Göz Makyajı gölgeli far nasıl sürülür???

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

dakay_01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2008
10
0
36
arkadaşlar rimeli ii sürüyorum,likiti ii sürüyorum ama iş far sürmeye gelince olmuyo,yapamıyorum.hele şu gölgeli göz makyajına bayılıyorum,arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum,artık bnde far sürmek istiyorummm....:roflol:

bunun için bi çok video var uygulamaların yapildigi
ne kadar anlatmaya calissam da gormeden yapamazsın
sitede makyaj videolari paylasimi yapildi aratirsan bulabilirsin canim

avonda uyqulamalı 14 gölgeli far kağıtları var,,

14 ytl sanırım....

önce onları kullanrak baslayabilirsin,,,

walla ben avon kullanıyorum 4 lü göz farları var onun arkasında bi etiket var farların sırayla gözün neresine sürüleceğini yazıo 1 2 3 4 die numaralandırmış ben önceden açık renk farımı göz kapağımın heryerine uyguluyordum ardından sadece göz kapağımın çizgisine biraz daha koyu bir renk ve gözün dış kısmından yarısına kadar koyu renk farı uyguluyorum gözün altınada orta koyulukta bir far istediğimi seçiyodum yani üstüne kalem ve rimel:)) biraz salak gibi anlattım ama napayımhihoyyythihoyyyt

Arkadaşlar ben genelde dergi veya internette hoşuma giden,bana yakışacağını düşündüğüm göz makyajlarını taklit ederek yapıyorum.Çok basit oluyor karşıma koyuyorum ve aynı renkleri aynı yerlere uyguluyorum.

canım önce iki yada üç renk belirle ,makyajın için.En açık renk olanı göz kapağına sür.Orta tonu göz çukuruna sürüver,en koyusunuda çok az olarak göz pınarlarından başlayarak hepsinin en üstüne sür.Ama en üste koyu olan çok yoğun olmasın tabi .Gözlerin morarmış gibi durur yoksa.

X