Deotak ile Terlemeye ve Kokuya Son

• Konu Sahibi esmer_güzelİM
  • Başlangıç Tarihi
E

esmer_güzelİM

Ziyaretçi
Slm arkadaşlar size ter kokusuna çok iyi bir krem tavsiye edecem ''DEOTAK7'' deoderant krem eczanelerde satılıyor banyo yaptıktan sonra koltuk altına sürüyorsun 1 hafta boyunca ne terliyorsun ne de kokuyorsun hatta ıslaklık bile olmuyor bence bir kere bile deneseniz memnun kalacaksınız

bir haftamıkafamçokkarıştı çok uzun bir süre ıssız bir adaya düşersem suyun sabunun olmadığı işe yarabilir.şaka bir yana sağol cnm suyu çok seviyorumda.ben dove ürünlerini kullanıyorum memnunum.ama rastlarsam onuda deneyebilirim

arkadaslar her banyodan sonra bildigimiz karbonati koltukaltlariniz islakken sürün, aynen pudra gibi... ne bir koku kaliyor ne de rahatsizlik... deneyin cok memnun kalirsiniz... bir de gercekten de terlemeyi engellemedigi icin saglikli da... sadece kokuyu kesiyor hihoyyyt

Arkadaşımın söyledigi deotak adlı kremi 3 yıl kullandım,gerçekten kesinlikle koltukaltınız kokmuyor ama kıyafetlerinizin koltukaltları bembeyaz oluyor,leke bırakıyor,ben sırf bu yüzden bırakmak zorunda kaldım...

bu deotak bende hiçbir işe yaramaddı, 1 hata değil bir gün bile faydası olmadı:KK43:

aynen bende de öle old cnm:)

ben de iki aydir kullaniyorum ama leke falan birakmadi bende. kremi iyice yedirdiginizden emin misiniz? eger bembeyaz birakirsaniz kiyafetlerinize gecer haliyle. ayrica bu krem terlemeyi onlemiyor. normal sekilde terliyorsunuz ama koku yapmiyor. ben cok memnunum herkese tavsiye ederim. her banyodan sonra uyguluyorum. kesinlikle koku olmuor. ozellikle kis aylarinda sirf ter kokusundan guzelim kazaklari yikaya yikaya deforme etmeye son verdim bu kremle cunku giyildigi dahi belli olmuyor...
sevgiler...

arkadaslar her banyodan sonra bildigimiz karbonati koltukaltlariniz islakken sürün, aynen pudra gibi... ne bir koku kaliyor ne de rahatsizlik... deneyin cok memnun kalirsiniz... bir de gercekten de terlemeyi engellemedigi icin saglikli da... sadece kokuyu kesiyor hihoyyyt

süper birsey aksam deneyecem...

Arkadaşlar ben yeni koltukaltımdan küçük bir kist aldırdım..deotak,roll-on vs. gibi koltuk altı terlemsini önleyen ürünler ter bezlerinde tıkanmaya yol açtığından kist oluşumuna neden oluyormuş. Kullanmamanızı tavsiye ederim...

evet deotak çok güzel bir ürün ama arkadaşımın da dediği gibi kokuya çözüm terlemeye değil.

bende o kdr çok işe yaramadı

arkadaşlar burda denizyıldızı(tekrar teşekkürler a.s.)nın önerisiyle ben karbonat kullandım mükemmel birşey, bence bütü rollonlarınızı atın ve bakkala koşun. sonuca inanamıcaksınız, daha önce de dediğim gibi deotakın koku anlamında bana hiç faydası olmadı, karbont hem daha ucuz hem bin kat daha etkili rollonlar kadar zararı da yok a.s

Deo tak bendede işe yaramadı :KK43:

fiyatı ne kadar acaba bu kremin ben bi haberde yanlış hatırlamıyorsam şöyle duydum terlemeyi önleyen ter önleyiciler gögüs kanserini tetikliyormuş terlemeyi önlüyormu yoksa sadece kokuyumu gideriyor bide karbonatı ıslakken sürdükten sonra yıkıyacakmıyız şakkıdı

deotak'ı ben de uzun süredir kullanıyorum, kesinlikle süper bir şey, bende de terlemeyi engellemiyor ancak kesinlikle koku yaptırmıyor, iyice yedirince de leke de yapmıyor giysilerde... şu karbonatı da deneyeceğim ama, tavsiyeler için çok teşekkürler :nazar:

Bence herkesin vücut yapısı farklı olduğundan, hormonlarımız farklı çalıştığından bu kremin herkeste aynı etkiyi yaratmaması doğal bir durum. Ben yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ve Deotak krem den memnunum. Kişilerde bir ihtimal de olsa gösterebileceği reaksiyon olduğundan ben herhangi bir öneride bulunmuyorum.

ben deotakın kırmızı renkli kremini kullndım terlettmediğini duymuştm ama terletiyo fakat ne kadr terlersen terle 1 jafta kadar rahatsuz edici koku ortaya çıkmıyor

konuyla alakasız ama maxim isminde roll on aldım kokusuz bi şi ama kesinlikle terleme yok bir haftadır kullanıyorum ama sıfır ter.. tavsiye ederim.. kesinlike

Slm arkadaşlar size ter kokusuna çok iyi bir krem tavsiye edecem ''DEOTAK7'' deoderant krem eczanelerde satılıyor banyo yaptıktan sonra koltuk altına sürüyorsun 1 hafta boyunca ne terliyorsun ne de kokuyorsun hatta ıslaklık bile olmuyor bence bir kere bile deneseniz memnun kalacaksınız

valla canım ben aldım oylece duruyor nedenmı cunku hıcbır etkısı olmadı yıne terletıyor, fos cıktı yanı

X