Bu belirsizlik beni mahvetti

psoriasis

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2008
1.268
0
42
Kızlar,biliyorsunuz önceden de konu açmıştım hala regl olmadım ve bugun yıne test yaptım tek çizgi çıktı.Bugün reglimin 10. günü geçmiş günü.Bebek de çok ıstıyorum kan testı de yaptıramıyorum,idrar testinin yanılma oranı ne kadar

Ya bulunduğum yerde kan testı yapılmıyor 1 saatlık yola gıtmem lazım yanı eşimle gıtmelıyım eşimde çok heveslenecek geçen de öyle olmuştu sonra çok üzüldu

ama galıba bu gidişle gıtmek durumunda kalacaksınız..
çünkü testler bıldıgım kadarıyla dogru yapıldığı mudettce dogru sonuçlar verıyor..
ama bu testı bır kac kere deneyın...
hepsınde aynı sonucu alırsanız içiniz rahat olsun..
ayrıca arada reglım benımde gecıkır bekar olmama ragmen..
bu mevsımsel yada strese baglı olabılır...
en ıyısı derımkı 1 saatı goze alın gıdın hastaneye,
ama eşin çok üzüldü dıye belırsızlık olup kafayı yıyecegınıze gıdın derım...
ayrıca reglınızde boyle bır gecıkme hiç yaşamdıysanız allah korusun belkı başka bır problem olabılır...

canım eğer reglide belli olmadıysa kan testınde belli olur bence o 1 saatlik yolu git vede yaptır hamile değilsen bile bu gecikmenin nedenini araştırır doktor korkma vede kan testini yaptır sen

Yada biraz daha bekle
sonra bidaha idrar testi yap yine çikmazsa ve hala olmamişsan
heveslencek ama gitmen gerekir

Arkadaşım siz bu kadar çok kafanıza takarsanız regliniz daha çok gecikir..:nazar:
Bence birazcık rahat olmaya çalışın.. Eminim kolay değildir,ama tam sonucu almaya gitmediğinize göre biraz akışına bırakmaya çalışın hayatı.. :teselli:
Yok yapamıyorum diyorsanız,mecburen hastaneye gideceksiniz.. Madem eşinizin üzülmesinden korkuyorsunuz,tek gidin o zaman.. 1 saatlik yol çok değil ki..gamyoncuiremsu

..............................................................................

Son düzenleme:
aynı şeyi geçen hafta ben yaşadım.reglim 10 gün gecikti.ki asla gecikmezdi test yapıyorum tek çizgi çıkıyor.ama regl de olmuyorum.tam kan testine gidecektimki 11. gün regl oldum.ama çok sancılı ve tuhaftı bi anlam veremedim.bugün bitior.bi doktora görünücem

kimyasal gebelik geçirmiş olabilirsin canım, kan baktırmışmıydın hiç...

valla benim basimada geldi 6 haftalik hamile oldugum halde 3 kez yaptigim testte tek cizgi cikti hamile degilim saniyordum ama en sonunda 7. haftada doktora gidince hamile oldugumu ögrendim hic belli olmuyor arkadaslar.

bildigim kadariyla test cubuklarinin dogruluk orani baya yüksek %90larda olmasi gerek... hele de 10 günlük bi gecikmede.. canim bi kan testi yaptir istersen en kisa zamanda... muallakta kalmaktan bin kat iyidir 1 saat yol :KK66:
hayirli haberler verirsin insallah

Kafadan atip silmeniz lazim
sanirim sinir hamileligi yasiyorsunuz
yani turkçe boylemi soylenilir bilemiyorum ama burda boyle deriz
durum : kadin hamile olmayi çok istiyor, bebek hastasi, delisi, regl olacagi vakit olmuyor, acayip acayip semtomlar var, belirtiler var ama testler negatif çikiyor
mide bulantisi, karin agrisi, her turlu hamile belirtileri var..ama degil...negatif...ve ne zaman o umitler sonuyor regl oluyor.
psikolojik olarak regl donemin biraz degismis olabilir.
kafadan at gitsin. ve bi kaç gun sonra test yaptir. olsun yinede git uzak da olsa,hastaneye git.
hayirlisi olsun insallah

X