Lise Yorum ve Soruları acıkögretim lisesinde okuyanlar bi yardım edin

zeynep.ss

gece kraliçesi
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2008
108
4
arkadaslar kardesim gecen sene lise3den okuldan ayrıldı,bu yıl acıkögretim lisesine kayıt ettirdik ama agustos ayından beri durumu hala ön kayıt ögrencisi bi türlü aktif hala gelmedi,bazılarının aktiflesmiş acaba bizdemi bi problem oluştuCADIARZU bilgisi olanlar yardım edebilirmi ne yapmamız lazım.birde kardesim şimdi 3.sınıftan devam edecek değil mi 1.sınıftan baslamayacak?

yanımızda calışan bir arkadaşta ön kayıt yaptırdı. Hemen her gün internetten bakıyoruz. Hala aynı.
Bekliyo yani.

benimde eşim aynı durumda bekliyoruz aradık ankaraya bağlı o iş bizle alakası yok bekleyin dediler
ara sınıf kayıtlarında hangi sınıfta kalmışsa ordan devam ediliyor verdiği dersleri tekrar almışyor

arkadaslar kardesim gecen sene lise3den okuldan ayrıldı,bu yıl acıkögretim lisesine kayıt ettirdik ama agustos ayından beri durumu hala ön kayıt ögrencisi bi türlü aktif hala gelmedi,bazılarının aktiflesmiş acaba bizdemi bi problem oluştuCADIARZU bilgisi olanlar yardım edebilirmi ne yapmamız lazım.birde kardesim şimdi 3.sınıftan devam edecek değil mi 1.sınıftan baslamayacak?

canım bende böle bi konu açtım sözlüm dışardan okuyo yenikayıt yaptıdırk ağustosdan beri bekliyoruz Ankarayla konuştum dün bu ay sonunda herkes aktif hale geçecekmiş biizmkindede ön kayıt öğrencisi yazıyo aktif hale geldikten sonra ders seçimini yapıp bilgisayar çıktısını alıp halk eğitimden kitapları alıcakmışın öle dediler

öğrenciler hala aktif değil merak etmeyin bir sorun yoktur.
lise 3 kaldığı yerden devam ediyor bildiğim kadarıyla yeniden başlamaz.

X