Doç. Dr. Selahattin Özmen hakkında bilgi

Herkese Merhaba,
siteyi uzun zamandır takip ediyorum gerçekten her konuda bilgi alınabilecek mükemmel bir site. Burun ameliyatı yaptırmadan önce de buradan çok faydalandım ve sonunda ben de 22 Şubat Pazartesi günü Gazi Hastanesinde Selahatin Bey' e ameliyat oldum.ılk 3 gün yüzümün her tarafı şişti, bugün biraz daha iyiyim şükür. Haftaya cuma kontrolüm var alçı alınacak sanırım. Şimdilik tek sorunum burun tıkanıklığı ve biraz da acı.ınşallah onlar da en kısa zamanda geçer. :)

Daha mı ekonomik bilmiyorum ama ben doktordan dolayı orada yaptırdım. Muayene ücreti masraflar falan toplam 2000lira gibi bir şey tuttu. Tabii kırıktan dolayı masrafın bir kısmını da sigorta karşıladı. Benim sargım daha açılmadı burnum nasıl bir şey olacak bilmiyorum ama doktoruma güveniyorum gerçekten Selahattin Bey tecrübeli ve iyi bir doktor. Bir kaç yıl önce küçük kuzenimin dudak ameliyatını da yapmıştı onlar çok memnun kaldı.ınşallah ben de güzel bir sonuç alırım :)

mrb bende burun ameliyatı olmak istiyorum Reha beyi düşünmüştüm ama aradım haziranda arayın dediler o kadar beklemek istemiyorum selahattin özmene ameliyat olmuşsun memnunmusun son halinden ?

mrb bende burun ameliyatı olmak istiyorum Reha beyi düşünmüştüm ama aradım haziranda arayın dediler o kadar beklemek istemiyorum selahattin özmene ameliyat olmuşsun memnunmusun son halinden ?

Bunu söylemek için geç mi kaldım acaba belki de ameliyat olmuşsunuzdur bile :) Ben şimdi bile burnumda küçük küçük ödemler olmasına rağmen halimden memnunum şükür.

sanırım ankara, izmir gibi yerlerde burun ameliyatı daha ekonomik bende dr. araştırıyorum fiyatlar istanbul'da uçuk ankara, izmir gibi yerlerde mi olsam diye düşünüyorum:)))

Bunu söylemek için geç mi kaldım acaba belki de ameliyat olmuşsunuzdur bile :) Ben şimdi bile burnumda küçük küçük ödemler olmasına rağmen halimden memnunum şükür.

s. özmen hocaya mı yaptırdınız?. bir de daha önce hastalarını gördünüz mü memnunlar mı?

iyi aksamlar burun amelıatı hakkındakı konusmaları okudum bende selahattın özmenden randevu aldım daha gıtmedım 13 eylule verdıler ama benım amelıyat ıcın acele etmem gerekıo okulum acılıo eylul 27 de acaba amelıat tarihini selahattın hoca cok gec tarıhe verır mı bana yardımcı olabılırmısınız selahattın hocaya amelıyat olan arkadaslardan cevap beklıorum yardımcı olursnız cook sevınırım

mrb dilos06 bende randevu aldım selahattın ozmenden ama daha gıtmedım acaba amelıat tarıhını randevundan sora erken bır tarıhe verıormu cevaplarsan sevınırım

ben salahattin hocama ameliyat oldum 7 ay oldu...
sonuç iyi çok şükür.. birde bi sorun var sanırım ben hocama çok aşık oldum :KK1::KK1::26::26:
o kdr ilgileniyoki hastalarıyla ona kaç akrabam ameliyat olduysa öv öv bitiremiyorlar:KK70::KK70:

ben salahattin hocama ameliyat oldum 7 ay oldu...
sonuç iyi çok şükür.. birde bi sorun var sanırım ben hocama çok aşık oldum :KK1::KK1::26::26:
o kdr ilgileniyoki hastalarıyla ona kaç akrabam ameliyat olduysa öv öv bitiremiyorlar:KK70::KK70:

burun ameliyatı oldunuz değil mi? şu an nasılsınız,bir sorun yaşadınız mı?bir de muayene üzretini ve ameliyat ücretini öğrenebilir miyim?bir sakıncası yoksa..

X