Yürüyüş Yaparak Zayıflama Grubu

Sen nerelisin çalışıyomusun? mesaiye kaldım amirimin zoruyla onun için canım sıkılıyor burda

takılıyorum amire inat:)

Önlisanstan dikey geçiş yaptım canım okuyorum ama aynı zamanda iş arıyorum :KK53: kastamonuluyum canım ya sen?

benden nısanın ortasında baslıcam dısarda yurumeye zayıflamaktan çok sıkılasmayı ıstıyorum acıkcası.. sıkılasayımki yüzmede bacak kaslarım beni çok yormasın :KK31:

Rica ederim canım, yardımcı olabilirsem ne mutlu :KK34:

Önlisanstan dikey geçiş yaptım canım okuyorum ama aynı zamanda iş arıyorum :KK53: kastamonuluyum canım ya sen?

bende antepliyim cnm hem çalışıyorum hem okuyorum iktisat okuyorum ben.birde diyet yapıyorum ve çok ama çok geriliyorum şu anda çok açım
iş yerindeyim ve yicek hiç birşeyim yok:KK43:

bende antepliyim cnm hem çalışıyorum hem okuyorum iktisat okuyorum ben.birde diyet yapıyorum ve çok ama çok geriliyorum şu anda çok açım
iş yerindeyim ve yicek hiç birşeyim yok:KK43:

Ay şekerim bu saatte ne işi ya :26: patronun olucak adam mesaiye bırakmayı biliyor bari yiyecek getirseymiş :26:

benden nısanın ortasında baslıcam dısarda yurumeye zayıflamaktan çok sıkılasmayı ıstıyorum acıkcası.. sıkılasayımki yüzmede bacak kaslarım beni çok yormasın :KK31:

Bende severim yüzmeyi, hem zevkli hemde formunu koruyosun :KK53:

Rica ederim canım, yardımcı olabilirsem ne mutlu :KK34:

Ay şekerim bu saatte ne işi ya :26: patronun olucak adam mesaiye bırakmayı biliyor bari yiyecek getirseymiş :26:

yiyecek geldi zaten ama bana yasak bol yağlı ve pişmemiş kabaklı yemek.pişmekten ağzı gözü dağılmış
pilav:) onları gördükçe diyette olduğuma şükrediyorum:)

yiyecek geldi zaten ama bana yasak bol yağlı ve pişmemiş kabaklı yemek.pişmekten ağzı gözü dağılmış
pilav:) onları gördükçe diyette olduğuma şükrediyorum:)

Şekerim sen yine de biraz atıştır aç durman daha kötü ya.. Bu arada mesleğin nedir canım ne işinde çalışıyorsun..

Son düzenleme:
bursa nıluferden olan arkadaslar var mı yuruyus arkadası arıyorummm yaaaaaaaaaaaa

selam kızlar benimde aynı sorunum var boy 1.60 kilo 70 ve yürüyüşe çıkacak arkadaşımda yok burada tek başına yürüyüşe çıkmaya çekiniyorum ne yapacam akıl verin

kızlar bende 2haftadır yürüyorum bugün 3.haftaya başladım günde 45dk bazen 1saati buluyor yediklerimede dikkat ediyorum ama kilo veremiyorum yarım kilo kadar ancak vermişim
niye böyle oluyor daha sonramı görürüm etkisini sizlerde nasıl oluyor ne kadar yürüyorsunuz. ne kadar zamanda kaç kilo verdiniz

dışarıda yürümek uzun iş geliyor bana. giyin hafif allık ruj, yürüyüş alanına git ve yrü yürü üşü yağmur rüzgar güneş yada.. ama evde koşu bandından daha akıllıca bir şey varmı..

merhaba
bir yıl önce vitrin camlarına bakınca koca mideli bir kadın görüyordum.görünce kafamı çeviriyordum.
sağlığı da bozulan bu kadın için bişeyler yapmaya karar verdim.hiç onaylamadığım halde benim gibi hemşire olan arkadaşımı dinlemeye karar verdim.ilk 3 ayda 10 kilo verdim.trigliseridim 1000 den 100 e düştü.diz ağrılarım geçti.nefesim rahat.kalbimin sesi kulağımda değil.kendimi iyi hissediyorum.%47 olan yağ oranım %22.daha ne olsun.artık vitrin camekanlarına gördüğüm kişiyi seviyorum.kendimi seviyorum.

Bu basligi canlandirsak ne güzel olur :) ben de yoğun tempomdan her zaman yürümeye firsat bulamiyorim ama daha önce hep 15,18,20 km yürüyerek kilo verdim o yüzden tekrar baslamaliyim.

Moralinizi bozmak istemem ama yürüyüş yaparak kilo veremezsiniz. Ancak sağlıklı yaşam için yapacağınız bir şey yürüyüş. Nabzını ve metabolizmanızı hızlandıracak şeyler yapmanız gerek. En azından yavaş tempoda koşu yapmalı.

Moralinizi bozmak istemem ama yürüyüş yaparak kilo veremezsiniz. Ancak sağlıklı yaşam için yapacağınız bir şey yürüyüş. Nabzını ve metabolizmanızı hızlandıracak şeyler yapmanız gerek. En azından yavaş tempoda koşu yapmalı.

YÜRÜYÜŞ YAPARAK ZAMANINDA ÇOK KİLO VERDİM :) HEMDE YEMEK KONUSUNDA HİÇ KISMADAN YAZ ELSEDE KENDİMİ DIŞARI ATSAM DİYE BEKLEYENLERDEN OLDUM HEP O YÜZDEN SPOR SALONLARI YERİNE SOKAKLARI TERCİH EDİYORUM :))

X