İncir ve Keçiboynuzu kürü deneyenler, buyrun listeye

Arkadaşlar esra Ceyhan'ın programında İbrahim Saraçoğlu keçiboynuzu kürü uygulayanlara ek olarak sperm sayısının artmasına ilaveten hareketliliği ve kalitesinide arttıran bir kür verdi telefonda sorulan bir soru üzerine aşağıdaki kürü verdi... ablamlar sizler gibi keçi boynuzu ve incir kürünü kullanıyorlar ,onunla paylaşırken buraya da yazmadan edemedim..dilerim ablamda sizlerde en kısa zamanda hayırlısıyla,bebeklerinize kavuşursunuz....

havuç kürü

Üç ay boyunca hergün, akşam yemeğinden iki saat sonra taze sıkılmış bir bardak havuç suyu içilecektir. Üç ay tamamlandıktan sonra haftada en fazla 2-3 defa yine akşam yemeklerinden iki saat sonra bir bardak havuç suyu içmeyi alışkanlık haline getirmek gerekir. Havuç suyunu içtikten sonra üzerine başka bir şey tüketmemeye özen gösterilmelidir Her gün akşam taze olarak hazırlanması ve fazla bekletilmeden tüketilmesi gerekir. Bir kaç günlük hazırlayıp, buzdolabında saklamayınız. Hergün taze hazırlayınız.
Kür ile havucun yukarıda bahsedilen diğer *bütün özelliklerinden istifade ediyorsunuz demektir. Piyasada satılan hazır havuç suları bu amaç için kullanıldığı taktirde başarı oranı hemen hemen %70 oranında azalabilmektedir. Bu nedenle havuç suyunu mutfağınızda kendiniz taze olarak hazırlarsanız çok daha çabuk ve başarılı sonuç alırsınız.

*

Özellikleri:

Mide ve yemek borusunda yanma
unutkanlığa ve erken bunamaya karşı
Alzheimer’e karşı önleyici, durdurucu ve tedavi edici
Algılamayı güçlendirmek
deri ve akciğer kanserini önleyici
kalp krizini önleyici
hareketli sperm sayısını artırıcı
sperm oluşum yollarını ve sperm kanallarını açıyor
iktidarsızlığa hem çözüm getiriyor hem de iktidarsızlığı önleyici
migrene karşı
kronik baş ağrısına karşı.

Son düzenleme:
çok teşekkür ederiz bu bilgileri bizlere aktardıgınız için Allah razı olsun umarım ablanızda bizde en kısa zamanda hamile kalırız:)

Arkadaşlar esra Ceyhan'ın programında İbrahim Saraçoğlu keçiboynuzu kürü uygulayanlara ek olarak sperm sayısının artmasına ilaveten hareketliliği ve kalitesinide arttıran bir kür verdi telefonda sorulan bir soru üzerine aşağıdaki kürü verdi... ablamlar sizler gibi keçi boynuzu ve incir kürünü kullanıyorlar ,onunla paylaşırken buraya da yazmadan edemedim..dilerim ablamda sizlerde en kısa zamanda hayırlısıyla,bebeklerinize kavuşursunuz....

havuç kürü [/COLORkaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile:emir_bebek::emir_bebek:hihoyyythihoyyyt

Üç ay boyunca hergün, akşam yemeğinden iki saat sonra taze sıkılmış bir bardak havuç suyu içilecektir. Üç ay tamamlandıktan sonra haftada en fazla 2-3 defa yine akşam yemeklerinden iki saat sonra bir bardak havuç suyu içmeyi alışkanlık haline getirmek gerekir. Havuç suyunu içtikten sonra üzerine başka bir şey tüketmemeye özen gösterilmelidir Her gün akşam taze olarak hazırlanması ve fazla bekletilmeden tüketilmesi gerekir. Bir kaç günlük hazırlayıp, buzdolabında saklamayınız. Hergün taze hazırlayınız.
Kür ile havucun yukarıda bahsedilen diğer *bütün özelliklerinden istifade ediyorsunuz demektir. Piyasada satılan hazır havuç suları bu amaç için kullanıldığı taktirde başarı oranı hemen hemen %70 oranında azalabilmektedir. Bu nedenle havuç suyunu mutfağınızda kendiniz taze olarak hazırlarsanız çok daha çabuk ve başarılı sonuç alırsınız.

*

Özellikleri:

Mide ve yemek borusunda yanma
unutkanlığa ve erken bunamaya karşı
Alzheimer’e karşı önleyici, durdurucu ve tedavi edici
Algılamayı güçlendirmek
deri ve akciğer kanserini önleyici
kalp krizini önleyici
hareketli sperm sayısını artırıcı
sperm oluşum yollarını ve sperm kanallarını açıyor
iktidarsızlığa hem çözüm getiriyor hem de iktidarsızlığı önleyici
migrene karşı
kronik baş ağrısına karşı.

:dance::dance::dance:

buz devri teşekkür ederiz paylaşımın için...yalnız iki kürü aynı anda uygulamayınız diyo saraçoğlu...bu kür keçboynuzu kürüyle aynı zamanda yapılmayacak değilmi???

buz devri teşekkür ederiz paylaşımın için...yalnız iki kürü aynı anda uygulamayınız diyo saraçoğlu...bu kür keçboynuzu kürüyle aynı zamanda yapılmayacak değilmi???

o programda kesin bir beyanı yoktu, fakat benim anladığım kadarıyla aynı anda değil, hiç keçiboynuzu küründen hiç bahsetmedi sadece havuç kürünü anlattı.....netten biraz araştırdım bir başka programda söylediği şöyle bir ifade buldum :

Keçibonuzu kürü Taze sıkılmış havuç suyu kürü ile dönüşümlü olarak uygulanmalıdır.

aslında bende sizlere teşşkür etmeliyim arkadaşlar düşükle sonuçlanan bir hamilelik yaşayan ablama sayenizde moral ve güç veriyorum.tavsiyelerinizi aktarıyorum...Allah sizlerlrden de razı olsun .gönlünüzdekileri hayırlısla tez zamanda versin inşallah...:Saruboceq:

Son düzenleme:
slm arkadaşlar benilisteden silebilirsiniz kırmızılar gördümsenağlamasenağlamasenağlama yeni tarih 1 nisan

kuzuuum kıyamam ben sanaa ,bak yarında ben hasta olucam sanırsaaam,,listeden siliniceksin diye mi alıyosuun sen yoksaaaa:)hadi kendini toparlaaa tamammı daha yarın beni avutucaksınııız hepiniiiz karışmam haaa.

kızlar şuan bu kürlerin hepsini kullanıyorum ben merak ettğim bişey var hani incir kürünü içiyoruz ya kaynattığınız incirleri ne yapıyorsunuz ben atmaya kıyamıyorum sizce ne yapayım incirleri fikir verirseniz sevinirim

kızlar benide ekleyebilirsiniz listeye geçen haftadan beri incir kürü yapıyorum eşime de keçi boynuzu kürü yapıyorum bakalım sonuç ne olacak...ama bu aydan ümidim yok şuan sanırım yumurtlama dönemim ama eşim antibiyotik içtigi için korunuyoruz sizce bir zararı olurmu ben olmaz diye okumuştum ama ufff..

kuzuuum kıyamam ben sanaa ,bak yarında ben hasta olucam sanırsaaam,,listeden siliniceksin diye mi alıyosuun sen yoksaaaa:)hadi kendini toparlaaa tamammı daha yarın beni avutucaksınııız hepiniiiz karışmam haaa.

slm arnavut güzeli:)ben ocak 1 den beri keçi boynuzu kürünü uyguluyorum eşime sperm sayımız 7000 milyondu geçen ay 29 unda adet oldum normalde 27,28 günde bir adet oluyorum 27,veya 28 inde bekliyodum ama halan adet olmadım bgn ayın 1 saydıgım zmn 32 gün oluyo sence varmıdır bişiy :) test için daha erkenmi acba:uhm:

günaydın hepinize güzel anne adayları..nasılsınız benden iyilik içim dışım incir oldu :))

herkese günaydınlar benide listeden çıkarabilirsiniz bu ay da olmadı umutlar başka aya kaldı ben bu ay altarnatif tıp yerine bilimsel tıpı denemeye karar verdim bakalım sonuçlar ne olacak yumurtlamada hiçbir sorun yoktu doktora gidip yumurta takibi de yaptırmıştım ilaçsız olarak doktorun söyledikleri beni çok umutlandırmıştı doktor çok güzel gelişmiş demişti ama rabbim vermezse olmuyor dimi ama hepimize bu yolda kolaylıklar versin güzel Allahım umarım kürü kullanan sizlere daha faydalı olur bu kür herkese hayırlı ve sağlıklı bebekler verir bunun aracılığıyla

ya kızlar ben geçen ay incir kürü yaptım kendime eşimede 3 hafta keçiboynuzu son bi haftasındada hem havuç suyu hem keçiboynuzu yaptık, ilk testte sprm sayısı 14 milyondu bu hafta sonu testte 7 milyon çıktı şok olduk, hareket sayımız %29 dan %43 e yükselmiş toplam 1 saat ve 2 saat hareketlilik %30 lardan %70 lere yükselmiş inanamadık keçiboynuzu hareketlilikte inanılmaz işe yaramış ama sayımız çok düşmüş acaba hem havuç hem keçiboynuzu kullandık ondanmıdır nedir ters reaksiyon oldu :KK43: şimdi sadece keçiboynuzu kullanacağız, aslında havuçmu yararlı keçiboynuzumu tam çözemedim?? bileniniz varmı?

ya kızlar ben geçen ay incir kürü yaptım kendime eşimede 3 hafta keçiboynuzu son bi haftasındada hem havuç suyu hem keçiboynuzu yaptık, ilk testte sprm sayısı 14 milyondu bu hafta sonu testte 7 milyon çıktı şok olduk, hareket sayımız %29 dan %43 e yükselmiş toplam 1 saat ve 2 saat hareketlilik %30 lardan %70 lere yükselmiş inanamadık keçiboynuzu hareketlilikte inanılmaz işe yaramış ama sayımız çok düşmüş acaba hem havuç hem keçiboynuzu kullandık ondanmıdır nedir ters reaksiyon oldu :KK43: şimdi sadece keçiboynuzu kullanacağız, aslında havuçmu yararlı keçiboynuzumu tam çözemedim?? bileniniz varmı?

canım ya bende çok şaşırdım. belki de o günlük öyle çıkmıştır. keçi boynuzu çok işe yarıyo diye biliyorum. saraçoğlunun sitesinden takp ediyorum kullananlar çok memnun ve Allah'ın izni ile keçiboynuzu kürü vesilesi ile hamile kalan çok kişi var. havuç suyuyla aynı anda kullanmak ne derece doğru onu bilemiyorum ama farklı kürlerin aynı anda kullanılmaması gerektiğini biliyorum. bunu söyleyende İbrahim saraçoğlu. gerçi havuç suyunun ne zararı olcakki. ayyyy benimde kafam karışık anlayacağın uklacım. Allah tez zaman da hepimizin kucağını hayırlı sağlıklı bebişlerle doldurur inş. ne diyeyim üzme kendini. bu arada eşin sigara içiyosa mutlaka bıraksın acaip zararlıymış spermler üzerinde olumsuz etki yapıyomuş. hakkında hayırlısı bidenem ne diyeyim. bu arada uklacım keçiboynuzu kürü 3ay kullanılması gerekiyor öyle hemen sonuç vermeyebilir canımın içi. sabredin düzelir inş herşey. 3 hafta da iyi bir sonuç vermeyebilir kısa bir süre çünkü. panik yapma bence.

Son düzenleme:
arnavutgüzeli ordamısıııııııııın hasta oldunmu hakkında hayırlısı ise olmazsın inşşş da güzel haberlerini alırız

slm arnavut güzeli:)ben ocak 1 den beri keçi boynuzu kürünü uyguluyorum eşime sperm sayımız 7000 milyondu geçen ay 29 unda adet oldum normalde 27,28 günde bir adet oluyorum 27,veya 28 inde bekliyodum ama halan adet olmadım bgn ayın 1 saydıgım zmn 32 gün oluyo sence varmıdır bişiy :) test için daha erkenmi acba:uhm:

selam arkadaşımm.anlattığın kadarıyla hep düzenli adetler yaşamışsın ,ayrıca son adetlerinde düzensiz olduysa bu demmekki rahim kendini gebeliğe hazırlarmış belkide dediğin gibi BU AY HAMİŞSİNDİİİİİR ..CANIM TESTYAP DİYCEM AMA BAZEN OKUYORUM TESTLERE GÜVENMEYİN DİYOLAR BAZILARI İSE ADET OLMADAN BİLE TEST YAPIP SONUCUNU ALIYOLAR..İSTERSEN Bİ TESTALIP YAP AMA NEGATİF ÇIKSA BİLE ÜMİTSİZLİĞE KAPILMA YİNEDE SEN..İNŞALLAH YARDIMCI OLABİLMİŞİMDİİİİR..:teselli:

X