Saç Rengi ve Saç Boyama Oksidan kullanımı

E

EU1

Ziyaretçi
kızlar ben 1 tüp boyaya 2 tane oksidan kullanıyorum.amacım saçlarımın rengi iyice açılsın diye. ama sanırım bu yöntemle saçlarıma çok zarar verdim.saçlarımmm semsertt olduu.ne yapayım şimdi ne olur yardım edin.

ya iyi işte bu işlem sonucunda hiç saçın kalmazsa görürsün....
bence hiçbişey yapma her yıkamada saçlarını iyi bi saç kremiyle nemli tutmaya çalış.
saçlarını uzadıkça uçlarından kestir...

çok yanlış yapmışsın cnm
artık çözüm yok nix'in dediği gibi krem falan yap saçına uzamasını bekle artık uzadıkça kestirerek sert yerleri gdermiş olursun
turplu su ile uzatabilirsin ordaki yorumları okuyarak bilgi edinebilirsin

evet canım turplu suyu deneyebilirsin boyalı saçları toplama da yıpranmış saçları toparlama da cok ileri bir teknoloji hülyalıcım bilir:jeyyar: sende bak istersen belki kestirmene de gerek kalmaz...

evet canım turplu suyu deneyebilirsin boyalı saçları toplama da yıpranmış saçları toparlama da cok ileri bir teknoloji hülyalıcım bilir:jeyyar: sende bak istersen belki kestirmene de gerek kalmaz...

canım öncelikle çok teşekkür ederim. turplu su nasıl yapılıyo bana söyleyebilir misin.yılan yağı nasıl olur peki.:uhm:

turplu su konusunun ilk sayfasında bulabilirsin cnm

elidorun hazır yağları var marketlerde satılıyor onu kullan canım bayağı fayda görürsün

X