evde bebek mevlütü şekeri nasıl yapabilirim

Karagxoxzlxux

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2007
241
0
38
merhaba kızlar daha önce soruldumu konuşuldumu bilmiyorum ama bir sorum olcak fikirlerinize ihtiyacım var evde bebek mevlütü şekeri hazırlamayı planlıyorum bunun için beyaz ve mavi renk tül aldım ve mavi kurdale içine badem şekeri koyacağım fakat çok sade olacağını düşünüyorum daha farklı alternatifler verebilirmisiniz yani biraz farklı olsun ama evde kendim yapmak istiyorum benim içn çok eylenceli olcak kısacası fikirlerinizi alabilirmiyim siz olsaydınız nasıl hazırlardınız:CüvCüv:

karagözlü bende senin gibi yaptım.sade ama güzel oldu.minik nazar boncuklarını kurdela yaptığım yere yapıştırmayı düşünüyorum.bir kağıdada "elif sena dan sevgiler" yazsam acaba abartılı mı olur diyorum.onuda tülün üstüne doğru zımbalasam diyorum.deneyeceğim.daha şekerleri bitiriemedim.pembe tüllerle süslenmiş sepetim vardı,onun içine koyuyorum çok şirin oldu:sm_cool:

neden olmasın çok hoş olur bence aslında netten araştırdığım zaman çok sevimli şeyler gördüm fakat benim derdim evde kendim yapabilmek inşallah güzel olurlar buarada ekim anneleri bölümünde bu konu konuşuluyormuş tesadüfi gördüm PONPONŞEKER isimli arkadaş yardımcı olacak bize

karagözlü bende kendim yaptım cnm çokta güzel oldu bende pembe beyaz tülün içine renkli boncuklar koydum ve değişik kurdelelerle bağladım (şeker koyunca açılıp bozulcak diye boncuk koydum) daha sonrada üstlerine renkli kelebekler koydum çok şirin oldu resmini eklerim ordan bakarsın.

karagözlü bende kendim yaptım cnm çokta güzel oldu bende pembe beyaz tülün içine renkli boncuklar koydum ve değişik kurdelelerle bağladım (şeker koyunca açılıp bozulcak diye boncuk koydum) daha sonrada üstlerine renkli kelebekler koydum çok şirin oldu resmini eklerim ordan bakarsın.

bende evde yapmayı düşünüyorum ama ne tül bulabildim nede nasıl bişey yapacağıma karar verebildim..pirayecim boncukları nerden aldın..kaç adet yaptın kaça maloldu sana bilgi verirmisin biraz..

hepsini eminönünden aldım cnm inci gelinlik diye biyer var ordan tülleri aldım 4 milyon ama fazla almışım çok arttı.boncuklarıda boncukçular çarşıdından 10 milyona aldım sonra pişman oldum hani tahtakalede falan renkli cam gibi taşlar varya süs yetmeyince onlardan koydum çokta güzel durdu keşke onlardan alsaymışım daha ucuza gelirdi.bide yine eminönünden bi dükkandan 57 tane sanırım kelebek aldım renkli onlarda 20 milyon kudeleleride 3 milyon toplam 37 oluyo işte 55 tane yaptım benim yaptıklarımdan net te vardı genelde tanesi 3 milyondan aşağı değildi böyle daha uyguna geldi cnm ...

yaaa bende istiyorum öyle yapmak ama çatalcada yok böle boncukçu filan biliyosun..ist da da orda burda gezip aramak istemiyorum..tahtakalede de çok yürünüyor bu halde nasıl yürüycem araba girmiyo oralara..bulcaz artık napim mecburen..

kağıthanede euroflora da çok fazla çeşit varmış ki var sitesinden baktım, hem tahtakeleyi hemde orayı bilen bir arkadaşım eurofloranın bibloda falan çok daha ucuz olduğunu söyledi araba sorunuda olmaz park yeride varmış belki yolunuz düşer

yaaa bende istiyorum öyle yapmak ama çatalcada yok böle boncukçu filan biliyosun..ist da da orda burda gezip aramak istemiyorum..tahtakalede de çok yürünüyor bu halde nasıl yürüycem araba girmiyo oralara..bulcaz artık napim mecburen..

evet cnm malesef çatalcada aradığını pek bulamıyosun şimdi olsa bende gezemem ağustosta alıp yapmıştım saolsun kuzenimde yardım etmişti şimdi ne gezebilirim ne de oturup yapabilirim bu koca göbekle:)

X