Sivilceli Ciltler Sivilcelerden kurtulmak için ne yapmalıyım?

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

serpilgenc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2008
1
0
merhaba arkadaslar
sımdıye kadar herhangı bır cılt problemım yoktu fakat son 1 aydır sıvılceler cıkmaya basladı ve sonmuyolarda:çok üzgünüm:, ızlerı kalıyor, bunun harıcınde sıyah noktalarda var, ılac kullanmak ıstemıyorum, bıldıgınız dogal yontemler varsa benımle paylasırmısınız
tesekkur ederım

canım erkek tarş sabunları var ya hani üzerinde adam resmi var ondan al ucuz zaten heryerde de bulursun sabah akşam onunla yüzünü temizle...ben traş fırçalarından da kullanıyorum cildim çok güzel oluyor...

Sivilcelerin iltihaplı değilse kayısı yağını öneririm cildi de çok güzelleiştiriyor ve sivilceleri de yok ediyor.

ilk once off cildim mahvoldu ya nasıl gececek falan deme inan gececeği varsada gecmiyo sonra her duyduğun maskeyi kremi vs uygulama tatlım clean clear ın akne onleyici temizleme jeli var ben cok memnun kaldım ki baya sorunluydu cildim aynı serinin nemlendiricisini de almıştım ama o iyi gelmedi kızarık kızarık durdu

Ben iltihaplı sivilce değilde Fısırtılarla sorun yaşıyordum
Uzun zamandır biliyor olmama rağmen hep erteleyip en son yine KK de okuyup karar verdiğim ELMA SİRKESİ ile rahata kavuştum
KUllananlar genelde sulandırmayı tavsiye etmişler ama ben direkt pamukla uyguluyorum
Sadece yanak bölgemde biraz yanma yapıyorda birazda ilk etpata kızarıklık yapıyor
Ama rahatsız edici değil ikisde.. Her akşam sürüyorum

X