Çocuk Hastalıkları Minadex şurup kullanan var mı?

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

Viola

Yiğitim bitanem..
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2007
1.278
3
45
Dün kontrole gittiğimizde doktor verdi,1 yaşına kadar günde 1 çay kaşığı kullanacakmışım,multivitaminmiş.Bugün alıp başlıycam,kullanan var mı?

canım merhaba,aşınızı kolay atlatmışsınız sevindim,6 ay rahatız şükür:) o şuruptan kullanmıyoruz biz.devit ve ferro sanol(oglum zorla ıcıyor) kullanıyoruz.doktorunuz baska neler soyledı neler onerdi 6. ay ıle ılgılı?boy kılo nasıl?

biz doğduktan bir ay sonra Multitabs başladık dördüncü ayda Ferrum damlaya altıncı ayda ise ileride dişleri çürümesin diye Zymafluor başladık altıncı ayını dolduran bütün bebeklere veriyorlarmış onun dışında birşey kullanmıyoruz.bence kullan bunlar suda çözülen vitaminler fazlasını atıyor zaten zaraı olucağını sanmıyorum.

benim oğlum 7 yaşında hala kışın minadex kullanıyorum,bide hasta olunca canım çok faydasını gördüm ben çocuğun bağışıklığını güçlendiriyor birazda iştahını açıyor sanki....

canım merhaba,aşınızı kolay atlatmışsınız sevindim,6 ay rahatız şükür:) o şuruptan kullanmıyoruz biz.devit ve ferro sanol(oglum zorla ıcıyor) kullanıyoruz.doktorunuz baska neler soyledı neler onerdi 6. ay ıle ılgılı?boy kılo nasıl?

biz de devit ve ferro kullanıyoruz canım.bu gidişimizde şurubu ek olarak verdi.bıyumuz 69 cm,kilomuz 9400 gram.biz yeni katı gıdalar geçiyoruz,genelde bu konu ile ilgili konuştuk.ben bir tek yürüteci sordum,almayın dedi..

bende çok üzgünüm dün dr gittik aşı için 20 gündür oğlum hiç kilo almamış.farklı tartılardan mı yoksa gerçekten kilo almadımı.eşimle tartıştık demekki yanlış besleniyor diyor.7,5 kilo.zaten süt yok emmek istemiyor da.sebze çorbası yemiyor.üff ne yapacağım ben.supravit başladık bakalım.

oğlum 4 yaşında iştahta faydasını gördüm diyemem ama bağışıklık sistemi için oldukça iyi bir şurup.bu seneye kadar kullandık.bu sene seven sease başladık bakalım.Allah hastalıklardan korusun evlatlarımızı.

bende çok üzgünüm dün dr gittik aşı için 20 gündür oğlum hiç kilo almamış.farklı tartılardan mı yoksa gerçekten kilo almadımı.eşimle tartıştık demekki yanlış besleniyor diyor.7,5 kilo.zaten süt yok emmek istemiyor da.sebze çorbası yemiyor.üff ne yapacağım ben.supravit başladık bakalım.
,
Niyeki bu kadar üzmüşsün kendini bebeğinin kilosu düşük değilki büyüdükçe kilo almalarıda zorlaşıyor hem hep aynı hızda kilo alsalar boyları uzasa seneye bizi geçerdi:)

bizde devit 3 ferro ve minadex kullanıyoruz ama bizim dr bir tatlı kaşığı dedi hatta şaşırdım bir tatlı kaşığı çok geldi bana...

X