Selülit Avon Anti Selülit Kremi Kullanan Var Mi ?

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

blackgirl3434_34

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2008
1.770
2
40
kızlar avonun anti selülit diye mor şişeli bi kremini aldım .kullanan varmı inceltiomu selülitleri gideriomu grecketen.lutfen okyup gecmeyın fıkrı olanlar paylassın benımle :1hug: :1hug:

canım ben ondan 1tüp bitirdim ama bi işe yaramadı şuan arkonun selülit kremini kullanıyorum 1kutusunu bitirdim 2. kutusuna geçicem ve hergün 20-30dk yürüyüş yapıyorum biraz gelişme var selülit öyle ha deyincede hemen geçmiyo onu söyliyim krem kullanırken yanında spor ve yiyeceklere dikkat etmek gerekiyo bendede çok var yaşlıların bacakları gibi daha yaşım 22 :KK43:((((

canım ben ondan 1tüp bitirdim ama bi işe yaramadı şuan arkonun selülit kremini kullanıyorum 1kutusunu bitirdim 2. kutusuna geçicem ve hergün 20-30dk yürüyüş yapıyorum biraz gelişme var selülit öyle ha deyincede hemen geçmiyo onu söyliyim krem kullanırken yanında spor ve yiyeceklere dikkat etmek gerekiyo bendede çok var yaşlıların bacakları gibi daha yaşım 22 :KK43:((((

ewet canım aynı zamanda rejımde yapıorum:kahve: ama spor yapmıorum:kahve:

X