Cilt Bakımı Ürünleri olay marka ışıltı veren nemlendirici?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

xsxehrazat35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2007
515
7
54
Arkadaşlar geçenlerde gittiğim yerde olay marka ışıltı veren nemlendiricinin testerını denedim ciltte mükemmel bir dağılışı vardı,üstelik çok çok az sürdüğüm halde bütün cildime yetti,sizler arasında kullanıpta memnun kalan varmı,almayı düşünüyorumda...

Bende cildimde güzel bir ışıltı olsun istiyordum bunun için geçen hafat kozmetikçileri dolaştım tek tek :)
En sonunda Estee Lauder ' in Spotlight diye bir ürünü varmış onu buldum , kremden daha çok makyaş yardımı için kullanılıyor ama krem kıvamında , yüze dağılışı güzel , sanki ışığı yansıtan ufacık kürecikleri var gibi , pul serpmişsin havasında parlıyor cildim sürünce , güzel bir ürün , çok fazla göze batmıyor gerçi ben daha fazla bir parlaklık isterdim çünkü cildim çok solgun sigara yüzünden. Fiyatı biraz pahalı 70 Ytl civarındaydı.
Kullanan arkadaşlar deneyimlerini paylaşırsan belki Olay markasını da denerim ben.

olay in ışıltı weren nemlendiricisinin içinde b-5 b-3 we E witamini wardır.spf15 de cildi güneşe karşı korur...kısacası besler korur nemlendrir..deneyin

Kızlar bu nemlendiricinin süt ve krem şeklinde olanı var .Ben kızıma aldım çok beğendi .Kaliteli ve uygun fiyatlı bir ürün yerimseniben

kızlar ben de mandalinalı ışıltı veren nemlendiricisini aldım olay ın 2 gündür kullanıyorum şimdilik memnunum bir değişiklik olursa hemen yazarım on gün sonra belli olur zaten kullanımı çok güzel az bir miktar hemen nemlendiriyor ve yağlı bir his bırakmıyo

olay marka nemlendirici kullandım, hatta temizleme losyonu ve toniğinide beraberinde kullandım.ne cildime zararı nede yararı oldu.tabiki ışıltılı nemlendirici değil.diğerinden

Bende yeni aldım olay nemlendirici ve gözaltı kremi 2 hafta oldu kullanalı ve memnunum nemlendiricisinden kampanya yapmışlardı iki krem birlikte satılıyor 55 ytl fiyatı OLAY total effects7* benim özellikle alnım çok pütürlüydü sivilce değil ama bilirsiniz işte onlar çok azaldı benim cildime iyi geldi

ben de olayın toniğini ve güneş korumalı nemlendiricisini kullanıyorum hem kokuları güzel hem de cildime iyi geldi açıkçası ben çok beğendim..
ışıltılı krem yerine ışıltılı allık kullanıyorum ben goldenrose un yeni aldım terrecotaymış.. beğendim istediğime yakın.. yine de ışıltısının bazen fazla kaçtığını beni esmer gösterdiğini füşünmüyo değilim..
ama olay iyi bir marka kızlar kaliteli ürünleri olduğunu söleyebilirim.

kızlar ben olayın ışıltılı kremini kullanmaya başlayalı onbeş gün falan oldu çok memnunum özellikle cildi kuru mat olanlar için bence harika bir ürün cildi daha canlı gösteriyo yağlanma sivilce vs de yapmadı bende

arkadaş benim cildim çok kuru ve kepeklenme oluyo ne kullandıysam hiç mennun kalmadım bide çok kızarık bir cilde sahibim şimdi gördüm olay markasını kullanan arkadaşlar memnun kaldıklarını sölüyorlar bi deneyim loreel bioderm sebamed nivea kullandım malesef hiç biçare görmedim inşallah olaydan memnun kalarım paylaşımlara teşekkürler

X