Çocuk Hastalıkları Sarı ishal nedendir?

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

nunuu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2007
1.318
0
42
Merhaba kızlar;
Benim kızım dün bi kere, bugünde iki kere sarı renkte ishalli kakasını çıkarttı. Yeşil renk üşütmüş derler de bu sarı renk nedendir?
Memeye ek olarak da mama takviyesi veriyorum.Ama günde iki-üç kere o da.
Sizce neden olabilir, bilen varsa tavsiyelerinizi rica ederim
Teşekkürler..

canım bende bebeğim ishal diye dr.umuza götürmüştüm hiç önemsemedi yenidoğanlar ishal olmazmış öyle demişti...
ayrıca sarı demişsin zaten kakasının 2 haftadan sonra sarı olması gerekiyor..

Merhaba kızlar;
Benim kızım dün bi kere, bugünde iki kere sarı renkte ishalli kakasını çıkarttı. Yeşil renk üşütmüş derler de bu sarı renk nedendir?
Memeye ek olarak da mama takviyesi veriyorum.Ama günde iki-üç kere o da.
Sizce neden olabilir, bilen varsa tavsiyelerinizi rica ederim
Teşekkürler..

merhaba nunu uu hergün banyo yaptırıyoduk biz .ne kadar hızlı olsakda üşütüyodu sanırım ishal oluyodu ama 2 gün yıkayamadım 2 gün de ishal yoktu ilgisi varmı bilmiyorum ama ayağına dikkat et bence en önemlisi o.
nunuuu arkadasım takvimde 5 haftalık hamile görünüyosun bu ar ada hayırdırrrr:roflol:

merhaba nunu uu hergün banyo yaptırıyoduk biz .ne kadar hızlı olsakda üşütüyodu sanırım ishal oluyodu ama 2 gün yıkayamadım 2 gün de ishal yoktu ilgisi varmı bilmiyorum ama ayağına dikkat et bence en önemlisi o.
nunuuu arkadasım takvimde 5 haftalık hamile görünüyosun bu ar ada hayırdırrrr:roflol:

Anaaammm selin; valla nasıl olmuş bu ya. Ben iki kere yapmıştım değiştirmiştim o sırada mı yanlış yaptım ne.. Hiç haberim yok ....Valla korkuttun beni hee. Eşime de dedim biz dikkatli olalım baksana işaret gibi dedim... :uhm:
Canım ya daha çok erken bi nefes alalım :teytey:

Anaaammm selin; valla nasıl olmuş bu ya. Ben iki kere yapmıştım değiştirmiştim o sırada mı yanlış yaptım ne.. Hiç haberim yok ....Valla korkuttun beni hee. Eşime de dedim biz dikkatli olalım baksana işaret gibi dedim... :uhm:
Canım ya daha çok erken bi nefes alalım :teytey:

ben de bu ne hız dedimm:eek: :roflol:
cnm tabi değiştiriken olmuştur hata

canım normali sarı zaten anne sütü alıyorsa zaman zaman yeşil olmasıda normal sıvı olması çok normal

X