İncir ve Keçiboynuzu kürü deneyenler, buyrun listeye

sevgili zeze26 ne zaman başladığın önemli değil ben soğan kürünü bitirip öyle başlamıştım. yani reglimin 9. günü. hatırlayamadığım tekşey havucu kaçıncı dakikada atacağın onun için ben incirle birlikte attım. sanırım benim yumurtalıklarım zaten normal çalıştığından havuç onu hemen çatlattı. havuç kullanmasam yumurtalıklarımın çok fazla gelişip kistleşeceğini düşündüm. bence sende hemen havuçlu kullanmaya başla. tabii bide yumurtlama zamanın geldiyse çok daha iyi olur. inşallah en kısa zamanda bebeklerimize kavuşuruz...

selam kızlar, incir kürüne adetin kaçıncı günü başlamalıyız? şuan 2.günümde

Arkadaşlar bu incir kürünü kullanırken hiç ishal olan var mııııııııı aranızdaa?

Herkese merhabalar,
Konuyu açan arkadaş ve diğer arkadaşlar, sizlerden ricam;
İncir ve Keçiboynuzu kürü kullanıp hamile kalan var mı?
Ve hangi kürü kullandınız?
İncir Kürü mü? Keçiboynuzu kürü mü? Yoksa her ikisini mi?
Paylaşırsanız seviniriz...

merhaba arkadaslar sorumu yanıtlarsanız çok sevinirim. bu ay sogan kürüne basladım 15 gün yaptım ve 28.günde regli oldum.bugün reglimin 2. günü incir kürünede baslamak istiyorum.soğan ve incir kürü aynı zamanda yapılır mı.

arkadaşlar bi sorum olacak 2 aydır bebek düşünüyoz doktora falan gitmedik.doktora gitmeden bu kürleri uygularsak bi sorun olurmu ?

merhaba cevizkabuğu topıklerden ogrendigim kadarıyla aynı anda kullanmayıp sogan kuru bıttıkten sonra incire başlamalısın

arkadaşlar bi sorum olacak 2 aydır bebek düşünüyoz doktora falan gitmedik.doktora gitmeden bu kürleri uygularsak bi sorun olurmu ?

esrala arkadaşım ne kadarlık evlisin acaba. bir sorun olcağını zannetmiyorum ama sorun varsa ogrenıp ona gore kur uygulamak en iyisi bence bende şuan incir kuru kullanıyorum bakalım ne zaman olacak bekliyorum sabırsızlıkla dua bekliyorum

merhaba Kızlar nasılsınız neler yapıyosunuz nasıl geçiyor günler.. ben bayramda şehir dışındaydım ve kırmızılar içindeydim:-( olsun ne yapalım herşey Allah'tan demek henüz vakti saati gelmemiş..

size söylemeyi unuttuğum birşeyler var.. Kızlar ben fotoğrafçıyım yaklaşık 2 senedir çok ünlü ve eksi bir fotoğraf derneği üyesiyim.. Artık işten de çıktığım için bu işe asılmak istiyorum ve doğum ve çocuk fotoğrafı çekmek istiyorum.. Ama benim fotoğraf alanım genelde farklı oldu için (Ara gürel tarzı) doğum ve ameliyatene konusunda tecrübe edinmek istiyorum.. Çevrenizde hamile olup doğum yapacak arkadaşınız varsa ben fotoğraflarını çekebilirim sadece yol ücretimi vermeleri yeterli.. kendilerine fotoğrflarondan oluşan cd yi ve düzenlenmiş kapı posterinin dijitalini vericem... hastaneye girişten doğum haneye gidene kdar olan hazırlık kısmı aile bireyleriyle fotoğraflar, ameliyathanede doğum esnasında bebeğin ilk anları, anneyle tanışması, doğum sonrası yine odada aile ile birlikte fotoğraflar falan... bu konuda yardımcı olabilecek biri varsa aranızdan bana özelden mesaj atarsa çok mutlu olurum...

Dilerim en kısa zamanda sizlerden birinin doğumuna girererim.... ah ben bir hamiş olsam doğumuma girip foto çekecek en az 50 kişi var...:-))):lepi::emir_bebek:

naptnız merak ettm :) halen bu işi yapyo msnz ? bebişinz oldu mu :) :21:

pko ya da kist problemin varsa (dr a gitmediğin için bilmediğin)

incir kürünün zararlı olacağını, yapılmaması gerektiğini söylüyor Saraçoğlu

soğan kürü uygulayabilirsin. b,r zararı olacağını düşünmüyorum.

ya da bir dr a görün sonra bak yoluna :)

Merhaba arkadaşlar; ben 2. bebeğim için yaklaşık 1 yıl uğraştıktan sonra, incir ve keçi boynuzu kürü denedim.

1 ay düzenli olarak bu kürü uyguladım ve Allahıma çok şükür şu an hamileyim. Doktor ben de bir sorun olmadığını söylemişti, eşim hiç doktora görünmemişti. Artık sorun kimdeydi bilmiyorum ama mutlaka deneyin derim, bence çok faydalı...

Allahım isteyen herkese sağlıklı evlatlar nasip etsin.

Selam kizlar burayla ilgilenen yok sanirim epeydir ama sansimi deneyip bisey sormak istiyorum umarim yardimci olabilcek birileri cikar.. Yaptigim kürlere ara vermek zorunda kaldim evde olmadigim icin.. Henuz ara vermemem gerekiyor acaba kaldigim gunden itibaren devam etsem nasil olur veya ne yapmam gerekir fikir vercek kimse var mi? :KK64::110:

Kaynamakta olan yaklaşık yarım litre suya 6–7 adet keçiboynuzunu küçük küçük kırarak atınız. Ağzı kapalı olarak hafif ateşte 3 dakika kaynatınız. Kaynama süresi tamamlandıktan sonra ocağın altını kapatınız ve 20 dakika dinlendiriniz. Dinlenme süresi tamamlandıktan sonra kaşıkla keçiboynuzu parçalarını çıkartınız. Soğuduktan sonra yarısını sabah aç karna, diğer yarısınıda akşam yatağa giderken içiniz. Bu uygulamaya bir hafta boyunca hergün devam ediniz. Birinci haftadan sonra 3 ay boyunca hergün akşam yatağa giderken bir su bardağı içiniz. Daha sonraki aylarda zaman zaman uygulayınız.
Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu

Eşim uyguladı bu kürü ve hareketlilik %25 ten % 75'e çıktı doktorum inanamadı görünce..Bende de bir sorun yok ama hamile kalamıyorum,sanırım kafama çok takıyorum bu konudan başka birşey düşünemiyorum,yoruldum valla.. :sinifsinif:
Mrhbalar hnmlar bende yenı katıldm aranıza uzun zamandır yazdıklarınızı takıp edıyorm bdnde bebegm olsn cok ıstıytrm bugun ıncır kurune basladm dualarnza ıhtıyacm varrrr

Kızlar bu sayfayi yeni kesfettim,ve hepsini bikmadan okudum:) dun aksam ben incir kürünü esim de keçiboynuzu kürünü icmeye başladık. Bakalim guzel.sonuç alicaz mi:))

kızlar merhaba bende sizlere bişey danışmak istiyorum. ben 6 ay vajinusmusla uğraştım yener yenmez bebek olur sandık ama 3 aydır hiç korunmamıza rağmen ( hatta belimin altına yastık koyup beklememe rağmen ) hamile olamadım. sonra ilk olarak ben doktora gittim bana vajinal muayene yaptı sanırım yumurtalıkta yada rahimde bişey yokmuş. bide kan tahlili yaptı ama regl değildim normal bi hormon testiydi ve ondada hormonlar yetişkin değerdedir yazıyordu. sonra eşim semen testi yaptırdı sperm 26 milyon harektli 14 milyon ileri hareket %54 yerinde hareket %38 ve morfoloji %3 çıktı. biz araştırdık ve eşim evicap kullandı aynı zamanda keçiboynuzu kürür yaptık ama çabuk bitiyordu aktar uzaktı onu bırakıp eczaneden hünnap marka soğuk pres keçiboynuzu özü aldık. sormak istediğim şey keçiboynuzu yerine soğuk pres özünü kullansak olur mu deneyip fayda gören var mı? bide ben ne gibi tahliller yaptırmalıyım ben lh fsh gibi sonuçların olduğu tahlili yaptırmadım çünkü doktorum bana bundan bahsetmedi onu yaptırmalı mıyım? başka ne gibi öneriniz var bilgi verirseniz çok sevinirim

X