açık yeşil akıntı

akıntı bende epeydir var. bazen evet yeşilimtrak oluyo.doktoruma her seferinde sordum asla ilaç vermedi. tekrar olucak çünkü üstelik ilaç kullanmak sakıncalı dedi. son çatı muayenesinde bakıcam eğer varsa o zaman tedavi ederiz dedi. normal doğum yaparsan bebek ordan geçerken ona bulaşmasın diye. ama şu an ona hiçbir zararı yok dedi. onun yeri ayrı suyu ayrı dedi hep.
Bebeğiniz kocaman bi cocuk olmuştur:KK66:tam da aradıgım cevap sizde,normal dogum yapmanıza musade etmişmiydi doktorunuz enfeksiyondan ötürü?

Bu konu 2008 de acilmis ama suan ihtiyac duyuyorum.

Bir kac gundur, gunluk pedimin markasini degistirdikten sonra pedim yesil renkte oluyor. Tamamen akinti degil ama yesil renkte kirleniyor ped. Internette acil doktora basvurun yaziyor yesil akinti var ise, ates, agri vs. ama tam olarak akinti diyemem. Yesil renkte kirlenmesi var.
Korktum internette oyle okuyunca...
Atesim filan yok ama internetten okudugimdan korktum herhan cikabilit ates falan. :)

Bir bilgisi olan var mi?

Bu konu 2008 de acilmis ama suan ihtiyac duyuyorum.

Bir kac gundur, gunluk pedimin markasini degistirdikten sonra pedim yesil renkte oluyor. Tamamen akinti degil ama yesil renkte kirleniyor ped. Internette acil doktora basvurun yaziyor yesil akinti var ise, ates, agri vs. ama tam olarak akinti diyemem. Yesil renkte kirlenmesi var.
Korktum internette oyle okuyunca...
Atesim filan yok ama internetten okudugimdan korktum herhan cikabilit ates falan. :)

Bir bilgisi olan var mi?
Merhabalar ben doktoruma danıştım fitil verdi iyi geldi bence sende Bi doktora gözük erteleme

bendede yeşil gibi bir akıntı geliyor günde bir kere falan normalde beyazdı .doktoruma bende ulaşamadım en kısa zamanda muayene için gidicem

Allah izin verirse ben de 15. Haftamı bitircem ama benim de yeşil akıntım var.dr da şyan akıntı için tedaviye gerek yok dedi.günde 3 litre su içiyorum neden oluyor anlamadım.

M mutsuz07 dr unla görüştün mü ne önerdi?bende de var bu yeşil akıntı salatalık suyu ama gibi koyu değil.köpüklü ya da kokulu da değil ama tedirgin oluyorum.haftaya randevum var soracağım bakalım.senin geçti mi de un nasıl bir tedavi uyguladı?ben 16.haftamdayım şimdilik.

kelebek922 kelebek922 dr sebep olarak mantar mı dedi acaba?akıntın tamamen geçti mi ben 16.haftadayım ve zaman zaman yeşil akıntı geliyor.tedirgin oluyorum.inşallah ciddi bir şey değildir.haftaya soracağım bakalım.

pisgor pisgor ben 16.haftamdayım ve bende de var bu yeşil akıntı.sen hamileleik süresince bir tedavi gördün mü bununla ilgili fitil antibiyotik tarzı.
Haftaya randevum var bakalım ne diyecek dr?

pisgor pisgor ben 16.haftamdayım ve bende de var bu yeşil akıntı.sen hamileleik süresince bir tedavi gördün mü bununla ilgili fitil antibiyotik tarzı.
Haftaya randevum var bakalım ne diyecek dr?
Hamileyken bi tedavi yapmadı.simdi bebiş büyüdü:KK66:ben de akıntıya arada kanama da eslik ediyo.vajinal tablet verdi.az kullanabildim kalkmamak gerek cunki.gece bebek aglayınca mecbur kalktım.bakalım nekadar etkili ,adet görunce tekrar gitcem kontrole,smear testi mutlaka yaptırın dogumdan sonra,iyi oluyor basit bi uygulama zjten

Hamileyken bi tedavi yapmadı.simdi bebiş büyüdü:KK66:ben de akıntıya arada kanama da eslik ediyo.vajinal tablet verdi.az kullanabildim kalkmamak gerek cunki.gece bebek aglayınca mecbur kalktım.bakalım nekadar etkili ,adet görunce tekrar gitcem kontrole,smear testi mutlaka yaptırın dogumdan sonra,iyi oluyor basit bi uygulama zjten
Sağlıkla büyüsün inşallah miniğin.demek hala devam ediyor ha.
Ne inatçı bi şeymiş.benim 3 günde 4 günde 1 wc sonrası peçeteye geliyo normalde sarı ve beyaz ama işte geçen yeşil olunca tedirgin etti.normal doğuma engel oldu mu?
6 ay önce yaptırmıştım smear imi?gebelikte de yapılıyorsa dr uma sorayım yapalım mı diye.
Tableti 1 yıl önce kullanmıştım aynen dediğin gibi kalkınca tamamı çıkıyordu ama dr 15-20 dk dursa bile etki eder demişti.tabi uyanmadan kalksan daha iyi diye de ekledi.

akıntı bende epeydir var. bazen evet yeşilimtrak oluyo.doktoruma her seferinde sordum asla ilaç vermedi. tekrar olucak çünkü üstelik ilaç kullanmak sakıncalı dedi. son çatı muayenesinde bakıcam eğer varsa o zaman tedavi ederiz dedi. normal doğum yaparsan bebek ordan geçerken ona bulaşmasın diye. ama şu an ona hiçbir zararı yok dedi. onun yeri ayrı suyu ayrı dedi hep.
Mrb baya uzun süre olmuş buraya yazalı ama bana geri döneceğinizi umuyorum. Benden bugün ilk kez yeşil akıntı geldi. Daha önce gelmezdi daha sonra sürekli kontrol ettim şimdilik bişey yok doktora gidicem ama ilaca gerek var mı yok mu bilemiyorum. Siz daha sonra bununla ilgili bir sorun yaşadınız mı bebeğinizi falan etkiledi mi bende hamileyim açıkçası biraz korkuyorum.

merhaba kızlar aranıza yeni katıldım . bir kaç aydır regl m bitince yeşil bir akıntım oluyo hamile degilim (bekarım). doktora gitmedim daha internetten araştırıyorum bu haftaya randevu aldım gidecegim umarım kötü birşey çıkmaz
merhaba kızlar aranıza yeni katıldım . bir kaç aydır regl m bitince yeşil bir akıntım oluyo hamile degilim (bekarım). doktora gitmedim daha internetten araştırıyorum bu haftaya randevu aldım gidecegim umarım kötü birşey çıkmaz
Konunun üzerinden zaman geçmiş ama doktora gittiyseniz ne teşhis koydu ?

Merhaba doktora gittiniz mi acaba ?

Canım bendede sarı yeşil karışık akıntı var hep sürekli . Gebeyi. Yine devam ediyo. Tahlildede enfeksiyon çıktı zaten. Doktor hiç birşey vermedi. Anlmadim giti bebeqe zararı yokmu. Çoğu arkdsim vermiş doktor bebeqe zarar verir diye. Bize niye vermiyorlar

X