İple burun estetiği yaptıran var mı?

Hiçbir şekilde tavsiye etmem, tamamen palavra ve para tuzağı. Hayatımda en çok pişman olduğum şey bu saçmalığa inanıp para vermek oldu. Şöyle söyliyim 1 ay içinde burnunuz tamamen eski şekline dönüyor çünkü doğal olarak bir ip ister büyük ister küçük olsun bir burnu öyle ucu 1 milim bile olsa havada tutmaya yetmiyor. O kadar kısa süre içinde ip koptu ki burnumu silerken ipin ucu kağıt mendile yapıştığında gözlerime inanamadım! Burnunuzun herşeyi saçmasapan hale geliyor. O günden beri burnum sürekli akıyor mesela, resmen su gibi akıyor küçük küçük. Burnumun içi (o ipi iğneyle soktuğu yer yani) hala deforme vaziyette ki üstünden 3,5 yıl geçti! Daha da sinirlendiğim şey burun deliklerim de artık simetrik değil! "Beğenmeyen olursa o ipi kesiyoruz, böylece eski haline döner" diyor, "burnum hep böyle kalacak değil mi?" diye sorduğunuzda da "Tabi şekerim, ip kendi kendine eriyecek, böylece ömür boyu burnun o şekilde kalıcak" diyor; yani herkesin nabzına göre şerbet verip gönderiyor. Sakın böyle bir aptallık yapmayın. Bunu düşündükçe elimde değil hala öfkeleniyorum!

Arkadaşlar kesinlikle tavsiye etmiyorum çünkü hem çok hassas ve sakıncalı bir bölge hem de iple burun kaldırma kısa süreli etki sağlıyor ve çabuk düşüyor . Ben dolgu ve botox ile hem burun kemerimi düzelttirdim hem de burun ucunu kaldırttım 8-12 ay kalıcılığı varmış ama sanırım ben de daha uzun süre kalıyor henüz geçmedi . İpten daha sağlıklı ve uzun ömürlü olduğunu söyleyebilirim.

X