hangi bebek arabası kullanışlı??

xoxzlem_33

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2008
112
0
37
anneler bebek arabası alıcam ancak cok agır olmayan ve kullanışlı bı marka istıyorum hangisinden memnnsunuz.marka ve model verırsenız sevınırımkaydirigubbakcemile5

canım ben cıcconunkısını kullanıyorum takım olarak almıstım cokda menunum tavsıye ederım yanı

çzlemcim ben chicco ct 02 travel set aldım..tasıma koltugu güzel yani konforlu fakat agırlar biraz içine birde bebek girince dahada agır olucak.pusetide cok yer kaplıyor ve agır..bende kararsızım bugün magazayı aradım değiştiririz dediler...büyük ihtimalle değiştirebilirim..jane adında ispanyol markası var..marka var onu alıcam sende ona bak cok güzel..puset cıkıyor tek iskelet kalıyor iskeletede tasıma koltugunu takabiliyon 1 yasına kadar..fiyat en fazla ne kadar düşünüyorsun..toyikide var bi bak bakalım renkleride süper..

bizimki pierre cardin enigma ben çok kullanışlı olduğunu düşünüyorum üstelik o tarz arabalar içinde en hafiflerinden biri. aradığım bütün özellikler var benim, çift yönlü, tamamen kapanabilen güneşlik, ön ve arkada çiftli tekerler, yönünü çevirdiğinde istediğin tarafın tekerleğini sabitleyebiliyorsun ki bu çok önemli yoksa arabayı kontrol etmek zor oluyor. ama katlayınca biraz fazla yer kaplıyor biz yazın memleketlere gittiğimiz için çok eşyamız oluyor ve zorlandık açıkçası, arabayı ön koltuğa koyduk bagajı doldurmasın diye.

bizimki de pierre cardin enigma. ben de çok memnunum.
tüm özellikleriini füsfüs yazmış.
çok ağır değil.
resmini eklyorum belki hoşuna gider.

1001936xw4.jpg

w263.png

canım bende kraftın urununu aldım pusetle takım bı dunya para verdım ınanırmısın arabayı cıkarrmak ıskence gıbı gelıo hem agar kaldır bındır zor oluyo bebegım martta dogdu yaza gelene kadar zaten 1 2 defa kullandım yazın o kadar pısman oldumkı ufak ınce baston alsaydım keske hoop katla ayak altına koy araba bagaja bıle zor gırıyo puset desen cocuk olunca kutuk gıbı oluyo tamam butun markalar guzel kalıtelı ama kullanıslı olması cok onemlı senın yerınde olsam hafıf ınce bısey alırım zaten kısın en fazla gıdecegın yer market ve alısverıs merkezı oluyo yazında rahat edersın pusette alma ana kucagı al cok rahatsız edıo bebegı ıkı buklum onuda pek kullanamdım sımdı sokucak yer arıorum

cok tesekkurler kızlar zaten ben minyonum,bebişimde tombıdık:)evde bıle kucakta zor tasıyorum kollarım agrıo:) dış gorunuşune bakmamak en iyisi...

çok ağır değil.

1001936xw4.jpg

w263.png

canım araba çok kullanışlı görünüyor, internette buldum ama burdaki gibi görünmüyorCADIARZUfisfisfis numaraları var 2020 2040 gibi acaba sizin aldığınızın tam olarak modeli nedir?

çok ağır değil.

1001936xw4.jpg

w263.png

çok kullanışlı bir araba şiddetle tavsiye ederim.daha önce yazlık modelini almıştık,içi çok dar geldi,bebek rahat edemedi ve sürerken de sallanıyordu.daha sonra da bunu aldık.rüzgarda ,yağmurda da kullanabilirsin,dışarı çıkmak mecburiyetinde kalırsan.bebek için çok korunaklı ve rahat.biz iki aylıktan itibaren kullandık.ancak biraz ağır ve yer kaplıyor,bunu da bilmen gerekiyor.

canım ben kraftın iki yönlü atlantis modelini almıştım kışın doğdu oğlum ayak koruyucusu falan vardı bu arada 12 kg ağırlığında aldım 2 kere kullanabildim sana tavsiyem prtik hafif kolay yıkanabilen inglesina marka vizzy modeli çok rahat edersin bebişin hayırlı olsun

çok ağır değil.

1001936xw4.jpg

w263.png

ben de bu modeli kullanıyorum
çok memnun kaldım
ilk günden beri
çok da kullandım emsallerine göre çok hafif bir ürün...

çok ağır değil.

1001936xw4.jpg

w263.png

resim için tesekkurler kararımı verdim bundan dusunuorum.bu arada soylemeden gecemıcem turkcen ne kadar duzgun:)bebişnede masallah:nazar:

resim için tesekkurler kararımı verdim bundan dusunuorum.bu arada soylemeden gecemıcem turkcen ne kadar duzgun:)bebişnede masallah:nazar:

beğendiğin için sevindim. evet bu model çok kullanışlı ve fiyatı da çok yüksek değil. her yönden avantajlı. çok sağol cnm üniversitede türkçe okuduğum için türkçemi geliştirmeye çalışıyorum.

geliştirmeye calışmana gerek bıle kalmamış.bı cok tanıdıgımdan guzel konustuna emınıma.s.ne guzel yakaydirigubbakcemile2bebeğinin ismi ne anlama gelıo?

sağol cnm. kızımın ismi Saikal. iki anlamı var:
1. temiz, saf, pürüzsüz
2. seçilmiş (çoğunluktan)

(Kızımn ismini ve anlamını buraya iki üç kere yazmışımdır. önceden okumuş arkadaşlar vardır kusura bakmayın. özlem sana özelden yazacaktım ama sanırım özel mesaj kutunu açmamışsın daha.)

ben de pierre cardin enigma alüminyum kullanıyorum.
memnunum. ilk zamanlar evde sürdük alışsın diye sonra dışarı çıktık. tavsiye ederim

ben chicco nun for-me sini aldim. su set olan ve 2 yonlu olan, ustune anakucagu ve oto koltuugu takilabilen filan. aman sakin almayin. oyle agir ve hantal ki. cok pismanim. hele puset cok kullanissiz bence. dunya para verdik heves ettik.hele anakucaginin ustundeki sapkasinin ayari cok kotu karaftlarin korumasi ve gunesligi cok basralili. chicco nun anakucaginin guneligi baya faydsasiz. egri bugru duruyor. bir de cikar tak pratik degil.
hel;e puseti anneye donuk kullanirsan hem katlanmiyo oyle hem de asansore bile sigmiyo.aman his tavsiye etmem.

biz kraft markalı araba aldık,ağırlığı dışında herşeyden çok memnunum
Tek elle katlanabilme özelliği,Çift yönlü kullanılabilme özelliği,4 farklı pozisyona ayarlanabilen sırt dayanağı,360° dönebilen ön ve arka tekerlekler,5 noktalı emniyet kemeri.Ayarlanabilir ayak dayanağı
Çıkarılabilen ön bar.Özellikle çift yönlü bakmıştık - bebeğimi görmek benim için önemli.

Zuziiiiiiiiiiiiii,rusça bildiğine o kadar çok sevindimki!!!!Arada bir konuşurmuyuz acaba?

arkadaşlar iki yönlü diye tutturmayın bence
yani daha kaliteli ve daha uygun tek yönlü bulursanız alın
bizimkisi çift yönlü ama hiç kullanmadım bana bakar vaziyette
çünkü manevra yapmak sürmek çok zor oluyoır

X