım,gerçekten güven verici ve parasının hakkını veriyor bence.her cilt tipine uygun ürünü var .benim cildim çok hassas ve yağlı.güneş koruyucusu ipeksi bi his veriyo ve yağlandırmıyo.10 gün önce de
melaperfect satın aldım yüzümdeki lekeler için sabah akşam sürüyorum.ama sabır isteyen bi süreç,sonuç almak için düzenli kullanmak gerekiyo.1 ay sonunda lekelerin yarısının geçeceğini söledi uzman umarım öledir çünkü çok para ödedim.ilk izlenim olarak normalde test ettiğim tüm leke açıcılar hassasiyet oluşturdu ama bunda öle bi durum yok.ilk artıyı aldı yani benden bir de lekelr geçerse tam not:)

Darphin yüz yıkama jelini kullanıyorum. Çok memnunum.Bugün de melaperfect aldım.Yüzümde Pigment bozukluğu var ve sivilce izleri. Bakacağız bakalım. Bundan da memnun kalırsam belirtirim. Pahalı ama sanırım bu markaya hayran olmaya başladım...

X