açık yeşil akıntı

bende de olmuştu 2-3 yıl önce yeşil akıntı ilk gördüğümde inanamamıştım çamaşırım yemyeşil olmuştu sonra bi kaç gün idrak edemedim olayı giydiğim eşyalar falan soluyor sandım baktım her gün geliyor çamaşırıma koyu yeşil bir renk doktora gittim yeşil akıntım var diye aşırı enfeksiyon olmuşsun dedi ve tedavi oldum sonra tekrarladı bir yıl sonra ardından tekrar tedavi oldum ve geçti ama ilk tedaviyi iğne ve ağır antibiyotiklerle yaptı doktor sonrada mantarı tedavi etti ama aşırı bir kaşıntı vardı çok tatlı bir kaşıntı o yüzden RABBİM bir daha göstermesin ve olanlarada şifa versin
hemen doktora gidin böyle bişiyle karılaşırsanız:26:

bende açık yeşil akıntı var ama hamile falan değilim neden oldu anlamıyorum kaşıntım bi rahatsız eden durum yok ama akıntının böyle olmasından endişelendim açıkcası arkadaşlar benim durumumda olanlardan bilgi almak istiyorum hamile olanlarda genelde oluyormuş bende öyle bişyde yok şaşırdım bendee::18:

ben şuan 9. ayıma girdim. nerdeyse hamileliğimin başından beri yeşil akıntım var. ama kaşıntı falan yok. doktoruma sorduğumda akıntın yeşil olsa duramazsın canın çok yanar dedi. ama ben yeşil olduğuna eminim tabi. onun için alttan muayene etti bi tane aletle akıntı aldı içimden banada gösterdi ve rengi hakikaten beyazdı bende gördüm. akıntı dışarı çıkar çıkmaz oksitleniyomuş onun için rengi değişiyomuş. 9. ayımdayım hala yeşil akıntım var ama hiç sorun yaşamadım. tabi herkesin aynı şey olucak diye bişe yok ama bence sizde inceletin derim ben...

tıpkı anllatığın gıbı benımde var.34.haftadayım,yemyesıl bır akıntı var,yanma yok ama kokusu oluyor bazen ama hep değil..cumartesı doktora bı sorayım dıyodum bende.yemyesıl yaa,korkutuyor beni.beyazı gördum sarıyı da şu hamılelğim esnasında ama yemyesıl bır akıntıyla ılk defa gecen hafta karsılastım,kasıntısı da yok.sanırım senın dedığın gıbı benımde,yanı umarım öledır.

ayne dert bende de var hatta hamıle kalmadan once gıdıp tedavı oldum ıdrar yolu enfeksıyonu dedı tedavı oldugm ay hamıle kaldım ama kasık agrısı da yapıyordu hala var bende haftaya doktora gıdecem tekrar soracam cok fena oluyor iç çamaşırlarım...

korkmayın kızlar..ben 13 gün önce doğum yaptım:nazar: hamileliğim sırasında bende de olmuştu bariz bi şekilde yeşildi..çok moralim bozulmuştu araştırmıştım felan..ama bir sorun olmadı..doktora fln da söylemedim..tedavinin en zararsız yöntemi bol su içmek.içiniz rahatr olsun die paylaşmak istedim...hepinize sevgiler..

hamilelik sırasında oluyor genelde kızlar ama dikkatli olun fazla akıntı erken doğuma sebep ola biliyor bende böyle bir durum oldu.

korkmayın kızlar..ben 13 gün önce doğum yaptım:nazar: hamileliğim sırasında bende de olmuştu bariz bi şekilde yeşildi..çok moralim bozulmuştu araştırmıştım felan..ama bir sorun olmadı..doktora fln da söylemedim..tedavinin en zararsız yöntemi bol su içmek.içiniz rahatr olsun die paylaşmak istedim...hepinize sevgiler..

Ben hamile değilim gerçi daha belli değil bat'a 4 gün var. Bende de yeşil akıntı var birkaç gündür. Kaşıntı yanma yok. Ama aşırı derecede akıntı oluyor. Bazen çürümüş gibi geliyor bazen kıvamlı bir şekilde geliyor anlamadım gitti.

hamilelik sırasında oluyor genelde kızlar ama dikkatli olun fazla akıntı erken doğuma sebep ola biliyor bende böyle bir durum oldu.

Bende hamileliğimin 5. ayına girdim.Evlenmeden önce de sarı bazen yeşile dönen akıntım vardı.Hamile kalmadan önce doktora gittim çok yoğunlaşmıştı bir ara doktor ilaç verdi, adetimin 3. günü tekrar gelmemi söyledi.Tabi bekle bekle adet yok meğer hamile kalmışım o ay.Sanırım o dönemde daha yoğun oluyormuş,kesinlikle kaşıntı yanma falan yok sadece rahatsız eden bir akıntı.Hala devam ettiği için doktoruma söyledim ve hamilelikte kullanılabilecek fitil verdi.Bakalım ilaçlar bittikten sonra düzelir inşallah....

Benimde adetime 8 gun var ve 3 gundur yesil akintim olamaya basladi hamilelik beliritisi olabilir mi ?:)

bugün aynı şey benim başıma geldi ama şidetli bel ve kasık ağrısı girdi önce lağoboya gittim de inanamadım açık yeşil akıntı korktum konuya raslayınca biraz olsun rahatladım tek değilmişim:)

merhaba kızlar aranıza yeni katıldım . bir kaç aydır regl m bitince yeşil bir akıntım oluyo hamile degilim (bekarım). doktora gitmedim daha internetten araştırıyorum bu haftaya randevu aldım gidecegim umarım kötü birşey çıkmaz

Arkadaşlar ben 9 haftalık hamileyim ve bu gün farkettim,açık yeşil renkte kesik yoğurt kıvamında var.9 haftalık hamilelikte normal mi?Kaşıntım yok,ağrı,acı fln da yok.P.tesi doktora gidiceğim kontrolum var erken mi gitmsem.Biraz telaşlandım..

Arkadaşlar ben 9 haftalık hamileyim ve bu gün farkettim,açık yeşil renkte kesik yoğurt kıvamında var.9 haftalık hamilelikte normal mi?Kaşıntım yok,ağrı,acı fln da yok.P.tesi doktora gidiceğim kontrolum var erken mi gitmsem.Biraz telaşlandım..

Sarı ve beyaz renk dışında akıntı normal değil.Bence gecikmeden ama endişelenmeden de doktora git.Ne olur ne olmaz fazla bekleme.

teşekkür ederim.Doktorumu aradım enfeksiyon olmuşsundur dedi.Yarın gidicem bakalım.uff moralim bozuo :KK43: nedir bu akıntılar yaa

bendede akıntı oluyordu ama beyaz ve şeffaf bugün ilk defa yeşilimsi akıntı geldi çok korktum bebeğime zararı olur mu ?

ben de sık sık oluyor açık yeşil akıntı.Alıştım desem yeridir.Enfeksiyon filan da çıkmıyor işin garibi galiba benim akıntım o renk :SS

Kızlar merhaba bendede açık yeşil akıntı geliyor koku yok ama sadece akıntı bende hamıleyım.doktorum normal dedi ama endıselenıyorum.

Benim baya 9 gün var 3 gündür yeşil akıntı oluyor yazılanları okudum da İnşallah hamileyimdir

X