DHEA kullanan varmı? nerden bulunur?

papatya_1979; verdiğin bilgiler için çok sğl. sanırım 25 mg bana az gelebilir. ben 50 mg lık varsa onun siparişini vermek istiyorum. ama senden bir ricam olacak. ilacın kutusu halen varsa elinde ilaç şirketinin adı yazıyor olmalı. o isimi bilirsem netten araştırma yapar ve buradan siparişi verebilirim diye düşünüyorum.dün goggle dan okadar arattırdım ama pekçok dhea isimli ilaç satıldığını gördüm . daha da çok kafam karıştı. birde bu ilaç kozmetikte de kullanıldığı için hangisi jinekolojik içerikte anlayamadım. yoksa hepsi de bir mi? eğer hepsi birse neden farklı ambalajlar halinde satılıyor?

senin kullanmış olduğun ilacın üzerinde ilaç şirketinin adı veya adresi varsa benimle paylaşırsan çok sevinir, minnettar kalırım canım ya..........

birde fiyatı ne kadar acaba? içinden kaç draje hap çıkıyor? ha birde aklıma gelmişkennnnn;

sanırım seninde fsh yüksekliği sorunun vardı. ortak ilaçları kullandık diye hatırlıyorum. cylo-prognovanın fsh yüksekliğini tedavi edici özelliği olmadığını bana doktorum kendisi söyledi. hatta neden yazıyorsun ozaman diye sormuştum kenndisine. sadece adeti düzenlemesi için yazıyorum demişti. geçen gün ankaradaki tüp bebek kliniğindeki dr Aysun Baltacı hanımla konuşurken fsh değerlerinin düşürmek için agnucastus diye bi ilaçtan bahsetti.netten araştırdığımda bu ilacı hayıt otu bitkisinin ilaç haline dönüştürülmüş şekli diye bilgi öğrendim.

eşim bu ilacı da ezcaneye sipariş verecek. 3 ay boyunca düzenli kullanmam gerektiğini eklemişti ankaradaki dr.
Umarım tedavimiz güzel neticelenir. vede hızlı :)
CANIM BEN BUGUN ALDIM 50 MG 50 TABLET PURITANS DHEA YAZ GOOGLEYE ÇIKAR GITTI GIDYORDAN ALDIM 119 TLYE BUNDAN ÖNCE ARAŞTRAMADAN BIESTREON ALMISTIM PEK BİŞEYE YARAMADI BENDEDE ERKEN MENEPOZ VAR

Eklentiler

• 492836754_0.jpg
    492836754_0.jpg
    77,9 KB · Görüntüleme: 36
X