Yürüyüş Yaparak Zayıflama Grubu

sonuçları hazırladım şekerler..
dereceye giren arkadaşları tebrik ediyorum...hadi bakem pamuk eller teraziye...:roflol:
ödülsüz bırakmayın arkadaşları:eek:lmaz:

AKREP bende buradayım ama bu aralar yürüyemiyorum benide ekle listeye pazarertesi başlıyacagım yürüyüşe

DERECEYE GİREN ARKADAŞLARI KUTLUYORUM

TABİİİ KENDİMİDE, GEL NAM SENİ ŞÖYLE SULU SULU BİR ÖPEMŞeniz

Billur 140 dk yürüdü
bendeniz malesef yürüyemedim yine

selama.s.
nisan ayında düzenli olarak yürüdüm. bu nedenle siteyi iyi takip ettim. mayıs ve haziranda koptum. bugün siteye bir bakayım neler oluyor dedim. billuru aynı azimle devam ederken gördüm. walla çok merak ettim, bu tempoyla kaç kilodan kaç kiloya düştü. lütfen bildirin. çünkü ortalama günde 2 saat çok iyi bir performans. ben 40 yaşındayım, ortalama 1 saat yürüyüşle ve biraz yediklerime dikkat ederek 1 ayda 2,5 kilo kadar verebildim..

netim kesikti kizlar yazamadim.

9 Haziran 2009 Sali: 30 dk
10 Haziran 2009 Carsamba: 60 dk
11 Haziran 2009 Persembe: 30 dk

bende yürüyüş diyetine katılmak istiyorum... sizce baya faydası oluyormu

faydasıl olmazmı şeker acaip faydalı oluyor..senide bekleriz aramıza
haa birde yürüyüş diyet değil spor şekeryerimseniben

selama.s.
nisan ayında düzenli olarak yürüdüm. bu nedenle siteyi iyi takip ettim. mayıs ve haziranda koptum. bugün siteye bir bakayım neler oluyor dedim. billuru aynı azimle devam ederken gördüm. walla çok merak ettim, bu tempoyla kaç kilodan kaç kiloya düştü. lütfen bildirin. çünkü ortalama günde 2 saat çok iyi bir performans. ben 40 yaşındayım, ortalama 1 saat yürüyüşle ve biraz yediklerime dikkat ederek 1 ayda 2,5 kilo kadar verebildim..

merhaba misirunu , billur benim kızım 15 yaşında 4 ayda toplam 15 kilo verdi. diyetisyen kontrolünde kilo veriyor. yaşı gereği ağır bir diyeti yok. 1700kalori ile verdi. yürüyüşlerini hiç aksatmadı yerimseniben

merhaba akrepciğim nihayet taşınma işini hallettik bundan sonra yürüyüşlerimi yapabileceğim.
12 haziranda malesef yürüyemedim.
Billur 60 dk yürüdü

Akrepciğim mayıs ayı sonuçlarınıda hesaplamışsın ellerine sağlık tatlımŞeniz
bu yarışta olan bütün arkadaşlarımı kutluyorum ,sağlıklı bir yaşam için spor şartalkisalkisalkis

X