Doç. Dr. Selahattin Özmen hakkında bilgi

nisenise22

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2008
10
0
Merhabalar arkadaşlar. Ben Adarada yaşıorum.kasımda ameliyat olmayı düşünüorum doktorumda Selahattin Özmen olacak.ama Daha önce bu doktora ameliyat olan varsa görüşlerini bildirirse çok sevinirim.Beni biras olsun olumlu ya da olumsuz rahatlatmış olur.Şimdiden teşekkürler kıslar süprizzzzz

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşalar Doç. dr. Selahattin Özmen'i duyan yokmu acaba ya da ameliyat olan lütfen ilginizi bekliorum.Teşekkürler şimdiden mirmirmirmir

Son düzenleyen: Moderatör:
merhabalar tekrar arkadaşlar ben selahattin hoca ameliyat olan birilerini buldum gayette memnunlar burdan kimse bana yardımcı olamadı ama neyse yine ameliyat olmayı düşünenler için bi alternatif olabilir ankarada. yapılan burunları ben de beğendim tabii herkesin zevki ve istekleri farklıdır

ismini bende duydum ama amleyiat olanlar hakkında bilgim yok eğer memnun olanlarla görüşme imkanımız olabilir mi ve fiyat konusunda bilgi alabildiniz mi şimdiden teşekkürler

MErhaba pınar ben iki kişi ile görüştüm gayet memnunlar onlar burunlarından hatta bend ebeğendim hele birininki hiç estetik gibi durmuo ben selahattin hocada karar kıldım hayırlısı artık bakalım nası olacak fiyat konusunda da 1200-2000 arası bişi sölermiş önce muyne oluosun o zaman belli olou masraflar gazi üniversitesinde yapıo bence bu da bi avantaj

nisenise 22 arkadaşım sen ameliyat oldunmu selahaddin hocaya? ben 4 gün önce oldum henüz alçıda o yüzden bilemiorum daha nasıl olduunu .. sen olduysan ameliyattan kaç gün soora nefes alabildiini yazarmısın ? ben hala alamıorumda :KK43:

merhaba birşey soracagım selahattin hocaya ameliytat olanlar nekadara ameliyat oluyor yanıtlar mısınız?? tabi ne ameliyatı oldugunu da yazarlarsa sevinirim...

mrb ben pzt selahattin hocaya ameliyat olucam benim iç kısımda egrilikte var fiyat olarak 2 den fazla olmaz dedi pzt belli olacak

mrb kızlar bende aranıza yenı katıldım sayılır:)hepınıze mrb.bende gazıde selahattın hocaya olmayı düşnüyorum ama bır türlü karar veremedım.selahattn hocaya amelıyat olanlar resımlerını bızımle paylaşabılırmısınız acaba.daha doru karar verebılırısz böylelıkle

zayca'cım mrb ben 13nisanda selahattin beye ameliyat oldum hiç bir sorun yasamadım profilime önce ve 4.gün resmimi koydum bugün bantlarım cıktı şişlik var burnum büyük duruyor ama selahattin bey şiler iner dedi 5 6 aya burun yerine gelir şişte olsa fena durmuyor bir iki güne kadar bantsız resimlerimi de koyucak baska sormak istedigin bişey varsa yardımcı olabilirim cnm

canım bendebu pazartesi ameılyat olucam selahhatın hocaya senın burnun nasıl smdi nasılsın canım çok gecmş olsun canm

meraba bende selahattin beyden randevu aldım burun ameliyatı olmak için ama daha görüşmeye gitmedim kasımda ameliyet olcağını yazmışsın acaba bu tarihi doktor beymi belirledi yani daha önceye de tarih verebiliyomu yoksa başka bi doktorla görüşmeyi düşünüorum da

meraba bende burun ameliyatı olmak için selahattin beyden randevu aldım ama daha görüşmeye gitmedim ameliyat tarihini hemen veriomu acaba çünkü benim ksıtlı bi zmanım var

Selahattin bey geride kalmasın yorumlarınız önemli arkadaşlar 2sinden birine olucam(reha bey) tuğral maraldan vazgeçtim =)

arkadaşlar bende burnumu yaptırmayı düşünüyorum. galiba gazide olucak. orda ameliyat olan arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorumm..

X