Kına Gecesi Bindallı giyeniniz varmı?

tesekkür edim bitanemmm bende izmirdeyim ama almamıştım bi arkadaşımınkini giycem sagolsun verdi senin tarif ettigine benziyo:)

bende giydim canım ama benim annem biz küçük kendi elleri ile işlemiş onu giydim. ayrıca bizim buralarda çok ucuz 60-70 ytl ye kiraya veriyorlar. vede ilk dikilmiş ve ilk sen giyiosun istersen

bende giymiştim canım..çokta güzel olmuşut..ah kafam o hengamede kimsenin resim çekmekte gelmemişki aklına..bence giy derim..hem sçınla makyajın ertesi güne değişik olur...biz kiralamıştık..gelinliğ aldığın yerden rica ederseiz heralde uygun bişey ler yapabilirler..

bende giymiştim canım..çokta güzel olmuşut..ah kafam o hengamede kimsenin resim çekmekte gelmemişki aklına..bence giy derim..hem sçınla makyajın ertesi güne değişik olur...biz kiralamıştık..gelinliğ aldığın yerden rica ederseiz heralde uygun bişey ler yapabilirler..
saol bitanem resim cekilmemene üzüldüm bunuda not alim unutmayalım bizde:) arkadasımdan aldım hallettim yani:) cok tesekkur ederim

vallahi bende giymedim bindallai bosuna masraf diye düsündüm ama gece kiyafetim süperdi onda paraya kiydim:) ama bindalli giymedim

canım ne zaman evlenmeyi düşünüyorsun. bende bindallı giyindim. güzel oluyor değişik birşey sonuçta.
bende satınaldım. iyi para vermiştim. ama 1 saat bile giymedim. ayrıca abiye elbise giymiştim çünkü.
eğer giymeyi düşünürsen yada senin vasıtanla burda görüpte giymek isteyen arkadaşlar olursa kiralamak isterim bindallıyı. hakkikaten iyi para helede bu kriz anında bence fazla masraf yapmaya gerek yok kızlar. evlenince daha iyi anlayacaksınız bazı şeylere boşa para harcamışım diyceksiniz.
isteyen arkaşdaşlar olursa resimde eklerim. toplam 7 parçaydı kırmızı kadife bindallıydı.

Ben de giymistim ancak ben satin almak yerine kiralamayi tercih ettim. Gelinligimi satin almistim ben o daha ozel olmali diye dusundum ama bindalli sadece 1 saat giyilecek bir kiyafet oldugundan onu kiralamistim. Beden fln sorun olmamisti 1.82 boyum olmasina ragmen :)))

Eger kiralama sansin varsa kiralamani oneririm canim

Iste benim bindalli li halim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
hafta sonu alışverişe gittim çok güzel bindallılar vardı ama bana biraz pahalı geldi begendiğim bindallıya 250 tl pazarlıkla 200 tl bıraktı ama alamadım kiraladım 50 tl kınamdan birgün önce alcam dügünden birgün sonra geri götürcem

Ben de giymistim ancak ben satin almak yerine kiralamayi tercih ettim. Gelinligimi satin almistim ben o daha ozel olmali diye dusundum ama bindalli sadece 1 saat giyilecek bir kiyafet oldugundan onu kiralamistim. Beden fln sorun olmamisti 1.82 boyum olmasina ragmen :)))

Eger kiralama sansin varsa kiralamani oneririm canim

Iste benim bindalli li halim :)

çok yakışmış cnm..:nazar:

bencede kesinlikle giyilmesi gereken birşey..çok ucuza bulunabilir diye düşünüyorum araştırmak lazım..

Son düzenleyen: Moderatör:
bana diktirdiğim gelinliğimin yanında bedavaya vermişlerdi, bi değişiklik oluyo..güzel.

kiralama imkanın varsa kirala derim ablamda ist de kapalı çarşıdan kiralamıştım biz çok hoş duruyo

ben giymiştim ve çok ta güzeldi
gelinlikçim kına gecesi için hediye vermişti
3 tane elbiseden sonra bindallı giymiştim

kızlar ben bindallı giymek istiyorum ama cok pahalı:KK43: bi gece için almak istemiyorum siz giydinizmi nasıldı fotolarınız varmı nerden kaca aldınız bana yardımcı olurmusun napayım:KK43:senağlama

ben kiralamıştım bitek kına yakılırken giymiştim yarım saatlik bişey için değmez onca para vermeye varsa kiraliya bileceğin biyer düşün derim ben 50 tl ye kiralamıştım(içinde kemeri,papuçları,kına eldiveni,duvagı da dahildi)

ben gıymeyı düşünüyorum konak çarşıda satılıyor 25 lira gördüm
1 gece gıyıcem ama o gecenın hatırına onu gymek ısterım.

inşallah bende ılk bas abıye sonrada kına yakılırken kendı yoremızde ait olan şip dıye bı takım var onu gıyıcem karar versım sukur sonunda:)

Canım Allah mesut etsin tebrik ederim öncelikle

Ben de senin tam tersine çok sevmiyorum bindallıyı ama nişanlım annem ve kayınvalidem
istediler giymemi. Kırmam tabi onları. Ama kayınvalidem sordu güzelce kızım alayım mı bir daha giyermisin yoksa kiralayalım mı diye. Bende yok anne giymem dolapta yer kaplar boşuna dedim kiralayacaklar yani canım. Bence sende bu şekilde yapabilirsin istersen.

ben giydim...
175 liraya almıştık..çok da içime sinmişti..
kardeşim evlenirse onun kınasında giyeceğim tekrar

X