Prolaktin tedavisi bittikten sonra prolaktini tekrar yükselen var mı?

benimde goguslerimden sut gelmior demekki onunki cok yuksek benimde reglim duzensiz ben doktora bebek dusundugum icin gittim tabi bi suru test yapti ilac verdi yani bi doktora gitsen bisey kaybetmessin bence hemde icin rahatlar zaten bebek yapmadan once bi doktor muaynesi onemli ne olur ne olmaz belki bende ustunde bu kadar durmazdim trde olsaydim belki gitmezdim doktora ama burda doktor mecburi iyikide gitmis tedavimi oluorum ALLAH NASIP EDERSE annede olurum insallah ALLAH ISTEYEN HERKESE NASIP ETSIN(AMIN)

Amin...
İnşaAllah korktuğum gibi olmaz, bu ay bile gecikti, sıkıldım her ay bu stresi yaşamaktan :KK43:(
Stres olduğu gibi ağrılarda oluyor :KK43:(

Amin...
İnşaAllah korktuğum gibi olmaz, bu ay bile gecikti, sıkıldım her ay bu stresi yaşamaktan :KK43:(
Stres olduğu gibi ağrılarda oluyor :KK43:(

strestende olabilir ama bence bi doktora gorun sonra sonuclari yazarsan sevinirim ama umarim biseyin yoktur kisa zamanda bebegin olur...

ya kızlar bişe soracam.ben bu ay dostinex kullandım ama adetim 6 gün gecikmeli oldu daha önce de kullanmıştım ilacı ama hiç böle olmamıştı.bi de adet günüm geçtikten sonra kahverengi akıntım oldu ara ara.aranızda böle bişey yaşayan var mı acaba.

strestende olabilir ama bence bi doktora gorun sonra sonuclari yazarsan sevinirim ama umarim biseyin yoktur kisa zamanda bebegin olur...

Evet ondanda olabilir, regl zamanı gelince ha geldi, ha gelecek diye bir dolu stres oluyor...
Doktora görünücem inşallah...
Rabbim isteyen herkese nasip etsin hayırlı evlatlar, ben şimdi değil ama evlenince hemen istiyorum, inşaAllah nasip eder Rabbim...

Evet ondanda olabilir, regl zamanı gelince ha geldi, ha gelecek diye bir dolu stres oluyor...
Doktora görünücem inşallah...
Rabbim isteyen herkese nasip etsin hayırlı evlatlar, ben şimdi değil ama evlenince hemen istiyorum, inşaAllah nasip eder Rabbim...

ha daha bekarsin oda iyi simdiden git doktora ogren biseyin varsa ki insallah yoktur erkenden tedavi olursun...ALLAH HERSEYIN HAYIRLISINI NASIP ETSIN(AMIN)...:nazar:

Bende doktora bebek düşündüğüm için gittim adetim çok gecikmeli oluyordu
önce polikistik over gördü hormon tahlilim yapıldı ve prolaktinim 37.02 çıktı
göğsümde çok ağrım oluyor.doktorum dostinex verdi 8li olanından ama 2 tane kullan yeterli dedi :97: Ama ilacı içtiğim zaman inanılmaz midem bulanıyor :KK25:
Aynı zamanda sabah ve akşam aç karına hayıt tohumunu demleyip içiyorum

Merhaba bayanlar..
21 yaşında ve bekarım henüz.. =)
göğüslerimden süt gelmesi nedeniyle; doktora gittim ve prolaktin seviyemin yüksek olduğu ortaya çıktı..
prolaktin değerim 143.. dostinex adlı ilacı verdi doktor..
bu konuyla ilgili tüm msjları okudum; herkesin şikayeti ama benim herhangi bir adet düzensizliğim yok..
ilerisi için bir sorun olur mu? önereceğiniz birşeyler var mı?
içinizde benim gibi durumda olanınız var mı acaba?

Benim de prolaktin hormonum yüksek..
39.2.. Ama ne göğsümden süt geliyor ne de ağrım var..
Yarın doktora gidicem ve sanırım ilaç tedavisine başlıycaz..
Troit hormonum da yüksekmiş..
Bilmiyorum neler olacak..
Hayırlısıyla bebişlerimize kavuşuruz inş..

haftada iki kez kullanıyordum dr 1 e düşürdü şimdi 13 gündür adet oluyorum sizdede böyle oluyormu

Meraba arkadaşlar mayista kalp atisi durmasindan dolayi 9 haftalik dusuk yaptim prolaktinim geçen ay 53 küsür cikti 1 ay ayri ayri hayit tohumu ve testere dişli aslan pençesi cayi ictim 5 gün erken adet oldum test yaptirdim prolaktinim 31 kusur cikti tsh 2nin altina dustu maden suyu icmedim ve incir yemedim stres yapmadim caylara devam ediyorum onumuzdeki ay tekrar test yaptiracam denemenizi siddetle tavsiye ediyorum sifa Allah tan tabikii bize dusen sifa aramak

Meraba arkadaşlar mayista kalp atisi durmasindan dolayi 9 haftalik dusuk yaptim prolaktinim geçen ay 53 küsür cikti 1 ay ayri ayri hayit tohumu ve testere dişli aslan pençesi cayi ictim 5 gün erken adet oldum test yaptirdim prolaktinim 31 kusur cikti tsh 2nin altina dustu maden suyu icmedim ve incir yemedim stres yapmadim caylara devam ediyorum onumuzdeki ay tekrar test yaptiracam denemenizi siddetle tavsiye ediyorum sifa Allah tan tabikii bize dusen sifa aramak

Selam, sonuçların nasıl oldu merak ettim buarada düşünün için çok üzüldüm Rabbim hayırlısıni nasip etsin, bnm prolaktinimde yüksek çıktı da dostonex verdi Dr daha almadım ilacı yrn alcam Hayıt suyu aldım bgn nasıl kullanacağınız bilmiyorum maden suyu ve incir neden yemiyor anlamadım zararlı mi

X