İple burun estetiği yaptıran var mı?

S

selamsabah

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi selamsabah
arkadaşlar google da bu şekilde ararsanız iple burun estetiği diye bi yöntem var ama hiç yaptırana rastlamadım şimdiye kadar bu yöntemle burnunu yaptıran var mı bir iki merkez yapıyo galiba fiyat ve etkisi konusunda bilgilendirirseniz çok sevinirim

• Konu Sahibi selamsabah
evet ben de merak ediyorum bunu...bu iple burun kaldırma yönteminin bir adı da mini rinoplasti sanırım teoman doğan geliştirmiş.. ben de merak ediyorum bunu, burnum düzgün ama ucu çok çok az daha kalkık olsa daha iyi olcak, ama yaptırır mıyım bilmem. bazı doktorlar karşı buna öyle şey olmaz diye ama bazıları da savunuyo gayet.

• Konu Sahibi selamsabah
bende gordum ilginc bisey,aslinda cokta iyi bisey sadece burun ucun dusukse burnunun diger yerlerinde problem yoksa bu yontemle birkac dakikada burnunu kaldiriyor adam hemde yuz ifaden degismeden fiyatini cok merak ediyorum bilenler varmi? cunki doktor icin ufak bir is ama bu doktorlarin isi belli olmuyor ufak seylerede cok isteyebiliyorlar

• Konu Sahibi selamsabah
ılk defa duyuyorum çok ilginç yaa

• Konu Sahibi selamsabah
canım benim doktorum bahsetmişti bu yöntemden ,burun kemiği eğri olmayan hastalarda sadece ucunda düşüklük varsa mini bir operasyon ile burun ucundan toplanılan kaslar bir iple kaşların arasındaki bölgede saglamca kemiğe dikiliyormuş .ve burun ucu kalkıklıgı sağlanıyormuş..ama ben istemezdim şahsen burnumun içinde bir ip oldugunu bilee bile zor olurdu :):)

• Konu Sahibi selamsabah
valla ben isterdim cok kolay bir ameliyat, ama fiyat konusunda doktor bilgi vermiyor muayennesine gitmeden, bilen varsa fiyatini ogrenmek isterim ama kizlar bu yontem sadece burunun ucu icin arkadasimizin dedigi gibi burnunun diger yerlerinde problem olmicak sadece burun ucu dusuk olanlar icin youtubedan izleyebilirsiniz iple burun asmaydi galiba.

• Konu Sahibi selamsabah
çok kolaymış ya yaptıran varsa paylaşsın lütfenn

• Konu Sahibi selamsabah
kızlaar bend eçok merak ediyorum bunu dün arkadaım normal ameliyat olsu 4 saat sürdü bende olsammı olmasammı hala korkuyorum o olda ol diye bask yapıyo şişliği morluğu yok ama ben bu iple burun asma olayını istiyorummm bi istanbulda tunç tiryaki yapıyo galiba bunu başka dr.lar yapmıyomu yada yaptıran varsa nasıl halinden memnunmu?

• Konu Sahibi selamsabah
kızlaar bend eçok merak ediyorum bunu dün arkadaım normal ameliyat olsu 4 saat sürdü bende olsammı olmasammı hala korkuyorum o olda ol diye bask yapıyo şişliği morluğu yok ama ben bu iple burun asma olayını istiyorummm bi istanbulda tunç tiryaki yapıyo galiba bunu başka dr.lar yapmıyomu yada yaptıran varsa nasıl halinden memnunmu?

ya bi zararı yok iple burun ameliyat videoyu izlersin çok kolay ama bn izmirdeyim burda yok sanırım istanbuldaysan KBB doktora git daha iyi bilir...

bir programda canlı canlı yapmışlardı ben de merak ediyorum. :44:

kızlar bende istiyorum ama tip plasti bu mu oluyor yani iple kaldırma öylemi? yaptıran yok mu hiç bize kime gitmemiz gerektiği konusunda yardım etseler ne iyi olur fiyat da önemli tabi her doktorun aynı ücreti alacağını zannetmiyorum
istanbulda var mı bilen??

Tipplasti burun ucu estetiğidir. İple kaldırma ayrı bir yöntemdir.

kızlar bende istiyorum ama tip plasti bu mu oluyor yani iple kaldırma öylemi? yaptıran yok mu hiç bize kime gitmemiz gerektiği konusunda yardım etseler ne iyi olur fiyat da önemli tabi her doktorun aynı ücreti alacağını zannetmiyorum

ben askı yaptırdım ve asla tavsiye etmiyorum 2 ay bile kalmıyor bilginiz olsun:KK43:

bir kaç doktor yapıyor sadece askı işini ben yaptırdım kesinlikle ve asla tavsiye etmiyorum:KK43:

bir kaç doktor yapıyor sadece askı işini ben yaptırdım kesinlikle ve asla tavsiye etmiyorum:KK43:

aa çok geçmiş olsun canım ya askı derken iple mi kaldırdı doktor başka yöntem yokmuydu ne zaman ve kaça yaptırdın ve ne zararları var açıklayabilirmisin

slm arkadaşlar ,
bende iple burun askı yöntemini biraz araştıryordum da , neden Dr. Tunç Tiryaki, doktoru seçmekteki en büyük etken neydi ?

Ama iple burun kaldirma yonteminin kalici olup olmadigini merak ediyorum..kaliciysa düsünmeden yaptiririm..bilgi sahibi olan arkadaslar bu islem kalicimi???

Hiçbir şekilde tavsiye etmem, tamamen palavra ve para tuzağı. Hayatımda en çok pişman olduğum şey bu saçmalığa inanıp para vermek oldu. Şöyle söyliyim 1 ay içinde burnunuz tamamen eski şekline dönüyor çünkü doğal olarak bir ip ister büyük ister küçük olsun bir burnu öyle ucu 1 milim bile olsa havada tutmaya yetmiyor. O kadar kısa süre içinde ip koptu ki burnumu silerken ipin ucu kağıt mendile yapıştığında gözlerime inanamadım! Burnunuzun herşeyi saçmasapan hale geliyor. O günden beri burnum sürekli akıyor mesela, resmen su gibi akıyor küçük küçük. Burnumun içi (o ipi iğneyle soktuğu yer yani) hala deforme vaziyette ki üstünden 3,5 yıl geçti! Daha da sinirlendiğim şey burun deliklerim de artık simetrik değil! "Beğenmeyen olursa o ipi kesiyoruz, böylece eski haline döner" diyor, "burnum hep böyle kalacak değil mi?" diye sorduğunuzda da "Tabi şekerim, ip kendi kendine eriyecek, böylece ömür boyu burnun o şekilde kalıcak" diyor; yani herkesin nabzına göre şerbet verip gönderiyor. Sakın böyle bir aptallık yapmayın. Bunu düşündükçe elimde değil hala öfkeleniyorum!

X