Göz Makyajı ela gözleri belirginleştirmek için önerileriniz?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Benimdilemmam

Pain...
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2008
5.431
1.273
Merhaba kızlar,
ben sızlerden ben ve benım gıbı ela gozlu arkadasların, goz rengını ortaya cıkaracak far rengı konusunda onerıler beklıyorum...

Ela gozlu olup su renk guzel gıdiyor dıyenler , yada cok ıyı makyaj yapıp ela goze bu renk gıder dıyenler... yardımlarınızı beklıyorum, farlarınızı numaraları ıle yazar mısınız?:1hug:

tatlım,ela gözü en çarpıcı gösteren renkler koyu gri ve kahve tonlarıdır.ama kahvenin tonu çok önemli.asla bakıra bakmamalı.o zaman yorgun görünürsün ve makyaj hataların çok belli olur.bu renkleri kullanırken,alt ve üst kirpik diplerinde farı buğulu bir çizgi şeklinde kullanırsan çok daha çekici olur.ayrıca kahve tonları kullanırken göz renginin altında bir ton kullanmamalısın.

EVET kahve benide yorgun gösteriyor.bende ela gözlüyüm asker yeşili tonları pastel yeşil renkler daha çok yakışıyor sanırım bizim göz rengimize.

tatlım,ela gözü en çarpıcı gösteren renkler koyu gri ve kahve tonlarıdır.ama kahvenin tonu çok önemli.asla bakıra bakmamalı.o zaman yorgun görünürsün ve makyaj hataların çok belli olur.bu renkleri kullanırken,alt ve üst kirpik diplerinde farı buğulu bir çizgi şeklinde kullanırsan çok daha çekici olur.ayrıca kahve tonları kullanırken göz renginin altında bir ton kullanmamalısın.

teşekkürler canım, peki "
ayrıca kahve tonları kullanırken göz renginin altında bir ton kullanmamalısın." demişsin ya onu biraz açabilir misin? gözlerim normal renkler giyince bal rengi oluyor, yeşil giyince ela yeşil arası oluyor

gözlerim normal renkler giyince bal rengi oluyor, yeşil giyince ela yeşil arası oluyor[/B][/COLOR][/QUOTE]

aynen benim gözlerimde öyle bende denedim aslında çok makyaj yapmıyorum ama renklerkonusunda kararsızım

gözlerinin yeşil olmasını istiyorsan yeşile boya, kahve gözüksün istiyorsa siyah yada kahve tonlarını kullanabilirsin. tercih sanabağlı canım. 327 numaralı renk tonuda güzeldir. yeşil gri arası bir tondur ve doğal gösterir.

gözlerinin yeşil olmasını istiyorsan yeşile boya, kahve gözüksün istiyorsa siyah yada kahve tonlarını kullanabilirsin. tercih sanabağlı canım. 327 numaralı renk tonuda güzeldir. yeşil gri arası bir tondur ve doğal gösterir.

327 dedığın ton hangı marka canım? yanı ben rengı guzelce ortaya cıksın ıstıyorum, her kıyafete yesıl far olmuyor , alternatıf arıyorum acıkcası

kesinlikle asker yeşili çok yakışıyor...ben makyaj yaptığımda en çok asker yeşilini tercih ederima.s

Benim gözlerimde ela ve kesinliklee asker yeşiliii göze çok yakışıyorr demek :) her ela gözlülerde bu böylesositosositosengözlerimebaksanab

benim gözrengim ancak ısıkta belli oluyo gölgede kahve agırlıklı boz bi renk güneste yrsili daha cok olan ela oluyo buna ne yapmalı... =(

cnm ya hanqi markanın farları bide numaralarını söylersen şimdiden cok tşk:=)

canım yesıl farım verıta nın ama 3,4 yıl once almıstım, hala var mıdır bılmıyorum, dırek asker yesılı... nosunuda yazayım 157 ... teklı farı...
fümeyi bole pasajlar var ya oradan almıstım cok kalıtelı bısey deıl...
petrol yesılınıde arkadasımdan denedım elıte ın bı farı, ama nosunu tam olarak bılmıyorum, ama ben rımel uyguluyorum sıyah o cok belırgın kılıyor

gözlerim ela ne renk giyinirsem ona uygun tonlarda göz makyajı yaparım ve hiç,şu renk bana yakışmadı dediğim olmadı arkadaşlar en çok beğendiklerimse,yeşil,uçuk mavi,beyaz,lila

gözleri belirginleştirmek için siyah kalem ve siyah rimel tabii ki işe yarıyor:)

X