incir kürünü kullanan arkadaşlara müjdeli haber

R

rodal

Ziyaretçi
arkadaşlar bugün dr a gittim.fsh ım 11 di bu kürü kullanıyorum .fsh ım 7 ye düşmüş.hamile değilim şu an ama fsh ı gerçekten düşürüyor.yani ben inandım buna.soğan ve sumak da yedim bu küre başlamadan önce.kürden önce ve sonraki tahlil sonuçlarım.önceki fsh 11 lh 13 e2 40 prolaktin 16 kürden sonra yani bugünkü sonuçlarım fsh 7 lh 6.42 e2 26prolaktin 10 bilmem faydalı oldum mu.:teytey::teytey::teytey:

süper valla sıra anne olmakta

canım ne kadar zamandır kullanıyordun........ve tam olarak nasıl kullandın yazarsan sevinirim.....

canım ne kadar zamandır kullanıyordun........ve tam olarak nasıl kullandın yazarsan sevinirim.....

cnm henüz 10 gün oldu kullanalı.öncesinde 15 gün soğan ve sumak kürünü uyguladım.7-8 kuru inciri yıkayıp parçalayarak 4 5 parça kaynayan suya atıp 8 dk kaynatıyorum üzerine 1 adet havuç koyup 1 2 dk da o şekilde kaynatıyorum.sabah aç karnına 1 bardak öğlen aç karnına 1 bardak içiyorum.(yarım litre yani 2,5 su bardağı suda)

canım ben şöle duymuştum adnan saraçoğlundan 21 gün iç 1 hafta ara ver
aynı doğum kontrol hapları gibi. soğan suma da bir bütün soğan olcak 2ye 3 e dörte bölüp yiyebilirin. kuru incirin pudralı kısımlarını yıkayıp 1 lt suda kaynatacaksın havuç dememişti. bilmiyorum o suyuda ister 3 kerede ister 1 kerede içcen incirleri yemene gerekyok:)

inşallah tüm isteyenlere de bana da.ama denemeyenler denesin arkadaşlar.
msjnız 2007 tarihli.incir kürünü bend e kuullanmya başldm ama netice aldnz öı yazrsanz sevnrm?

X