Nişan Nişanla arkadaşlar bir sorum var?

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi
bende tam tersi sözleneli 10 gün oldu benimki istiyorkiii gelsin bize ben gidiyim onlara sürekliii... sonra sürekli akrabalarına gidelimmm oturalaım.. anneside istiyor onların akrabalarına filan gidelim amca hala dayı teyze .... bizdede ben istemiyorumm daha 10 günlük gelinim canımm :eek:

Vallahi bende nişanlanalım 2 ay oldu nişanlım yatmadan yatmaya evine gidiyo sürekli annemler nerde biz ordayız :KK70:

ahh ahh kızlar nerde bbenimki 2 haftadan iki haftaya geliyor ben de çok sık gitmiyorum onlara gerçi ama ailem onun gelmesini çok istiyor en azından haftada birr...

ahh ahh kızlar nerde bbenimki 2 haftadan iki haftaya geliyor ben de çok sık gitmiyorum onlara gerçi ama ailem onun gelmesini çok istiyor en azından haftada birr...

Aynen katılıyorum sana canım benim nişanlımda pek gelmiyor aslında fırsatı olmuyor geceli gündüzlü çalışıyor o yuzden fırsatı olmuyor ama çok şükür sürekli msjlaşıp görüşüyorzz:nazar:
ßenimde ailem gelip gitmesini istiyor damadımızz var diye gururlanıyolar saygı bekliyolar bence onlarında hakkı :kahve:

bizimkide tuhaf..hep ben geleyim istiyor ama bizimkilerden kaçıo:emir_bebek:ya bence kimse kimseyi sıkmasın..uzun flört yaşadığım için benim için farketmedi..zaten gidiyordum..şimdide canım istediğinde gidiyorum,istemediğimde gitmiyorum.(bayramlar hariç onlarda kesin gidiliyor)rahat olmak lazım...arkadaş gibiyiz biz...zati teyze diorum kayınvalideme:jeyyar:

nişanlanalı bugün tam bir ay oldu hiç bi akraba gezmesi falanda yapmadık ben sevmem öle şeyleri gerçektende bi pazarım var ondada ona git buna git bir sürü soru gereksiz biz birbirimizin kardeşlerine gidiyoruz sadece onlarlada nişandan öncede görüşüyorduk....

X