kaynımın dügünü :S:S

ebixsxim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2008
1.555
0
37
kızlarkasımda kaynımın dugunu var sözlumun absının yanı ne gıynmelıyım sızcce fıkır verınlutfen bulamıyorum ıseyyyyyyyyyy :KK43::-)1shok::1shok:

neden hoşlanırsın ...bız bılemeyız ama boyle ozel gunlerın vazgecılmez rengı sıyah cok abartıya kacmadan sade bır elbıse gıyebılırsın...
dekolteden hoşlanırsan hafıf goze batmayacak tarzda.eger kapalıysan cok secenek var..
carsı pazar gez derım..

kapalı deglım cnm zayıfım sıyah daha cok yayıf gostermesmıı :S:S bırde nısanındada sıyah gıynmıstım :s
ne yapmmalaızm fıkır lerınızı beklıyorum arkdaslar lutfen guzel modeler varsa bıldıgınız resım flan paylasırmısnız benımle gercekten onemlı bu dugunde guzelo lmamm lazımmm

böyle bırsey olabılır daha canlı bı renkde
abendkleid_2516_V.jpg

:nazar:

Fazla zamanın kalmamış o yüzden netten model bul diktir diyemeyeceğim..Yapabileceğin tek şey mağaza mağaza gezmek çok sıkıcı bir iştir:1no2: ama çok güzel modeller bulabilirsina.s.

tatlım ben resim ekledim ama kilo alma yerine oordan buraya aktarım biraz uzun sürer istersen bak
dids silicem dio silmeden bak istersen

şık ve sade bişey tercih et şu 2.elbise çok hoşmuş mesela..

ilki fazla abartılı bence

bu son model ıcın de tas gıbı vucut lazım bea, bana olmuo mesela bunnar naniknanik

bu pazar annem kayınvaldem ve ben kıyafet bakmayangıdıcezkendımıze ınsallh bulurm guzel bıseyler egeralırsm resım ceker yollarım canlarımm

Bence resmi konulan kıyafetler çok abartılı. Eğer evli olsaydınız, yani düğün kaynınızın düğünü olsaydı uygun olurdu, ama sözlünüzün abisi evlenirken bu tür kıyafetler giyilmez bence. Şık bir pantolon ve saten bluz giyebilirsiniz. Yda daha spor yani şık ama abiye olmayan elbiseler bakabilirsiniz.
Mesela
my.php

Son düzenleme:
bende ole dusunuyorum cnm bakalım bu pazar kayınvlaıdem annem aılsverıse gıtcez ınsasllh guzel bısı ,beyenırımde sık olurum uff ne sıtreslıyaa bılmıyorum artık ben kendı nısamda dgunumöde nasıl olurum artıkkk

hımm benım tercııhım dız kapak altında olması dız kapaklarım cııck oldugu ıcın kısalar hos durmuyo gıbı me gleıuoo

Sözlünüzün kardeşi evlenecekse bence aşırı bir kıyafetten kaçının, bu mevsime uygun şık bir takım elbise bana göre daha uygun kaçar.

X