Çocuk Hastalıkları alerji testi

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
E

Elis

Ziyaretçi
benim oglum 2 yasina yeni girdi.....maalesef bronsiti var....cuma gunu birden bire tikanma ve oksuruk sikayeti ile acile gittik ve yatirdi doktor,,,,pazar gunu evimizdeydik....isin ilginci gecen sene gene ekim ayinda biz hastahaneye yatmistik.....alerji testi istememe rahmen yapmadi doktor...ayni aylarda olunca alerjik olabilecegini dusunuyorum....sizce eger alerjik ise ne gibi alerjiler olabilir bi bilginiz varmi....mesela benim ev tozuna karsi var.....ekim ayinda ne olabilirki,,,,,,,,,,,,

geçmiş olsun.
benim de oğlum 3 yaşında ve 3 yaş aşağısına kan testi ile alerjiyi ölçüyorlarmış, muhakkak alerji uzmanına götürün diyorlar, 3 yaşındakilerden itibaren de testi yapıyorlar,
oğlum ne hikmetse ekim ayı kereviz zamanı mı bilemiyorum ama hep kereviz çıktığı zaman hasta oluyor, ayrıca gözüne toz kaçmıştı kıpkırmızı olup şişti gözü, doktoru testi yaptı ama hiçbirşey çıkmadı, test bayattır dediler. doktoruna tozdan gözünün şiştiğini söylediğimde de 48 madde üzerinde inceleme yapıldığını akar denilen tozlar olduğunu her tozu ölçemediklerini söyledi. internetten alerji yazılarını okudum ve solunumu rahatsızlığı hep söylenen belirtiler, ileri zamanlarda daha iyi bir yer bulup oğluma bir daha test yaptıracağım. önlem almadan olmuyor.
size de geçmiş olsun tekrar.

geçmiş olsun.
benim de oğlum 3 yaşında ve 3 yaş aşağısına kan testi ile alerjiyi ölçüyorlarmış, muhakkak alerji uzmanına götürün diyorlar, 3 yaşındakilerden itibaren de testi yapıyorlar,
oğlum ne hikmetse ekim ayı kereviz zamanı mı bilemiyorum ama hep kereviz çıktığı zaman hasta oluyor, ayrıca gözüne toz kaçmıştı kıpkırmızı olup şişti gözü, doktoru testi yaptı ama hiçbirşey çıkmadı, test bayattır dediler. doktoruna tozdan gözünün şiştiğini söylediğimde de 48 madde üzerinde inceleme yapıldığını akar denilen tozlar olduğunu her tozu ölçemediklerini söyledi. internetten alerji yazılarını okudum ve solunumu rahatsızlığı hep söylenen belirtiler, ileri zamanlarda daha iyi bir yer bulup oğluma bir daha test yaptıracağım. önlem almadan olmuyor.
size de geçmiş olsun tekrar.

cok tesekkur ederim canim ilgilendigin icin............

sanada cok gecmis olsun..............gercekten insanin evladi hasta olunca sen bin beter oluyosun.....ona gelecek bana gelsin diyosun ama olmuyo iste..........bakalim 10 gun sonra randevumuz var,,,,,,,ne olacak test yapilmasini istiycem............hepimize saglikli gunler ozellikle evlatlarimiza.............a.s.

hai arkadaslar cevap yazin........ekimde ne gibi alerjiler olabilir??
bi ben degilim heralde bu rahatsizligi ceken............

bunu bende merak ediyorum oğlum 4 yaşına girecek ondada aynı şikayetler var sık tekrarlayan öksürükler ama nedense hep bahar aylarında şimdiyine başladı

geçmiş olsun canım mevlam şifalar versin

bunu bende merak ediyorum oğlum 4 yaşına girecek ondada aynı şikayetler var sık tekrarlayan öksürükler ama nedense hep bahar aylarında şimdiyine başladı

geçmiş olsun canım mevlam şifalar versin

sanada gecmis olsun guzelim.....aaah su evlatlarimiz hic hasta olmasa ne guzel:1rolleyes:ama Allah beterinden korusun.......:1hug:

Canım öncelikle geçmiş olsun Allahım şifa verin oğluna benimde 6 ve 3 yaşında iki tane oğlum var büyük oğluma 3 yaşında iken alerji testi yapıldı kolundan 24 tane küçük iğneler yapıldı ve bu iğne yapılan yerlere 24 çeşit bitkilerin damlaları damlatıldı iğne deliklerinin olduğu yerlere çoğu kabardı oğlumda bir çok bitkiye alerjisi varmış kuzumun ev tozlarından tutunda kakao portakal kabuğu ve bilmediğim bir çok bitkiye alerjisi çıktı,,,benim oğlumda bebekliğinden beri çok sık hastalıklara yakalanıyor astım bronşit bile oldu doktor alerjisi olduğu için çabuk hastalıklara yakalanabileceğini söyledi,,,,şimdi 3 yaşındaki oğlumda sık yakalanmaya başladı hastalıklara üstelikte küçük oğlumu 2.5 yaşına kadar emzirmeme rağmen hastalıklara bağışıklığı çok zayıf,,,,evlat tatlı ama hastalıkları ömrümüzden ömür götürüyor malesef,,,

canim,,sanada cok gecmis olsun....ne cok seye alerjisi cikmis oglunun ,uzuldum ama Allah beterinden korusun evlatlarimizi....telefonda anneme aglayarak oglumun durumunu anlatinca ,----uzulme kizim hastahane koselerinde inim inim inleyenler var onlari dusun haline sukret demisti...sende oyle yap arkadasim....evlat,tirnagi kirilsa senin cigerin yanar amaaaaa.....optum canim...saglikli mutlu gunler yasamanizi dilerim...:1hug:

Geçmiş olsun canım oğluna benimde kızım geçen sene bu zamanlarda 4-5 ay boyunca sürekli öksürdü alerjik bronşit dediler ama alerji testi yapılmadı 2 gündür yine öksürük başladı bugün doktora götürdüm ilaç falan verdi.Eğer ki geçmezse bende alerji testi yaptırmayı düşünüyorum çünkü her sene bu zamanlarda oluyor.Hepimizin yavrularına acil şifalar diliyorum.Alerji testi hakkında bilgisi olanların cevaplarını bende bekliyorum...

Geçmiş olsun canım oğluna benimde kızım geçen sene bu zamanlarda 4-5 ay boyunca sürekli öksürdü alerjik bronşit dediler ama alerji testi yapılmadı 2 gündür yine öksürük başladı bugün doktora götürdüm ilaç falan verdi.Eğer ki geçmezse bende alerji testi yaptırmayı düşünüyorum çünkü her sene bu zamanlarda oluyor.Hepimizin yavrularına acil şifalar diliyorum.Alerji testi hakkında bilgisi olanların cevaplarını bende bekliyorum...

canim sanada gecmis olsun ...umarim cocugunun sagligi her gecengun daha iyiye gider.......test yaptirdiktan sonra banada bildirirmisin sonucunu....hem cocugunu merak ettigim icin,hemde bende bilirim ekim ayinda ne gibi alerjiler olabiliyor diye..........saglikli mutlu gunler dilerim canim:1hug:

canim sanada gecmis olsun ...umarim cocugunun sagligi her gecengun daha iyiye gider.......test yaptirdiktan sonra banada bildirirmisin sonucunu....hem cocugunu merak ettigim icin,hemde bende bilirim ekim ayinda ne gibi alerjiler olabiliyor diye..........saglikli mutlu gunler dilerim canim:1hug:

Teşekkür ederim canım.Bugün ilaçlarını kullanmaya başladık eğerki öksürük geçmezse yaptırıcam testi inşallah geçer de gerek kalmaz canım ama yaptırırsam sana bildiririm.

X