bir ayda birden fazla yumurta

beatrise

annesinin bir tanesi o...
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2007
414
13
arkadaslar ben bu ay ovulasyon testi kullandim yumurtlama gunumu bulmak için ve adetimin 14. gunu testi yaptim ve bingo sonuç pozitifdi.sonra ardan bir kaç gun geçti ne kadar bilmiyorum ben tekrar ovulasyon testi yaptim sonuç bu defa negatif çikti.bir onceki hamileligimde doktorum bana adetine 7 gun kala hamile kalmissin demisti ama ben o ayda ovulasyon testi yapmistim ve yine 14. gundu yumurtlama zamanim.doktor yaniliyor demistim kendi kendime.ama doktorun bu tahmini aklima gelinca adetime 7 gun kala tekrar ovulasyon testi yaptim yine pozitif çikti.bu durumda benim ovulasyon tarihim adetmin 14. gunumu yoksa adete 7 gun kala mi ,yoksa her ikisi mi?bir ayda iki kere yumurtlama olabilir mi ne dersiniz?bu arada ilk bebegim dustu malesef, bu ay tekrar denemeye basladik.hayirlisi Allahim kimsenin kucagini bos birakmasina.s.

bende senin gibi benzer bir durumla karşı karşıyayım buay 15.gün hem normal ovulasyon testinde hemde digital olanda gülen suratı gördüm yumurtladığımı düşündüm hatta 16.gün silik çıktı.sonra ateş ölçümüme görede ateşim artmadı dün birden düştü bende akşam gene ovulasyon testi yapayım dedim 19.gün gene iki çizgi gayet net canım..bu durum nedir? iki kez yumurtlamamıdır?

benimde adetimin 12. gunu normalde hic yasamadigim bir akinti geldi lekelenme seklinde 2-3 damla kan glemiste
kahverengi olmus birazda leke gecmis . herhalde yumurtladim dedim cunku bazilarinda yumurtlarken leke geliyormus
sonra adetime 5-7 gun kala benden su parmak arasinda uzayan beyaz ve seffaf bir akinti geldi 2 gun
bende anlamadim niye boyle oldu?
5 gun sonra test yapicam. bugun yaptim negatifti. ona gore bir hukum veririm artik :)

evet kızlar bazı zamanlar birden fazla yumurtamız olabiliyor. yaptığınız testler doğru sonuç vermiş aslında
ben daha önce doktorda yumurta takibi yaptırmıştım.o ay iki adet arasında 2 defa yumurtladığımı tesbit etmişti

evet kızlar bazı zamanlar birden fazla yumurtamız olabiliyor. yaptığınız testler doğru sonuç vermiş aslında
ben daha önce doktorda yumurta takibi yaptırmıştım.o ay iki adet arasında 2 defa yumurtladığımı tesbit etmişti

oo cok iyi 2 kere sans var yani ozaman
mesela ilk yumurtlama tuttu 2.de tutarmi? ikiz gibi yani yoksa bir yumurta dollennce daha yumurtlama olmazmi??

oo cok iyi 2 kere sans var yani ozaman
mesela ilk yumurtlama tuttu 2.de tutarmi? ikiz gibi yani yoksa bir yumurta dollennce daha yumurtlama olmazmi??

galiba bu benim başıma geldi çünkü ilk doktor kontrolümde 2 kese gördük kesenin biri dolu ikincinin içi ise bulanıktı doktor aralarında döllenme farkı varsa diğer bebek gelişiyor olabilir 1 hafta sonra gel bakalım demişti kontrole gittiğimde ikiz annesi olacam diye çok umutluydum ama kese boştu kızım büyürken diğer kese ufalıp kayboldu doktoruma neden böyle oldu diye sorduğumda pek çok sebep saydı yani kesin bilinen bir şey yok 2 yumurta atıp biri döllenmişte olabilir diğeri boş gebelik veya bir yumurtlamada biri döllenirken ikinci yumurtlamada diğeri döllenmiştir ama genetik bir bozukluğu olduğundan büyüyemeden ölmüştür demişti bana .....

Ben de bazı kadınların 2 kere yumurtladığını duymuştum....

Ama nasıl ayrıntısını bilmiyorum...

bende senin gibi benzer bir durumla karşı karşıyayım buay 15.gün hem normal ovulasyon testinde hemde digital olanda gülen suratı gördüm yumurtladığımı düşündüm hatta 16.gün silik çıktı.sonra ateş ölçümüme görede ateşim artmadı dün birden düştü bende akşam gene ovulasyon testi yapayım dedim 19.gün gene iki çizgi gayet net canım..bu durum nedir? iki kez yumurtlamamıdır?

canım merhabalar aynısı benim başıma geldi ondan sana danışmak istedim.Bebeğin daha yokmuş muhtemelen o zmn.15.güün yumurtladım sonra ateşim yükselmedi 19.gün tekrar test yaptım yine yumurtlama testi pozitif çıktı demişşin 2009 yılında.şu an aynı durumu bende yaşıyorum.15.gün yumurtladım sonra 19.gün ateşim baya düştü yumurtlama günümdeki gibi bel ağrım oldu.sen o ay hamile kalmışmıydın?5 aydır deniyoruz fakan sonuç alamadık henüz bu ayda böyle ateşim düşük çıkınca çok üzülmüştüm ama heralde hala bi umut var.bu günü değerlendirdik yarınıda boş geçmeyiz sonrasıda kısmet artık:)

Ca
Canim meraba baya olmus yazali ayni durumu su an bende yasiyorum o ay hamile kaldin mi lutfen cevap yaz gorursen eger

Şimdi yardım istiyorum. Benim bat 1 hazirandı. 14/15 hazıranda ovulasyon yaptım. aynı böyle çiftti çizgiler . Düzenli adet oluyorum.28/30 günde bir şimdi bat zamanı Fakat bat 1 temmuz olacak. Ovulasyon yapım dedim. Resimdeki gibi.ben gebelik sandım ama buda yumurtlama çıktı. Resme göre ben dün mü yumurtladım bu gün mü. Sabah da sümüksü uzayan akıntı geldi bir kez. Kafam karıştı. ben iki kez mi yumurtlamış oluyorum.

aynını bende yaşıyorum ama cevap bulamıyorum
image.jpg

en koyu olduğu zaman mı yumurtlama oluyor. yoksa en koyu olduğundan 24/36 saat sonra mı
Lh artışını yakaladigin an 24-36 saat sonra catliyor iki cizgi ayni koyulukta olmadan ama ikinci cizgi belirginlesmeye başladığında. Pik yaptiginda ise yaklasik 12 saat sonra catliyor. Sen mesela ayni lh artışını 22 sinde yakalamissin 23 u yani bir gun sonra piki yakalamissin o gun icinde de yani yaklasik 12 saat içinde de yumurtlamissin

Lh artışını yakaladigin an 24-36 saat sonra catliyor iki cizgi ayni koyulukta olmadan ama ikinci cizgi belirginlesmeye başladığında. Pik yaptiginda ise yaklasik 12 saat sonra catliyor. Sen mesela ayni lh artışını 22 sinde yakalamissin 23 u yani bir gun sonra piki yakalamissin o gun icinde de yani yaklasik 12 saat içinde de yumurtlamissin

peki öyle de ben 14 ünde ve15 indede ç.ift çizgiyi gördüm. onların resmini çekmedim. bu bir ayda iki kez oldu. şimdi ben iki kez mi yumurtladım. adete 3 gün var :) kafam karmakarışık oldu

peki öyle de ben 14 ünde ve15 indede ç.ift çizgiyi gördüm. onların resmini çekmedim. bu bir ayda iki kez oldu. şimdi ben iki kez mi yumurtladım. adete 3 gün var :) kafam karmakarışık oldu
canım gebelik testi yaptın mı? bu arada eğer adetlerin düzenli ise adete yakın bu şekilde çıkan arkadaşlar hamile olduklarını öğrendiler inşallah sende hamilesindir

canım gebelik testi yaptın mı? bu arada eğer adetlerin düzenli ise adete yakın bu şekilde çıkan arkadaşlar hamile olduklarını öğrendiler inşallah sende hamilesindir

adete yakın hep koyu çkarsa hamilelik oluyormuş. benim 25 inde tek çizgi bu günde tek çizgi. adet 1 temmuz

benim anlamadığım ayda iki kez yumurtlama oluyor mu ??

adete yakın hep koyu çkarsa hamilelik oluyormuş. benim 25 inde tek çizgi bu günde tek çizgi. adet 1 temmuz

benim anlamadığım ayda iki kez yumurtlama oluyor mu ??
oluyor ama senin adete çok yakın hamilelik olabilir aynısı bende de var bu ay ama bende pko var sanırım benim ondan çift çizgi çıkıyor ama senin baya baya koyu üstüste

X