Saç Uzatma Yöntemleri Sizce turplu su mu yoksa yumurtalı zeytin yağı mı saça daha çok bakım yapıyor???

ben turp suyunu kullandım 1 kez ve gerçekten çok yumuşadı saçım fön çektirdim yıkadıktan sonra saçlarımı arkadaşlarım bile farketti ışıl ışıl parlıyor saçların dediler .. zeytinyağını denemedim ama çıkartmak zor oluyormuş saçtan öyle duydum..
umarım kendine uygun olanı bulursun a.s.

Turplu suyu ben hiç denemedim ama zeytinyağını yıllarca denemiş biri olarak tavsiye ederim,faydası var...

sindy herkes kendine yarayanı söyleyecek ve kimse ikisini birden denememiştir eminim onun için birer hafta arayla dene sacına iki bakımıda hangisi olumlu sonuc verdiyse o maskeyi uygula yoksa böyle sonuc bulman biraz zor tatlım..:dance:

ben ikisinide denedim sırnaşık şey
canım amacın saçına bakım yapmaksa zeytinyağı ve yumurta ikilisinin bu konuda oldukça faydalı oldukları doğru.. ama turp suyunu daha ziyade saç uzatmak için uyguluyoruz tabi bu arada saçlarda iyi etkide bırakıyor.. belirli aralıklarla ikisinide yapabilirsin ben yaptım bi zararı olmadı..hatta son 1haftadır buklelerim maşayla yapılmış gibi harika ama hangisinin etkisidir bilemiyorum..ama şunu söyleyebilirim zeytinyağı ve yumurtayı yıllardır kullanırım saçlarım hiç bu kadar şekilli olmamıştı..sanırım turpun etkisi bu.. :lepi:

zeytınyagı yumurta benım sacıma hıc yaramadı canım boyle de bısı var.. turplu syu denemedım ama denıcem kısa zamanda..

zeytinyağ ve yumurta sarısının faydası çok şüphesiz.Ama saçlardan arıtmak zor deniyor.bu zeytinyağ yumurta saısının içerisine bir çay kaşığı bal katarsanız banyo sırasında saçlarınızdaki yağı arıtmak çok kolay,yani bal hem besleyici hemde yağı hemen akıtma açısından faydalı

zeytinyağ ve yumurta sarısının faydası çok şüphesiz.Ama saçlardan arıtmak zor deniyor.bu zeytinyağ yumurta saısının içerisine bir çay kaşığı bal katarsanız banyo sırasında saçlarınızdaki yağı arıtmak çok kolay,yani bal hem besleyici hemde yağı hemen akıtma açısından faydalı

canım ikisinde de yumurta sarısı ortak olduguna göre arada kaldıgı sey arkadasımızın turplu su mu yoksa zeytinyagı mı.ona da ancak onun saçı karar vericek gönül ister ikisine de versin ama denemeden kendi sacımızda oldugu gibi olmuyor dimi oyüzden ısrarla söylüyorum deneyinnnn saçınızın neyi kabul ettigini keşfedinn önce..yerimseniben

fairylike sana çok teşekkür ediorum çok yardımcı oluosun ama bazıları turp için saçımı çok sertleştirdi falan yazmış bazılarınında kokusu çıkmamış asla böle bi durumla karşılaşmak istemem

fairylike sana çok teşekkür ediorum çok yardımcı oluosun ama bazıları turp için saçımı çok sertleştirdi falan yazmış bazılarınında kokusu çıkmamış asla böle bi durumla karşılaşmak istemem

canım onu deneyerek anlayacaksın bi kerelik koku riski al bende öyle bi sorun asla yok ama olan bi arkadasımız cıktı senin sacının tipini bilmiyorumki onunn için kesinlikle olmaz demem yalan olur olan var cünkü..denemeden anlayamazsın tatlım..

canım ikisinde de yumurta sarısı ortak olduguna göre arada kaldıgı sey arkadasımızın turplu su mu yoksa zeytinyagı mı.ona da ancak onun saçı karar vericek gönül ister ikisine de versin ama denemeden kendi sacımızda oldugu gibi olmuyor dimi oyüzden ısrarla söylüyorum deneyinnnn saçınızın neyi kabul ettigini keşfedinn önce..yerimseniben

tabiki hayatım herşey deneye deneye öğrenilr.hangisi saça iyi geliyorsa ona devam edilmesi gerekir.Biz uyguladıklarımızı memnun kaldıklarımızı burada sadece paylaşıyoruz.
Bence saçımıza bakımı hangisi ile yapacağımıza karar vermel onunla başlayığ başka şeyleri karıştırmadan birkaç ay aynı bakım türünü saçımıza uygulamalıyız.Çünkü birisi saçımızı yağlandırır birisi krutur.Zaten birkaç uygulamadan sonra açımızı kuruttuğu mu yağlandırdımı anayacak uygunsa devam edecek uygun değilse bırakacağızdır.Dışarıdan uygulanan bu doğal bakımlar saç tipimize uygun olmasada saçımızda dökülme zaten yapmaz en çok yapacağı şey işe yaramamak olur.Deneyelim hangisi yararsa yapalım ve paylaşalım

çok haklısın canım.deneyerek doğrusu bulunur :))))
ama bu arada turplu suyun hakkını da vermek gerek a.s.

bende kendime yarayanı söyleyim..geçen sene saçlarım hızlı ve sağlıklı uzasınlar diye kullandım..iğrenç kokusunun yanında bi fayda göremedim..sonrasında hint yağı kullandım kokusundan kusacak gibi oluyodum ama çok iyi geldi saçıma süper canlandılar ama dayanamadım..iki aydır bağdem yağıyla yumurta sarısını kullanıyorum memnunum..yalnız oda sorunumu halletmedi..saçlarım bellerime indiler ama bu sefer sağlıksızlaşmaya başladılar kestirmekte istemiyorum kıyamam bi sene bekledim azmı..napıcam bilmiyorum..benimde öyle bi sorunum var..

bende kendime yarayanı söyleyim..geçen sene saçlarım hızlı ve sağlıklı uzasınlar diye kullandım..iğrenç kokusunun yanında bi fayda göremedim..sonrasında hint yağı kullandım kokusundan kusacak gibi oluyodum ama çok iyi geldi saçıma süper canlandılar ama dayanamadım..iki aydır bağdem yağıyla yumurta sarısını kullanıyorum memnunum..yalnız oda sorunumu halletmedi..saçlarım bellerime indiler ama bu sefer sağlıksızlaşmaya başladılar kestirmekte istemiyorum kıyamam bi sene bekledim azmı..napıcam bilmiyorum..benimde öyle bi sorunum var..

slm kıslar!! julyet,il başta bahsettiğin iğrenç kokan faydasını görmediğin şey turp suyumu canım??? yazarsan sewinicem:)9

X