bebişleriniz günde kaç kere idrar ve dışkı yapıyor

yaxgxmur ankara

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2007
1.418
1
kızlar bebişleriniz günde kaç kere kakasını ve çişini yapıyor yazarmısınız çünkü bu yeterli beslenip beslenmediğinin bi göstergessiymiş

yağmurcum ben de kafya taktıydım bunu annem az yapıyo dediydi ben de netten araştırdım 1-2 defa kaka yapması ve ayda en az 600 gr. alması iyi beslendiğini gösterirmiş benim kız 4-5 defa kaka yapıyo çişini sayamıyorum kine zaman yaptığını anlamıyoz ama kaka da azcık gazla çıkıyo işte dün dr.a götürdü eşimle annem topuk kanı için dr.günde 10-20gr alır demiş boyu 51 cm.miş kilomuz da 3300dü 3240a düşmüş tabi vucudunda ki şişler indi çok şükür herşey normal demiş ah bi de şu memeyi hemen tutsa inanın1,5 saat uğraşyom emzirmiek için

yağmurcum ben de kafya taktıydım bunu annem az yapıyo dediydi ben de netten araştırdım 1-2 defa kaka yapması ve ayda en az 600 gr. alması iyi beslendiğini gösterirmiş benim kız 4-5 defa kaka yapıyo çişini sayamıyorum kine zaman yaptığını anlamıyoz ama kaka da azcık gazla çıkıyo işte dün dr.a götürdü eşimle annem topuk kanı için dr.günde 10-20gr alır demiş boyu 51 cm.miş kilomuz da 3300dü 3240a düşmüş tabi vucudunda ki şişler indi çok şükür herşey normal demiş ah bi de şu memeyi hemen tutsa inanın1,5 saat uğraşyom emzirmiek için

ay canım aynısı he bunlar aynı gün doğdular ya huylarıda aynı kan ter içinde kalıyoz tutsun diye sinir yapıyo bide ağlıyo ozaman tam elimiz ayağımız tutuşuyor 5,6 kez idrar yapması lazımmış mutlaka sordumda bugün topuktan kan aldırdık bugun gitmedim ağlarım diye annemle eşim götürdü demir damlası verdi 15 günden sonra damlatcakmışız bide boyu 1 cm kısalmış hemşire uzamaz kısalır dedi anam bunuda yeni duyuyom he çamaşırmıki bu çeksin 48 cme düşmüş kuzucum 10 kasımdada aşısı var kokla kuzunu benim içinkaydirigubbakcemile3:emir_bebek::ecrin_bebek:

ahanda benm zilli düdük her acısımızda kakalı bezi elimize tutusturuo.nezaman acsam kaka var.azıcık.belliki gazla atmıs.bide her alt acısta çiş yapıoruz.tiki oldu cocuğun:))

X