silik çizgi

eftelya24

Sen benim en kıymetlimsin
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2008
387
0
40
arkadaslar bu sabah test yaptım ıkıncı cızgı cıktı ama beyaz yanı pembe bıle degıl o yuzden umutlanamıyorum yarın adet gunum adetıme 9 gun kala kan testı yaptırmıstım negatıf cıkmıstı ve suan kafam karıstı acıkcası bugun yıne yaptırmak ıstıyorum kan testı ama pembe bıle olmayan bembeyaz bı cızgı yuzunden bosunamı umuıtlenıyorum dıye dusunmeden edemıyorum ne dusunuyosunuz bu konuda yardımcı olur musunuz lutfen.

eftalyacım bence kan testi yaptırma iki gün sonra tekrar idrar testi yap eğer hamişsen beyaz olan çizginin azda olsa pembeleşmesi gerekir bu arada kan testi için çok acele etmişsin kantesti adete 3-4 gün kala yapılırsa sonuç verebililir oda kesin değil biraz sabırlı ol folik asitini içmeye devam et stres yapma kendine dikkat et inşallah hamilesindir. Rabbim hayırlı ve sağlılı bir evlat nasib etsin sana ve tüm isteyenlere bol bol dua oku... bence 2 gün daha bekle derim sonra pişman olma yani...

canım bende evde test yapmıştım ikinci çizgi brz silik cıktı senin gibi bende cook üzülmüştüm.ama aradan bi 3 4 gün gecti yaptım iki çizgide biz burdayız diyodu.bence brz sende bekle yine evde yap görüceksin allah'ın izniyle hamiş olucaksın inşşşş :emir_bebek::ecrin_bebek:

ben senin yerinde olsam hemen gider kanda bhcg baktırırdım ,çatlarım yoksa :))adetime 6 gün vardı baktırdığımda,günün geçmediği için idrarda görünmesi zor zaten cnm arkadaşım sakın üüzlme,hakkında hayırlısı olsun inş,dualarım seninle

canım bence sen bida test yap çünkü o nerdeyse bütün testlerde çıkıyor..ikinci çizginin yeri beliriyor ama kendisi gözükmüyor..silikçizgi silikde olsa acık pembe oluyor....bize buradan bildir sonuçları..inşallah istediğin gibi olur..

Eftelya arkadasim.bugun ya da en gec yarin benim adet gunum ,sabah dayanamadim gordugum ruyanin yorumuna gore test yaptim,ikinci cizgi ucuk pembe ,hicbir adet belirtim yok ,bence 1 gun gecmesini bekle,umutlandirmak istemiyorum kendimi fakat ikinci pembe cizgiyi gordugum halde sewinemedim bile,Ingiltere'de yasiyorum kan testinide ancak mahalle doktorun hastaneye sewk ettikten sonra yaptirabiliyorsun ,guzel haberlerini bekliyoruz...

arkadaslar bu sabah test yaptım ıkıncı cızgı cıktı ama beyaz yanı pembe bıle degıl o yuzden umutlanamıyorum yarın adet gunum adetıme 9 gun kala kan testı yaptırmıstım negatıf cıkmıstı ve suan kafam karıstı acıkcası bugun yıne yaptırmak ıstıyorum kan testı ama pembe bıle olmayan bembeyaz bı cızgı yuzunden bosunamı umuıtlenıyorum dıye dusunmeden edemıyorum ne dusunuyosunuz bu konuda yardımcı olur musunuz lutfen.

merhaba eftelya,
öncelikle allah gönlüne göre hayırlı,sağlıklı ve uzun ömürlü evlatlar nasip etsin..
bende geçen ay hamilelik yaşadım ama kimyasal gebelikti...evde yaptığım testte 2.ci çizgi silikti sonra içim içimi yedi dayanamadım akşamdı gittim acile,kan testi yaptırdım düşük beta çıktı..adetim 2 gün gecikmişti...uzun lafın kısası; eğer gerçekten merak ediyorsan git kan testi yaptır en doğru sonucu öyle alabilirsin..ama kendini kötüye alıştırıp git ki hayak kırıklığı yaşama...FORTEl gebelik testini deniye bilirsin...adet olmanı beklemeden kesin sonuç veriyor..ben onda öğrendim...eğer ondanda çizgiler pembeyse bence kimseye haber vermeden git kan testi yaptır en azından stresli düşüncelerden kurtulmuş olursun...çünkü bu stres hiç bir şeye benzemiyormuş ben öğrendim...allah gönlüne göre versin canım...haberlerini bekliyorum...

pardon bir de karbonat testini yaparmısın?inan bende ilk belirti onda çıktı :)

arkadaslar yorumlarınız ıcın cok tsk ederım kan testı yaptırdım ve sonuc negatıf! cok mutsuzum cok kotuyum,artık nedense hıc umudum kalmadı oysa daha 4 aylık evlı olacam bu ayın 15 ınde sankı hıc cocugum olmayacakmıs gıbıme gelıyor bu 4 Ayda aldıgım kacıncı negatıf sonucu,artık test falan yaptırmayacam kesın kararlıyım :KK43: cok mutsuzum cokkk ılk kez sılık cızgı cıkmıstı ama bu kezde hayal kırıklıgı yasadım hemde cok buyuk bı hayal kırıklıgı :KK43::KK43::KK43:

arkadaslar yorumlarınız ıcın cok tsk ederım kan testı yaptırdım ve sonuc negatıf! cok mutsuzum cok kotuyum,artık nedense hıc umudum kalmadı oysa daha 4 aylık evlı olacam bu ayın 15 ınde sankı hıc cocugum olmayacakmıs gıbıme gelıyor bu 4 Ayda aldıgım kacıncı negatıf sonucu,artık test falan yaptırmayacam kesın kararlıyım :KK43: cok mutsuzum cokkk ılk kez sılık cızgı cıkmıstı ama bu kezde hayal kırıklıgı yasadım hemde cok buyuk bı hayal kırıklıgı :KK43::KK43::KK43:

seni tanımıyorum ama lütfen üzülme olurmu?
bende 3 aylık evliyim..ve bende geçen aya kadar hep test yapıyordum :KK43: çok acaip bir hayal kırıklığı di mi? ama lütfen rahat ol..ben doktora gittiğimde kalp atışlarını duymak için gitmiştim bana kimyasal gebelik olduğumu söyledi alttan muayenede bütün kan boşaldı :KK43::KK43: kafayı yemek bu dedim ama allahtan herşeyin hayırlısını dile lütfen...doktor bana bunu stres yaparsan işini zorlaştırırsın dedi...psikolojik olarak engel olursun lütfen rahat ol dedi...tabii o an atlayıp boğacaktım onu nasıl rahat olabilirim ki dedim...sonra eve geldiğimde eşim erken yatacağım başım ağrıyo dedi odanın önünden geçerken ağladığını duydum ve kendime kahrettim anne olma hırsımla onu da etkilemiştim ve yemin ederim o benden çok üzüldü hem bana hem bebeğe sonra kendime çeki düzen verdim...benim için eşim herşeyden herkesten önemli ve onu üzmek ASLA istemiyorum...şimdi olayı akışına bıraktım olursa olur olmazsa olmaz...ömrümden yediğim gibi kocamada zehir ediyorum buna hakkım yok...bence bir de böyle düşün..allah sağlık uzun ömür versin sizlere ki sizde sağlıklı nesillere sebep olun...allah gönlüne göre versin...

X