Anaokulu, okul öncesi, kreş yorumları Okul Öncesi egitim cd'leri ;tum afacanlara :)

Zepp

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2006
9.312
21
44
Arkadaslar okul oncesi egitim cd'lerinide bu baslik altinda toplayacagim ,umarim begenir minikler ...isinize yarar :içelim:

Zambak Okul Öncesi Eğitim Seti

zambkokuloncesilg0.jpg

Zambak Okul Öncesi Eğitim Seti ;2 cd 570 mb.
okul öncesi seti 2 CD den oluşmaktadır. Bu 2 CD de okulöncesi çağında kazanılması gerekli butun amaçlara yönelik profesyonel etkinlikler verilmiştir. tüm veli, öğrenci ve eğitimcilere tavsiye ediyorumyerimseniben
içindeki videodan küçük bir örnekte mevcuttur.

adileex1.jpg

Adile teyzenin kuzucuklarına söylediği masallar.

babytvkirpitcomof3fe3.jpg

BABY TV 3-6 Yaş Eğitim.-- Tv den çekilmiş görüntüler

0-3 yaş çocuklar için hazırlanmış programda çocuklar çeşitli varlıkları ve sesleri tanıyorlar. Klavye yada farenin hangi tuşuna basarsa bassın değişik bir resim ve ses çıkıyor. Anlayacağınız çocuk programı kapatamıyor ve başka bir işlem yapamıyor. :jeyyar:programdan çıkmak için “MINI123” yazmanız gerekiyor. Ek olarak 3 adet ilave resim dosyası var. Bunları da programı kurduktan sonra kurunuz.

b2c3e_main00.jpg

Arkadaşlar, 3,5 yaşında bir kız çocuğu annesiyim. Ciddi bir emek ve çalışma sonunda 0-6 yaşa özel eğitsel oyun ve videolar içeren bir site açtım. Yurtdışında benzer örnekleri az da olsa var. Ama bu format Türkiyede ilk.
Ziyaret ve ilginizi esirgemeyin lütfen. Her tür yapıcı eleştirinize de açığım elbette.
Sitemiz henüz bir bebek :) Anneler gününde start verdik. Zaman içinde içeriğimiz de gelişip artacak inşallah.
Ayrıca eğitimci arkadaşların tavsiye ve fikirleri de çok önemli benim için.
Umarım beğenirsiniz

:nazar: buyrunnnnnnnnn

Bebekoyunu.TV (%100 0-6 Yaş Bebekler İçin...)

sitene girdim cokgüzel olmuş, üye bile oldum bende acıköğretim 2.sınıfa geçtin inşallah güzel devam eder.

Canım benim hazırlamış olduğun site harika olmuş ellerine sağlık sık kullananlarıma ekledim ve üye oldum bile...

Arkadaslar okul oncesi egitim cd'lerinide bu baslik altinda toplayacagim ,umarim begenir minikler ...isinize yarar :içelim:

Zambak Okul Öncesi Eğitim Seti

zambkokuloncesilg0.jpg

Zambak Okul Öncesi Eğitim Seti ;2 cd 570 mb.
okul öncesi seti 2 CD den oluşmaktadır. Bu 2 CD de okulöncesi çağında kazanılması gerekli butun amaçlara yönelik profesyonel etkinlikler verilmiştir. tüm veli, öğrenci ve eğitimcilere tavsiye ediyorumyerimseniben
içindeki videodan küçük bir örnekte mevcuttur.

tskler bence de cok kaliteli bir yayın

Kızımın arkadaşının öğretmeni norm fazlasından başka okula tayin olunca, Öğrencilerinin sevdiği şarkı ve parmak oyunlarını videoya çekmeye başlamış.

biz anaokuluna daha başlamadık ama evde kızımla bol bol izleyip şarkı ve oyun öğrenmeye başladık bile:))).

aysunun çok hoşuna gitti, sizlerle paylaşmak istedim.

Gulcin Öğretmenim Paylaşıyor

iki sitede çok güzel tşk ederiz paylaştığınız için kızım çok sevdi :)

X