bence aşk işte bu..... sizin fikriniz ?

xixrmak2004

ANNESİNİN ŞEKERİ :)))))))
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2008
262
0
adsz5jrjd2.jpg
[/IMG]

allah herkese sevdiğiyle yaşlanmayı nasip etsin:Saruboceq:
sağlık,huzur ,mutluluk veeee aşk'la Şeniz​

RABBIM herkesı bır yastıkta kocatsın......ne guzel bır resım ınsallah bızlerde boyle oluruz:asigim:

bu resmi daha öncede görmüştüm bilsayarımda saklarım çok güzel anlamlı resim paylaşım için sağol

aşkımızı 60 yaşına geldiğimde böyle devam ettirmeyi çok isterdim umarım kızlar hepimiz eşlerimizle böyle birbirimizi sevmeye devam ederiz...

inşallah bizde o yaşta öyle oluruz yaaaa...
çok tatlılar....
gerçek aşk, sevgi, sadakat, herneyse işte...
süper bi görüntü...

ben hala umutsuzum aşk varolabilir ama benim olmadıktan sonra.hep ya geçmişi ya da geleceği sorguluyoruz oysa önemli olan bugün bugünü yaşamıyoruz.ben bugündeyim ve aşkım yok umudum da yok :KK43:(((

kalbi taş olanlar görsün ve utansın...aşk var işte...bu resim her şeyi kanıtlıyo bence...

sevdiğinle yaşlanmak..aşk işte bu..yok öyle 3 ayda hevesi geçip başka dala konmak..

Ayy çok sevimliler yaa.İnş biz de aşkımla o yaşta öle oluruz.Ölümsüz aşk çok hoşş :asigim:

önceden öyle güzel hayallerim vardıki hep bu resimdeki gibi bir sevgi ayal etmiştim bir ömürlük evlendim ve olmadı hayallerimin 1 tanesi bile olmadı oysaki en büyük hayalim sevdiğim tarafından çok sevilmek,değer görmekti ama olmadı işte ve bitti şimdi ise hayal bile edemiyorum tekrardan sevmek sevilmek o kadar uzak geliyorki Allahtan yürekten istiyorum ama nasip olurmu bilmem Allah hiç kimseyisevdiğinden ayırmasın herkesi bir ömür mutluluklar ...

X